ریشی سوناک فیلم من یک سلبریتی هستم مت هنکوک را رد کرد | مت هنکاک

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

ریشی سوناک گفته است که وقتی از سیاستمداران در مورد حضور سیاستمداران در سریال من یک سلبریتی هستم پرسیده می شود، سیاست باید «نجیب» باشد و دیدگاه همکار سابق خود در کابینه مت هنکاک را که سیاستمداران می توانند از این سریال برای ارتباط با مردم استفاده کنند، رد می کند.

سوناک گفت که تا کنون هیچ یک از حضور هنکاک را در سریال ITV ندیده است و افزود که “در چند هفته گذشته به سختی فرزندان من یا شخص دیگری را در این مورد دیده است”.

اما سوناک در پاسخ به این سوال که آیا هنکوک به خاطر رفتارش در طول همه‌گیری کووید مستحق بخشش مردم بریتانیا است یا خیر، از گفتن این موضوع خودداری کرد. نخست وزیر در نشست گروه ۲۰ به خبرنگاران گفت: «من فکر می کنم مردم بریتانیا تصمیم خودشان را خواهند گرفت.

“وقتی او در برنامه رفت ناامید شدم… هر چند مدت زمان زیادی را صرف کرده ایم [on] همه این چالش هایی که کشور با آن مواجه است – نه فقط من.

«نمایندگان مجلس نه فقط از حزب من، از همه احزاب، بر بحث و گفتگو و تلاش برای حل تمرکز دارند [the challenges]. فکر می‌کنم این چیزی است که باید روی آن تمرکز کنیم و به همین دلیل از حضور او در برنامه ناامید شدم.»

سوناک همچنین اظهار داشت که از سطح تحقیرهایی که هنکاک خود را به عنوان یک سیاستمدار منتخب در نمایش نشان می‌دهد، ناراحت است.

هنکوک در اوایل این هفته پس از رأی مردم به او برای مواجهه با پنجمین محاکمه متوالی – از جمله بالا رفتن از خانه عروسکی غول پیکر پر از کبوتر، مار و احشاء، به عنوان رهبر کمپ انتخاب شد.

سوناک گفت: «من فکر می‌کنم سیاست در بهترین حالتش می‌تواند و باید واقعاً نجیب باشد. من فکر می کنم اکثر افرادی که وارد سیاست می شوند، از هر حزبی که باشند، این کار را انجام می دهند زیرا به خدمات عمومی اهمیت می دهند.

آنها می‌خواهند در جوامع خود تغییر ایجاد کنند، آنها می‌خواهند در کشورشان تغییر ایجاد کنند و بنابراین وقتی این کار به خوبی کار می‌کند، یک چیز خاص است، اما باید احترام مردم را به خود جلب کنید… فقط به این دلیل که شما یک سیاستمدار هستید به شما داده نمی‌شود.»

او گفت که سیاستمداران می توانند این احترام را از طریق انجام وظایفی که برای انجام آنها انتخاب شده اند به دست آورند. «این واقعاً به مشتریان شما خدمت می‌کند، در جراحی‌ها برای آنها تفاوت ایجاد می‌کند، این نحوه رفتار شماست – هر کس این کار را به روشی متفاوت انجام می‌دهد.

“من فکر می کنم مهم است که ما رای دهندگان و کشور خود را در خط مقدم کاری که انجام می دهیم در زندگی روزمره خود داشته باشیم. ما از داشتن این مشاغل ممتازیم و باید این امتیاز را جدی بگیریم و مسئولیتی را که بر عهده ماست به آن بدهیم.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

دیکشنری مریام وبستر می گوید که گاز لایت کلمه سال است اخبار آمریکا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، “Gaslighting” – ذهن دستکاری، به …