هواداران فوتبال برای یک آبجو در جام جهانی قطر باید 12 پوند بپردازند | جام جهانی 2022

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

هواداران فوتبال باید برای یک آبجو در جام جهانی نزدیک به 12 پوند هزینه کنند – علیرغم وعده های برگزارکنندگان قبل از مسابقات برای پایین نگه داشتن قیمت ها. همچنین در میان ترس از اینکه برخی از حامیان ممکن است بیش از حد مشروبات الکلی مصرف کنند، محدودیت چهار نوشیدنی در هر سفارش وجود خواهد داشت.

معمولاً در قطر، یک کشور مسلمان محافظه‌کار، مصرف الکل محدود می‌شود، با تعداد کمی از کافه‌های هتل که معمولاً برای یک آبجو یا لیوان شراب حدود 12 تا 15 پوند دریافت می‌کنند.

ناصر الخاطر، مدیر اجرایی جام جهانی 2022 اشاره کرده بود که قیمت آبجو در مناطق هواداری و در استادیوم ها برای هواداران بسیار پایین تر خواهد بود، و برخی دیگر نشان می دهند که قیمت آن حدود 7 پوند خواهد بود. 8 در هر پیمانه

راهنمای سریع

قطر: فراتر از فوتبال

نمایش دهید

این جام جهانی است که شبیه هیچ جام جهانی دیگری نیست. در 12 سال گذشته آبان نیوز در مورد مسائل مربوط به قطر 2022، از فساد و نقض حقوق بشر گرفته تا رفتار با کارگران مهاجر و قوانین تبعیض آمیز، گزارش داده است. بهترین‌های روزنامه‌نگاری ما در صفحه اصلی قطر: فراتر از فوتبال برای کسانی که می‌خواهند عمیق‌تر به مسائل فراتر از زمین مسابقه بروند جمع‌آوری شده است.

از بازخورد شما متشکرم.

با این حال مشخص شده است که یک لیوان 500 میلی لیتری Budweiser، تنها آبجو رسمی جام جهانی، 50 ریال – حدود 11.60 پوند – قیمت خواهد داشت. یک نسخه غیر الکلی 30 ریال (7 پوند) و آب 10 ریال (2.30 پوند) خواهد بود.

Budweiser اعلام کرده است که طرفدارانی که برای خرید الکل باید ثابت کنند که بالای 21 سال دارند، به “حداکثر خرید 4 واحد Budweiser برای هر نفر” محدود خواهند شد. همچنین به حامیان گفته می شود: “عاقلانه تر بنوشید، بهتر شاد باشید، بین جوانه ها آبرسانی کنید.”

این شرکت در بیانیه‌ای که نشان می‌دهد ممکن است قبل از رسیدن به سیاست قیمت‌گذاری نهایی با فیفا و دولت قطر بحث‌هایی صورت گرفته باشد، افزود: «بودویزر مفتخر است که با رعایت قوانین و مقررات محلی توسط صاحب امتیاز منصوب فیفا خدمات ارائه می‌دهد. ”

روز یکشنبه مشخص شد که به بودویزر گفته شده بود که ایستگاه های آبجو خود را به مکان های کمتر قابل مشاهده خارج از استادیوم ها منتقل کند و نیویورک تایمز گزارش داد که این دستور از شیخ جاسم بن حمد بن خلیفه آل ثانی، برادر حاکم قطر صادر شده است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

صعود ایلیمان ندایی از لیگ یکشنبه به ستاره جام جهانی سنگال | جام جهانی 2022

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، منلیمان ندای می‌خواست مهارت‌های خود را …