ENO شورای هنر را به “اشتباه زوزه کش” در مورد طرح کاهش بودجه متهم می کند | اپرای ملی انگلیسی (ENO)

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اپرای ملی انگلیس در جدیدترین جنجال خود در مورد آینده اپرا، شورای هنر انگلیس را متهم کرده است که در تصمیم خود برای به صفر رساندن بودجه شرکت، “اشتباه زوزه کشی” کرده است.

استوارت مورفی، مدیر اجرایی ENO، گفت که این نهاد از زمان صدور حکم خود مبنی بر اینکه ENO باید به خارج از لندن حرکت کند تا در آینده واجد شرایط دریافت کمک های مالی باشد، «روایت های گیج کننده» را به کار گرفته است.

اظهارات او در مقاله‌ای برای آبان نیوز، در پاسخ به درخواست دارن هنلی، مدیر اجرایی شورای هنر انگلستان، مبنی بر اجرای اپرا در پارکینگ‌ها و میخانه‌ها به جای مکان‌های بزرگ، در صورتی که آینده‌ای می‌خواهد بود، بود.

مورفی همچنین به وبلاگی از Claire Mera-Nelson، The Arts اشاره کرد
مدیر موسیقی شورا، گفت که این سازمان “تقریباً هیچ رشدی در تقاضای تماشاگران برای اپرای “بزرگ” یا در مقیاس بزرگ که به‌طور سنتی به صحنه می‌رفتند، ندیده است.

مورفی گفت: “اگر داده ها وجود داشته باشد، من دوست دارم آنها را ببینم.” از سپتامبر، 6000 بلیت توسط ENO به صورت رایگان برای افراد زیر 21 سال یا تخفیف های زیادی برای افراد زیر 35 سال ارائه شده است.

او گفت که ENO با اجرای یک اپرای درایو با حضور نوازندگان بیت باکس و بریک دانسرها و یک اپرای TikTok که توسط 17 میلیون نفر تماشا شده است، تمایل خود را برای تکامل ثابت کرده است.

مورفی گفت، بدون ادامه بودجه، ENO در معرض خطر “تبدیل شدن به چیزی که آنها نمی‌خواهند ما باشد – سازمانی برای نخبگان محلی است که می‌توانند 300 پوند برای بلیط بپردازند. این چیزی نیست که ENO مخفف آن است.

طوماری که توسط برین ترفل خواننده اپرا تنظیم شده بود و از شورای هنری خواسته بود تا تصمیم خود را لغو کند، تا صبح روز سه شنبه توسط بیش از 44000 نفر امضا شد.

کارگران بخش هنر این هفته در مقابل دفاتر شورای هنر انگلستان در لندن و منچستر در اعتراضاتی که توسط Equity، اتحادیه هنرمندان و هنرمندان خلاق سازماندهی شده بود، تظاهرات کردند.

مورفی می‌گوید: «هزاران هزار نفر ENO را همان‌طور که هست می‌بینند – یکی از چندین داستان موفقیت منحصربه‌فرد و قابل توجه فرهنگ بریتانیا، که تنها هدف آن از آوردن اپرا به همگان این است که به طور مداوم نسل به نسل دوباره تصور شود.

شورای هنری یک اشتباه زوزه‌آمیز مرتکب شده است و هر چه زودتر آن را اصلاح کند، بهتر است.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …