منتقدان مت هنکاک بنر را بر فراز من اردوگاه سلبریتی هستم | مت هنکاک

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

مبارزان یک هواپیما را بر فراز من یک سلبریتی هستم به پرواز درآوردند … مرا از اینجا بیرون کن! جنگل با پیامی برای مت هنکوک، وزیر بهداشت سابق، که در آن نوشته شده بود: «سوختگان کووید بگو از اینجا برو!»

این هواپیما با یک بنر 35 فوتی روز سه شنبه به مدت دو ساعت در کمپ استرالیا دور زد. این توسط گروه کمپین 38 درجه که با خانواده های داغدار کووید-19 برای عدالت همکاری می کند، سازماندهی شد.

این سازمان گفت که یک شکایت سر و صدا به خلبان نشان می دهد که در جنگل بی خبر نبوده است.

هنکاک 44 ساله از زمان پیوستن به برنامه تلویزیونی تلویزیونی ITV با انتقادات زیادی از سوی مردم و سیاستمداران دیگر به دلیل تصمیم خود مواجه شده است.

در ژوئن سال گذشته، این نماینده مجلس پس از اینکه با داشتن رابطه نامشروع با دستیار جینا کولادانجلو در حال زیر پا گذاشتن قوانین فاصله گذاری اجتماعی ناشی از ویروس کرونا بود، از سمت خود استعفا داد.

او در طول برنامه گفته است که این رابطه یک “اشتباه” بوده و “عاشق شده” و افزوده است که به دنبال “کمی بخشش” بوده است.

متیو مک گرگور، مدیر اجرایی 38 درجه، گفت: “هیچ کس فراموش نکرده است که مت هنکوک در طول همه گیری کووید-19 چگونه رفتار می کند، نه عموم مردم، نه هم اردوگاه هایش، و قطعا کسانی که عزیزان خود را از دست داده اند.

«پیام ما که در سراسر آسمان نقش بسته است، برای مت هنکاک کاملاً واضح است، شما باید نماینده مردم سافولک غربی باشید و به خانواده‌های داغدار کووید پاسخ‌هایی را بدهید که شایسته آن‌ها هستند، نه اینکه برای دلارهای دینگو و ستاره‌های پلاستیکی بازی کنید.»

در طول مدت حضورش در جنگل، بینندگان به هنکاک رای داده اند تا در شش محاکمه متوالی بوشتوکر شرکت کند.

سخنگوی هنکاک گفت: “مت به حمایت از تحقیقات کووید ادامه می دهد و او به تمام ضرب الاجل ها ادامه می دهد. مت قبلاً تلفن خود را تحویل داده و در صورت درخواست پارلمان به تمام ایمیل ها و پیامک های خود دسترسی کامل داده است.

«دومین قرائت لایحه غربالگری نارساخوانی مت و آموزش معلمان چند روز پس از آن است که من یک سلبریتی هستم… مرا از اینجا بیرون کن! به پایان می رسد.

مت امیدوار است که با حضور در این برنامه، شهرت کمپین نارساخوانی خود را افزایش دهد و از این پلتفرم برای صحبت در مورد موضوعی که واقعاً به آن اهمیت می‌دهد در مقابل میلیون‌ها نفر استفاده کند. مت مصمم است که هیچ کودکی نباید مدرسه ابتدایی را ترک کند بدون اینکه بداند آیا نارساخوانی دارد یا خیر.

ITV نظری نداده است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

‘مزدوران’: رهبر ایران معترضان ضد دولتی را محکوم کرد

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، آیت‌الله علی خامنه‌ای، رهبر ایران، روز …