جنگ اوکراین: «دو ساختمان مسکونی» در آخرین حمله موشکی به کیف

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ،

به گفته مقامات پایتخت اوکراین، موشک‌های روسیه بعدازظهر سه‌شنبه به کیف اصابت کرد و به دو ساختمان مسکونی اصابت کرد.

اطلاعات اولیه به اشتراک گذاشته شده در تلگرام می گوید که دو ساختمان مسکونی در منطقه پچرسک مورد حمله قرار گرفته است. میزان خسارات وارده مشخص نیست و گزارش فوری از تلفات احتمالی در دست نیست.

مقامات گفتند: “چند موشک دیگر توسط پدافند هوایی بر فراز کیف سرنگون شد. پزشکان و امدادگران در صحنه حملات”.

فیلمی که توسط کایریلو تیموشنکو معاون رئیس دفتر رئیس جمهور اوکراین در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده حداقل یک ساختمان پنج طبقه را در آتش نشان می دهد.

تیموشنکو و ویتالی کلیچکو، شهردار کیف، تأیید کرده‌اند که اعتصابات به پچرسک، منطقه‌ای تاریخی در مرکز کیف، که به‌خاطر بناهای تاریخی‌اش از دوران روسیه کیوان معروف است، حمله کرده‌اند.

به گفته رسانه اوکراینی Suspilne، مقامات محلی در خارکف گزارش داده اند که این شهر نیز مورد حمله قرار گرفته است.

آژیرهای حمله هوایی قبل از حملات در تمام مناطق اوکراین به صدا درآمده است و گفته می شود که پدافند هوایی توسط موشک های وارده در چندین منطقه از جمله کیف و میکولایف فعال شده است.

خبرنگاران ما در حال کار بر روی این داستان هستند و به محض اینکه اطلاعات بیشتری در دسترس قرار گیرد، آن را به روز خواهند کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

دادی ویر، ردیف دوم سابق اسکاتلند و شیرها، در سن 52 سالگی درگذشت | تیم اتحادیه راگبی اسکاتلند

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتحادیه راگبی اسکاتلند اعلام کرد، دادی …