والدین بریتانیایی: آیا از ترتیبات غیررسمی مراقبت از کودکان استفاده می کنید، و آیا این برای خانواده شما مفید است؟ | مراقبت از کودک

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

ما مشتاقیم از والدینی در بریتانیا بشنویم که به جای یا علاوه بر مراقبت از کودکان رسمی و تحت نظارت دولت، ترتیبات غیررسمی مراقبت از کودکان را دارند.

چه دوستان، همسایگان یا خویشاوندانی داشته باشید که از فرزندان خود مراقبت می کنند، یا از پرستاران یا پرستار بچه های موردی استفاده می کنید که در Ofsted ثبت نام نکرده اند، مایلیم از شما و نحوه عملکرد این ترتیب برای خانواده شما بشنویم.

مایلیم بشنویم که والدین چقدر برای مراقبت از کودکان غیررسمی هزینه می کنند، چه بر اساس ضرورت یا به انتخاب خود از آن استفاده کنند و آیا ترجیح می دهند به جای آن از مراقبت از کودک رسمی و منظم استفاده کنند.

تجربیات خود را به اشتراک بگذارید

اگر 18 سال یا بیشتر دارید، می توانید با پر کردن فرم زیر یا تماس با ما از طریق واتس اپ با کلیک بر روی اینجا یا افزودن +44(0)7766780300 با ما تماس بگیرید. پاسخ‌های شما امن هستند زیرا فرم رمزگذاری شده است و تنها نگهبان به مشارکت‌های شما دسترسی دارد. یکی از خبرنگاران ما قبل از انتشار با ما تماس خواهد گرفت، بنابراین لطفاً جزئیات تماس را بگذارید.

ما فقط از داده هایی که شما در اختیار ما قرار می دهید برای اهداف این ویژگی استفاده می کنیم. زمانی که دیگر برای این منظور به آن نیازی نداشته باشیم، هر گونه داده شخصی را حذف خواهیم کرد. برای اطلاعات بیشتر لطفا شرایط خدمات و سیاست حفظ حریم خصوصی ما را ببینید.

اگر در استفاده از فرم مشکل دارید، اینجا را کلیک کنید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …