جمهوری خواهان به سمت اکثریت اندک مجلس نمایندگان پیش می روند در حالی که آخرین نتایج میان دوره ای در جریان است – زنده | سیاست آمریکا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

حزب جمهوری خواه در آستانه کسب اکثریت مجلس نمایندگان، ترامپ وارد جدال شد

صبح بخیر، خوانندگان وبلاگ سیاست ایالات متحده. همزمان با شمارش آرا در هفته گذشته، دموکرات‌ها به این فکر کرده‌اند که آیا قدرت شگفت‌انگیز آن‌ها در میان رای‌دهندگان می‌تواند آنها را بر خلاف همه شانس در مجلس نمایندگان به پیروزی برساند. به نظر می رسد که به پاسخ این سوال نزدیک شده ایم: نه. در حالی که مطمئناً کمتر از آن چیزی است که آنها انتظار داشتند، جمهوری خواهان برای اولین بار از سال 2019 به کسب اکثریت در مجلس پایین کنگره نزدیک شده اند. پیروزی آنها ممکن است در ساعات آینده تایید شود. در همین حال، در ساعت 9 شب به وقت شرقی، رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ قرار است اعلامیه‌ای را اعلام کند که احتمالاً آغاز کارزار جدید ریاست‌جمهوری خواهد بود.

در اینجا چه چیز دیگری امروز اتفاق می افتد:

  • جو بایدن به نظر می رسد روز خود را در G20 در اندونزی به پایان رسانده است، که ممکن است بر تهاجم روسیه به اوکراین تاثیر بگذارد.

  • مجلس و سنا جلسه استماع کمیته امنیت داخلی مجلس نمایندگان در مورد تهدیدات تروریسم جهانی با حضور مدیر FBI کریستوفر رای و وزیر امنیت داخلی الکساندر مایورکاس.

  • میچ مک کانل جمهوری خواه ارشد سنا ساعت 10 صبح به وقت شرقی با خبرنگاران صحبت خواهد کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

گزارش می‌گوید اگر کوئینزلند به سرعت به انرژی‌های تجدیدپذیر تغییر نکند، با کاهش رفاه “قابل توجه” روبرو خواهد شد | کوئینزلند

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، یک گزارش به سفارش دولت …