مطبوعات مرداک به نفع “DeFuture” رون دیسانتیس، دونالد ترامپ را مورد انتقاد قرار دادند دونالد ترامپ

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

طبق گزارش ها، روپرت مرداک به دونالد ترامپ هشدار داده است که امپراتوری رسانه ای او از هیچ تلاشی برای بازگشت به کاخ سفید حمایت نخواهد کرد، زیرا حامیان سابق به سمت فرماندار جوان فلوریدا، ران دیسانتیس روی می آورند.

پس از عملکرد ناامیدکننده حزب جمهوری خواه در انتخابات میان دوره ای ایالات متحده، به ویژه نمایش ضعیف نامزدهای مورد حمایت ترامپ، به نظر می رسد امپراتوری رسانه ای جناح راست مرداک به دنبال جدایی کامل از اعتبار آسیب دیده رئیس جمهور سابق و تصور کاهش قدرت سیاسی است.

هفته گذشته، امپراتوری رسانه ای تاثیرگذار مرداک، از جمله فاکس نیوز، روزنامه برجسته او، وال استریت ژورنال، و نیویورک پست، هر یک از ترامپ انتقاد کردند و او را یک بازنده و یک شکست خورده خواندند که مسئول کشاندن جمهوری خواهان به یک «یک سیاست سیاسی» است. شکست پس از دیگری».

ما با دونالد صریح بوده ایم. یک منبع ارشد نیوز کورپ به روزنامه آی گفت: گفتگوهایی بین آنها وجود داشته است که طی آن روپرت به دونالد گفته است که ما نمی توانیم از یک نامزدی دیگر برای کاخ سفید حمایت کنیم.

ترامپ، که انتظار می‌رود در سه‌شنبه شب در یک برنامه تلویزیونی پرحاشیه قصد خود را برای کاندیداتوری مجدد برای ریاست‌جمهوری در سال 2024 اعلام کند، مرداک را متهم کرده است که برای حمایت از دیسانتیس، 44 ساله، که او را یک نفر می‌خواند، “همه کار” انجام داده است. “فرماندار متوسط ​​جمهوری خواه” و لقب “ران دیسانتیمونیوس” را دارد.

لاچلان مرداک، وارث ظاهری و پسر ارشد، که ریاست شرکت نیوز کورپ را بر عهده دارد و شرکت مادر فاکس نیوز را اداره می‌کند، به دیسانتیس گفته است که اگر در انتخابات بعدی نامزد شود، گروه از او حمایت خواهد کرد. منبع آی گفت: «لاچلان مدتی است که مشتاق رون بوده است. او در سازمان به عنوان یک نسخه سالم از دونالد در نظر گرفته می شود.

دیسانتیس که نیویورک پست او را “DeFuture” و در ستون فاکس نیوز “رهبر جدید حزب جمهوریخواه” نامیده است، اعلام نکرده است که آیا قصد دارد برای نامزدی ریاست جمهوری 2024 این حزب رقابت کند یا خیر.

جو بایدن که از عملکرد قوی دموکرات ها در انتخابات میان دوره ای حمایت می کند، اما همچنان در نظرسنجی ها محبوبیت خود را نشان نمی دهد، همچنین اعلام نکرده است که آیا مجدداً برای ریاست جمهوری نامزد خواهد شد یا خیر. در حالی که او جانشین مشخصی ندارد، نگرانی هایی در مورد سن او وجود دارد که اگر بخواهد یک دوره دیگر در کاخ سفید به دست بیاورد، زیرا در سال 2024 82 ساله خواهد شد.

News Corp و Fox News از اظهار نظر خودداری کردند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …