پیروزی 2-0 ماتیلداس مقابل تایلند نشانه های مثبت قبل از جام جهانی را تایید می کند | ورزش

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

ماتیلداها تایلند را 2-0 شکست داده اند تا سال را با طولانی ترین برد دوران مربیگری تونی گوستاوسون به پایان برسانند و نشانه های مثبتی را قبل از جام جهانی سال آینده در زمین خود تأیید کنند.

امتیاز نهایی نشان دهنده تسلط ماتیلداس در یک بازی که با موقعیت های از دست رفته مشخص می شود، نبود.

استرالیا بازی سه شنبه شب در استادیوم ساحلی مرکزی را با 31 شوت به سمت دروازه در مقایسه با 5 شوت تایلند به پایان رساند، اما آنها به 14 شوت نیاز داشتند تا در نهایت از بن بست خارج شوند.

تایلند برای یافتن مسیرها در یک سوم جلو تلاش کرد، بنابراین هرگز واقعاً در معرض خطر ناراحت کردن میزبان خود قرار نگرفت، میزبانی که قرار است در سال 2023 با نزدیک شدن به جام جهانی بازی های دوستانه بیشتری برگزار کند.

کاپیتان سام کر در 10 دقیقه سه موقعیت واقعی برای گلزنی داشت و هیلی راسو و کورتنی واین با سرعت خود از جناحین، تهدیدهای ثابتی بودند، اما امتیاز بازی تا دقیقه 40 0-0 باقی ماند.

سام کر از ماتیلداها به گل خود مقابل تایلند ضربه می زند.
سام کر از ماتیلداها به گل خود مقابل تایلند ضربه می زند. عکس: کامرون اسپنسر/گتی ایماژ

شانس تایلند در نهایت به پایان رسید زمانی که کر کرنر کاترینا گوری را با ضربه سر وارد دروازه کرد و به ماتیلداها در وقت استراحت برتری داد.

گوستاوسون هیچ تغییری در تیم شروع نکرد که هفته گذشته سوئد را شکست داد، اما مری فاولر، لاریسا کرومر و امیلی ون اگموند پس از این فاصله وارد زمین شدند.

کرومر که یک مهاجم طبیعی بود، جانشین مدافع شارلوت گرانت شد که به نظر می رسید در شمارش معکوس تا نیمه کاره ضربه ای به او بزند.

تنها دو دقیقه پس از استراحت، راسو وسط خط دفاع تایلند را پاره کرد و هیچ نشانه ای از ران چوب پنبه ای که در نیمه اول آسیب دیده بود، در حالی که دومین تیم استرالیا را به باد داد، نداشت.

کر در دقیقه 62 یک امتیاز زودهنگام به دست آورد و الکس چیدیاک جایگزین او شد و استرالیایی ها با وجود اینکه همچنان از فرصت های زیادی برخوردار بودند، باز هم گلی به ثمر نرساندند.

کلر پولکینگهورن مدافع با صد و پنجاه و یکمین بازی خود برای تیم ملی، به شریل سینزبری پیوست و به عنوان پربازیگرترین ماتیلدا در تمام دوران حضور یافت.

در 10 دقیقه پایانی، الیز کلوند نایت پس از مصدومیت دو سال و نیمی که پیش از المپیک توکیو بود، بازگشت، در حالی که گوستاوسون اولین بازی خود را به ماتیلدا مک نامارا داد.

استرالیا اکنون 4 بازی اخیر خود را برده است و در 9 بازی با تایلند شکست نخورده است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

هزینه های وام مسکن بلندمرتبه شاهد افزایش اجاره بها در سراسر بریتانیا است | نرخ بهره

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، این حکایت از دو بازار است: …