راهنمای تیم جام جهانی 2022 قسمت 26: کامرون | تیم فوتبال کامرون

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

این مقاله بخشی از شبکه کارشناسان آبان نیوز در جام جهانی 2022 است که همکاری بین برخی از بهترین سازمان های رسانه ای از 32 کشوری است که واجد شرایط هستند. aban.news.com هر روز پیش‌نمایش‌هایی را از دو کشور در آستانه شروع مسابقات در 20 نوامبر اجرا می‌کند.

طرح

این هشتمین حضور کامرون در جام جهانی خواهد بود و آنها به قصد تأثیرگذاری به قطر می روند. تیم ریگوبرت سانگ با کنار زدن روباه های صحرای الجزایر در مرحله پلی آف بلیت خود را برای این رویداد نمایشی رزرو کرد تا یکی از پنج نماینده آفریقا در این مسابقات شود.

نتایج در سال 2022 متفاوت بوده است، اما سونگ امیدوار بود که در طی یک اردوی تمرینی در یائونده برای بازیکنان لیگ داخلی با بهترین آنها که به اعضای تیم در اروپا می‌پیوندند، ثروت تیم را شکل دهد. انتظارات بازگشت به خانه بالاست.

ساموئل اتوئو که در چهار دوره جام جهانی بازی کرده و اکنون رئیس فدراسیون فوتبال کامرون است، پس از دیدار با الجزایر در ماه مارس در رختکن به بازیکنان گفت: “ما برای قهرمانی در جام جهانی به قطر می رویم.” ما برای پیروزی وارد هر مسابقه می شویم. بقیه جادوی ما را ندارند.»

راهنمای سریع

بازی های گروهی کامرون

نمایش دهید

v سوئیس پنجشنبه 24 نوامبر، 10 صبح ورزشگاه الجنوب

در صربستان دوشنبه 28 نوامبر، 10 صبح ورزشگاه الجنوب

v برزیل جمعه 2 دسامبر، ساعت 19 ورزشگاه لوسیل

تمام زمان‌ها به GMT

از بازخورد شما متشکرم.

جاه طلبی های بلند اتوئو برای قطر در داخل کشور محبوبیت پیدا می کند. به عنوان مردی که در دوران بازی خود به چیزهای غیرقابل تصوری دست یافت، قابل درک است که کامرونی ها در حال پیوستن به جاه طلبی های او هستند.

کامرون در ترکیب 4-4-2 یا 4-3-3 زیر نظر سانگ صف آرایی می کند. آنها با اعلام برایان امبومو از برنتفورد مبنی بر اینکه او به جای فرانسه نماینده شیرهای رام نشدنی خواهد بود، به قطر می‌رسند، تصمیمی که باعث جشن‌های وحشیانه در کامرون شد.

امبومو تنها یکی از چندین بازیکنی است که بخشی از چیزی است که اکنون “پروژه اتوئو” نامیده می شود – جذب بازیکنان با ملیت دوگانه برای کامرون. دیگران وینگر سابق تاتنهام، ژرژ کوین نکودو، که اکنون در بشیکتاش حضور دارد، و کریستوفر وو مدافع فرانسوی (رن) هستند. با توجه به اینکه نیکلاس نکولو، رفتگر سابق واتفورد، به تبعید پنج ساله خودخواسته از تیم ملی پایان داد، به راحتی می توان فهمید که چرا انتظارات بالاست.