هشدار Vodafone در مورد افزایش قیمت در بریتانیا و کاهش مشاغل به دلیل گزش تورم | وودافون

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

Vodafone نسبت به افزایش قیمت برای مشتریان بریتانیا و کاهش مشاغل هشدار داده است زیرا این شرکت مخابراتی یک طرح کاهش هزینه به اضافه یک میلیارد یورو (879 میلیون پوند) را برای مقابله با افزایش قبوض انرژی و تورم اجرا کرده است.

این شرکت گفت که مصرف کنندگان باید قبوض بالاتری را بپذیرند زیرا نمی تواند تمام افزایش هزینه های خود را از طریق یک برنامه کاهش چند ساله جدید پوشش دهد. همچنین راهنمای سود سالانه را با توجه به افزایش 300 میلیون یورویی سالانه هزینه های انرژی در سراسر تجارت کاهش داد.

ما می توانیم اقدامات هزینه ای انجام دهیم، می بینید که ما این کار را انجام می دهیم، اما قیمت باید برای پایداری در سرمایه گذاری ها نقش داشته باشد. [in telecoms infrastructure] نیک رید، مدیر اجرایی Vodafone، گفت: ما می‌سازیم.

تاثیر قابل توجهی بر انرژی و تورم وجود دارد [costs] همانطور که با کاهش راهنمایی ما دیده می شود. قیمت جزء کلیدی کاری است که ما انجام می دهیم، مانند هر بخش دیگری. ما در مورد هر قبض 1 یا 2 پوند در ماه صحبت می کنیم. می‌توانید با وام‌های مسکن یا پر کردن مخزن سوخت خودرو مقایسه کنید و من می‌گویم آنچه ما ارائه می‌دهیم ارزش فوق‌العاده‌ای است.»

رید گفت که این شرکت در حال افزایش قیمت‌ها در 11 بازار از 12 بازار اروپایی خود، از جمله انگلستان است، جایی که صورتحساب‌های مشتریان سالانه بر اساس نرخ تورم اندازه‌گیری شده توسط شاخص قیمت مصرف‌کننده در ژانویه به اضافه 3.9 درصد افزایش می‌یابد.

این بدان معناست که Vodafone که حدود 18 میلیون مشتری تلفن همراه در بریتانیا دارد، زمانی که افزایش قیمت در اواسط قرارداد در بهار آینده اجرا شود، صورتحساب‌ها را حدود 14 درصد افزایش خواهد داد.

رید گفت که شکل دیگر افزایش صورت‌حساب به‌عنوان «قیمت‌گذاری مجدد» شناخته می‌شود، که براساس آن مشتریان در ازای پیشنهاد داده‌ها یا خدمات اضافی، هزینه بیشتری دریافت می‌کنند.

شرکت‌هایی از جمله Vodafone و BT به دلیل کسب میلیاردها دلار از افزایش تورم مورد انتقاد قرار گرفته‌اند و تنظیم‌کننده مخابراتی Ofcom – که اعلام کرده است رکورد 8 میلیون خانوار در پرداخت صورت‌حساب‌های خود با مشکل مواجه شده‌اند – به شرکت‌های اینترنتی گفته است که در مورد ادامه این کار «سخت فکر کنند». پیاده روی های بزرگ انجام دهید

حزب کارگر گفته است که در صورت انتخاب شدن، افزایش قیمت در اواسط قرارداد سرکوب خواهد شد و اشاره کرد که پهنای باند و تلفن همراه تنها بخش‌های خدماتی هستند که در آنها مجاز هستند. در بخش هایی مانند انرژی و گاز تامین کنندگان نمی توانند قیمت ها را در اواسط قرارداد افزایش دهند مگر اینکه تغییری در نرخ مالیات بر ارزش افزوده ایجاد شود.

Vodafone که حدود 95000 پرسنل در سراسر جهان و 9000 کارمند در بریتانیا استخدام می کند، گفت که هدف برنامه کاهش آن “ساده سازی و ساده سازی ساختار گروه ما و تسریع بیشتر دیجیتالی شدن عملیات ما” است.

Read بر اساس سطح از دست دادن شغل یا بازارها یا بخش‌هایی که عمدتاً از آن‌ها می‌آیند ترسیم نمی‌شود، اما او گفت که برخی از حوزه‌ها مانند خدمات نرم‌افزاری افزایش تعداد کارمندان را دریافت خواهند کرد.

رید در پاسخ به سوالی درباره مذاکرات در حال انجام برای ادغام Vodafone و Three – به ترتیب سومین و چهارمین اپراتور بزرگ تلفن همراه بریتانیا – گفت که اگر توافقی حاصل شود باید توسط قانون‌گذاران تایید شود تا شرکت‌ها بتوانند با رقبای خود BT، Virgin Media 02 رقابت کنند. و آسمان

یک پیوند، شرکت تازه ترکیب شده را بالاتر از شبکه های تلفن همراه رقیب آنها EE و O2 با بیش از 27 میلیون مشترک، منجنیق می کند.

ما برای رقابت با BT، Virgin 02 و Sky به مقیاس صنعتی در سطح زیرساخت نیاز داریم. “این ادغام بالقوه تاثیری بر قیمت گذاری در بازار نخواهد داشت. اگر در مقیاس فرعی باقی بمانیم و بازدهی در جایی که هست باقی بماند، نمی‌توانیم سرعت سرمایه‌گذاری بازیگران بزرگ‌تر در بازار را افزایش دهیم.»

در اوایل این ماه، BT پس از اینکه مجبور شد بیش از 500 میلیون پوند صرفه جویی بیشتری پیدا کند، در مورد کاهش مشاغل هشدار داد زیرا صورتحساب انرژی آن در سال جاری 200 میلیون پوند بیشتر خواهد شد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

رئیس سازمان جهانی بهداشت گفت: رویکرد سهل‌انگیز به همه‌گیری کووید-19 می‌تواند یک نوع کشنده ایجاد کند

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، رئیس سازمان جهانی بهداشت روز جمعه …