جوایز جام جهانی T20: بهترین و بدترین قسمت های مسابقات | جام جهانی T20 2022

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

مسابقه مسابقات

هلند – آفریقای جنوبی این واقعیت که یک پاسخ بسیار واضح وجود دارد – که ما به آن خواهیم پرداخت – به این معنی است که انتخاب هر چیز دیگری یک شوک است، که با توجه به اینکه خود یک شوک بود، در یک تورنمنت پر از شوک، مناسب به نظر می رسد. نکات برجسته احتمالاً شکار رقابت از سوی رولوف ون در مروه، و نتیجه‌گیری فوق‌العاده از تعقیب و گریز محکوم به فنا در آفریقای جنوبی، با کشاو ماهاراج که به آرامی روی زمین تنها پای کارآمد خود می‌پرد و دو و سه بالقوه را به تک‌نفره تبدیل می‌کند، در حالی که پاکستان و بنگلادش که در صورت پیروزی آفریقای جنوبی هر دو حذف می‌شد، در همان مکان نشست و به تماشای چیزی نشست که امیدی ضعیف و دور به نظر می‌رسید که هرچه بیشتر و نزدیک‌تر می‌شد.

ستاره مسابقات

Suryakumar Yadav، با نام مستعار SKY، مرد آینده هند در سن 32 سالگی – به طور باورنکردنی، او اولین بازی بین المللی خود را تنها سال گذشته انجام داد – و درخشش شگفت انگیزی داشت. بازی‌های او در بازی آخر سوپر 12 هند، 61 توپ با 25 توپ مقابل زیمبابوه، شامل شوت تورنمنت بود: ریچارد نگاراوا یک توپ کاملاً مناسب را با یک توپ دراز کرد و یاداو روی یک زانو دراز کشید تا نه تنها به آن برسد، بلکه به نوعی تکان دهد. آن را روی هر دو شانه چپ و مرز پای مربع برای شش.

Suryakumar Yadav در طول بازی های تماشایی خود در برابر زیمبابوه ضربه ای به زمین زد
“یک درخشش شگفت‌انگیز”: سوریاکومار یاداو نمایشی تماشایی در برابر زیمبابوه ارائه کرد. عکس: جوئل کارت/AAP

تیم مسابقات

الکس هیلز (انگلستان)، اگر باتلر (انگلیس، کاپیتان)، ویرات کهلی (هند)، سوریاکومار یاداو (هند)، بن استوکس (انگلستان)، گلن فیلیپس (نیوزلند)، ریلی روسوو (آفریقای جنوبی)، سام کوران (انگلستان)، شاداب خان (پاکستان) شاهین شاه افریدی (پاکستان) آنریچ نورته (آفریقای جنوبی)

لحظه مورد علاقه

صدای جمعیت در آدلاید در حالی که رشید خان بولینگ مرگ استرالیا را زیر پا می‌گذارد، به وضوح در مورد تحسین کردن عملکرد یک بازیکن بزرگ، جوان دوست‌داشتنی و پسر خوانده شهر تصمیم نگرفته است – خان پنج فصل لیگ بیگ باش را برای آدلاید استرایکرز بازی کرده است. – یا با ناراحتی زوزه بکشند از کاری که او با نرخ اجرای خالص حیاتی تیم خودشان انجام می‌داد. به اعتبار بزرگ آنها، به نظر می رسید اکثر آنها با گزینه یک پیش می روند. تلاش‌های افغانستان برای محدود کردن NRR استرالیا به گونه‌ای بود که خان و لورکان تاکر ایرلند هر دو بیشتر از چندین عضو تیم واقعی انگلیس برای قهرمانی انگلیس در جام جهانی کمک کردند.

سرگرم کننده ترین شکایت

در طول مرحله گروهی، اخباری به بیرون درز کرد که بازیکنان هند از فلافل و ساندویچ‌هایی که در تمرین برای آنها گذاشته شده بود عصبانی می‌شدند، برخی گفته می‌شد که برای اجتناب از خوردن آن، غذای آماده به زمین کریکت سیدنی تحویل داده‌اند. یک منبع به خبرگزاری فرانسه گفت: «من می‌دانم که همه تیم‌ها یکسان هستند، اما آنها صحبت نمی‌کنند زیرا اکثر آنها در موقعیتی نیستند که صدای خود را بلند کنند.» من از یکی در اردوگاه ایرلند پرسیدم که آیا تجربه آنها مشابه است و معلوم شد که منبع خبرگزاری فرانسه نیمه درست است – آنها همان چیزی را دریافت می کردند، اما دلیل اینکه آنها صحبت نمی کردند این بود که ساندویچ دوست دارند.

برجسته شخصی

بازی بین هند و پاکستان فقط یک مسابقه متقاعد کننده با عملکردهای انفرادی باورنکردنی و نتیجه گیری کاملاً مضحک نبود، بلکه یکی از مناسبت های ورزشی بزرگ بود – و فقط یک بازی گروهی بود. این حتی یک بازی گروهی تعیین کننده یا، همانطور که مشخص شد، به خصوص مهم نبود – هر دو تیم در 4 بازی آخر به پایان رسیدند و بازنده ها به فینال رسیدند – اما از نظر تماشایی، شدت و جو حتی خود فینال هم نتوانست با آن برابری کند. 90000 نفر با هم ترکیب شدند تا شهر ملبورن و در نهایت MCG را به دیگ سر و صدا، رنگ و شادی تبدیل کنند.

بزرگترین ناامیدی

اداره هواشناسی استرالیا که پیش بینی آن برای آخرین روز در ملبورن برای کل هفته قبل ثابت بود: رعد و برق، رعد و برق و باران از طلوع صبح تا غروب. این تنها موضوع گفتگو برای روزها بود، زیرا برگزارکنندگان مجبور شدند زمان اضافی را در روز رزرو برنامه ریزی کنند و ترس از اینکه جام در نهایت به اشتراک گذاشته شود افزایش یافت. حدود 10 دقیقه باران بارید. من فقط می توانم حدس بزنم که این یک باد کردن عمدی بوده است.

برای دفعه بعد چه چیزی را تغییر می دهید؟

صبح بعد از فینال در هتل تیم انگلیس، من این فرصت را داشتم که جام را نگه دارم و در واقع بلند کنم. خیلی خوب نیست شاید فکر می کردید که یک جام جهانی کریکت تلاش می کند نشان دهنده کریکت یا جهان، یا شاید حتی هر دو باشد، و توهین را به توهین قبلی اضافه کند، این جام حتی یک جام نیست. برای قابل قبول بودن یک جام ورزشی باید حداقل به یکی از چهار سوال کلیدی پاسخ مثبت دهد: آیا اهمیت تاریخی خاصی دارد؟ آیا فوق العاده زیباست؟ آیا می توانید از آن بنوشید؟ و آیا می توانید آن را روی سر خود بگذارید؟ چهار جای خالی – یک مورد جدید بگیرید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

کولو توره با قراردادی سه و نیم ساله به عنوان سرمربی جدید ویگان منصوب شد | ویگان اتلتیک

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، کولو توره به عنوان سرمربی جدید …