درس 2022 جمهوری خواهان: رای دهندگانی که به انتخابات اعتماد دارند احتمال بیشتری برای رای دادن دارند

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ،

مبارزات انتخاباتی او، کاوشگران را به درهای رای دهندگان فرستاد و از آنها پرسید که آیا آنها برگه های رای نامه ای خود را درخواست کرده اند یا ارسال کرده اند. او رویدادهایی را در محل های رای گیری زودهنگام برگزار کرد و همه را تشویق کرد تا در صورت امکان زودتر رای دهند. (این یک سنت است او وارد دفتر فرماندار شدو او در اوایل نوامبر نیز رای داد.)

کریستین دیویسون، مشاور سیاسی آقای کریستین دیویسون، گفت: «فکر می‌کنم وقتی کالبد شکافی‌ها درباره سال 2022 نوشته می‌شود، رای‌گیری زودهنگام و رای غایب بخش بزرگی از آن خواهد بود و حزب ما واقعاً باید از همان ابتدا آن را بپذیرد. یانگکین

در آریزونا، جمهوری‌خواهان محاسبه کردند که مجموعه‌ای از راهپیمایی‌ها به سبک ترامپ، و هیجان در اطراف خانم لیک در میان مؤمنان محافظه‌کار، منجر به نمایش قدرت در روز انتخابات می‌شود که از آرای پستی دموکرات‌ها پیشی می‌گیرد.

در جایی که خانم لیک سعی می کرد رای دهندگان خود را به صورت دسته جمعی در یک فشار بزرگ روز انتخابات به حرکت درآورد، مبارزات انتخاباتی رقیب او، خانم هابز، به شدت به رای گیری پستی متکی بود و بی سر و صدا کار می کرد تا حامیان خود را به شکلی هدفمند به پای صندوق های رای بفرستد.

نیکول دمونت، مدیر ستاد انتخاباتی خانم هابز، گفت: «هر چند روز یا بیشتر، فهرستی از رأی‌دهندگانی را دریافت می‌کنیم که رای خود را تحویل داده‌اند، می‌توانیم آنها را از دنیای خود حذف کنیم، بنابراین ما فقط با رأی‌دهندگانی صحبت می‌کنیم که هنوز رأی نداده‌اند». . اگر آنها به همه می گفتند که در روز انتخابات رای دهند، شما هرگز جهان خود را کوچک نمی کنید.

به نظر می‌رسد که جمهوری‌خواهان محلی با ورود کمپین به هفته آخر خود، زمانی که رئیس حزب ایالتی، کلی وارد، یکی از طرفداران پر سر و صدا روایت انتخاباتی دزدیده شده، عکسی از خود در توییتر منتشر کرد و برگه‌ی رای خود را در یک صندوق رای گذاشت. .

با این حال، کمپین خانم لیک در برابر نیروهای بی‌شماری که می‌توانند در آن روز متحمل شوند آسیب‌پذیر باقی ماند – زمانی که یک کودک بیمار یا آب و هوا یا نیازهای کار ممکن است مردم را از رفتن به پای صندوق‌های رای باز دارد یا در صورت ایجاد صف، آنها را نگه دارد. از ماندن به اندازه کافی رای.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

مادر آتش‌نشان لندنی که خود را به قتل رساند، از گزارش نفرین‌آور استقبال کرد | آتش نشانان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، مادر یک آتش‌نشان که مرگ …