جنرال کاتالیست 10 شریک جدید در سیستم سلامت اضافه می کند

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر جنرال کاتالیست روز سه‌شنبه تعداد شرکای جدید سیستم سلامت را اعلام کرد و تعداد کل همکاران خود در ایالات متحده را به 14 نفر رساند.

10 شریک جدید عبارتند از Banner Health، مرکز پزشکی بیمارستان کودکان سینسیناتی، Hackensack Meridian Health، Health First، MetroHealth، OhioHealth، دانشگاه پزشکی کارولینای جنوبی (MUSC)، UC Davis Health، UC Irvine Health و Universal Health Services (UHS).

جنرال کاتالیست قبلا همکاری خود را با WellSpan Health، Jefferson Health، Intermountain و HCA و همچنین Guy’s و St Thomas’ NHS Foundation Trust در بریتانیا. VC قصد دارد با این سیستم‌های بهداشتی کار کند تا زمینه‌های نوآوری را تعیین کند، سپس در شرکت‌های فناوری سلامت سرمایه‌گذاری کند یا بسازد.

داریل تول، رئیس اکوسیستم تضمین سلامت جنرال کاتالیست، گفت MobiHealthNews این شرکت می خواست طیف وسیعی از ارائه دهندگان در سراسر کشور از جمله مراکز پزشکی دانشگاهی، سیستم های بهداشتی انتفاعی و ارائه دهندگان غیرانتفاعی داشته باشد.

تول گفت که رویکرد سیستم های بهداشتی برای تغییر نیز بر تصمیم جنرال کاتالیست تأثیر گذاشته است.

“آیا آنها واقعاً یک تیم اجرایی متعهد و حامی دارند؟ آیا نارضایتی از وضعیت موجود و آمادگی برای تغییر وجود دارد؟ آیا تعامل و استراتژی خوبی در مورد تحول وجود دارد؟” او گفت. بنابراین ما هم به تنوع گسترده‌تر سیستم‌ها و هم به ویژگی‌های داخلی نگاه کردیم.»

روند بزرگتر

جنرال کاتالیست اعلام کرد اولین همکاری با HCA در آگوست 2021. تول گفت که VC مشارکت آزمایشی را با شرکای اولیه انجام داده است. آنها از سیستم ها بازدید می کنند، به استراتژی ها و نگرانی ها گوش می دهند و روی برنامه های فعال سازی سالانه کار می کنند.

تول، که قبلاً چندین نقش اجرایی را در AdventHealth در فلوریدا، اوایل سال جاری به General Catalyst پیوست. او گفت که VC در مورد این مشارکت‌های سیستم سلامت تمرکز طولانی‌مدتی دارد و آنها راه‌های متعددی را برای نوآوری در نظر خواهند گرفت، از گسترش ابزاری که قبلاً استفاده می‌کنند تا سرمایه‌گذاری یا توسعه مشترک راه‌حلی جدید. شرکای بیشتری نیز می توانند اضافه شوند.

او گفت: “من فکر می کنم ما به مرور زمان موارد بیشتری را اضافه خواهیم کرد و به مرور زمان پهنای باند و توانایی خود را افزایش خواهیم داد.” اما من همچنین فکر می‌کنم قبل از اینکه به خاطر رشد شروع به رشد کنیم، کمی زمان می‌برد تا رویکردمان را اصلاح کنیم، مطمئن شویم که کار می‌کند، اندازه‌گیری کنیم، خودمان را مسئول بدانیم.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

کارشناس دولتی آب و هوا می گوید: طرح معدن زغال سنگ کامبریا “گامی به عقب” است | زغال سنگ

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، قهرمان آب و هوای دولت …