تنها نقطه رسمی حمام کردن در تیمز در آزمایش باکتری های مرتبط با فاضلاب مردود می شود | رودخانه ها

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

داده‌ها نشان می‌دهد که تنها منطقه رسمی حمام در رودخانه تیمز در آزمایش‌های باکتری‌های مرتبط با آلودگی فاضلاب ناموفق بوده است.

بخشی از جریان میل Wolvercote، در پورت میدو، دو مایلی خارج از آکسفورد، در ماه آوریل پس از کمپین مردم محلی به عنوان منطقه حمام رسمی تعیین شد.

سایت‌های آب حمام باید از ماه می تا سپتامبر توسط آژانس محیط‌زیست آزمایش شوند و گروه‌های مردمی در سراسر کشور تلاش می‌کنند تا رودخانه‌های آنها مناطق آب حمام شوند تا شرکت‌های آب را مجبور به توقف تخلیه فاضلاب خام به رودخانه‌ها کنند. بر اساس آزمایش‌ها، آب‌ها به‌عنوان عالی، خوب، کافی یا ضعیف طبقه‌بندی می‌شوند.

اما داده‌های مربوط به اولین فصل آب حمام نشان می‌دهد که Ecoli و انتروکوک‌های روده در سطوحی بالاتر از آن‌چه برای شنا کردن ایمن هستند وجود دارند. در مورد انتروکوک‌های روده، این سطوح بیش از دو برابر مقدار توصیه شده بود.

نتایج EA که در روز سه‌شنبه منتشر شد، به این معنی است که مکان شنا احتمالاً در اواخر سال جاری رتبه‌بندی ضعیفی دریافت خواهد کرد.

کلر رابرتسون، افسر پروژه آکسفورد ریورز در تیمز21، گفت: «با توجه به اینکه تیمز واتر در سال 2021 به مدت 5600 ساعت فاضلاب تصفیه نشده را به رودخانه های اطراف آکسفورد رها کرد و با توجه به نتایج ما از شهروندان، ما از این نتایج در Wolvercote ناامید هستیم، اما تعجب نمی کنیم. تست علمی سال گذشته.»

او گفت که هیچ برنامه روشنی از سوی شرکت آب برای ارتقای کارهای تصفیه در کاسینگتون یا استانتون هارکورت وجود ندارد.

رابرتسون گفت که سایت آب حمام تنها چهار سال دیگر فرصت دارد تا به یک نام “کافی” یا بالاتر در ولورکوت دست یابد، در غیر این صورت می‌توان آن را حذف کرد.

تیمز واتر می‌گوید قصد دارد تا سال 2030 نشت فاضلاب خام را به نصف کاهش دهد. اما رابرتسون گفت: «این سرعت برای شناگران و پاروبازان وولورکوت، که بسیاری از آنها خانواده‌هایی با کودکان خردسال هستند، و همچنین برای حیات وحش و گیاهانی که به این بخش می‌گویند، به اندازه کافی سریع نیست. از تیمز خانه آنها. اکنون نیاز به اقدام داریم.

ما مشتاقانه منتظریم که بدانیم آنها در چه مکان هایی قصد ارتقاء را دارند تا بتوانیم با خیال راحت در Wolvercote شنا کنیم، و چگونه آژانس محیط زیست می تواند این پیشرفت ها را پشتیبانی و اجرا کند.”

تیم هریس، یکی از همکاران Rivers Trust که در سال 2021 مطالعه مناطق محبوب شنای تیمز را رهبری کرد، گفت: «به طور کلی، بیشترین سهم را در سطوح باکتریایی در این مکان، پساب فاضلاب تصفیه‌نشده و تصفیه‌شده از دارایی‌های تیمز واتر دارد. بنابراین، مایه تعجب است که هنوز هیچ برنامه ای برای ارتقای عملیات تصفیه فاضلاب و شبکه فاضلاب در منطقه محلی که بر محل استحمام تأثیر می گذارد، ارائه نشده است.

کمپین تبدیل بندر میدو به محل حمام کردن توسط شورای شهر و نماینده مجلس لیلا موران حمایت شد.

بر اساس طرح کاهش سرریز طوفان دولت، شرکت‌های آب باید تا سال 2035 تمام سرریزهایی را که فاضلاب خام را به داخل یا نزدیک هر آب حمام تعیین شده تخلیه می‌کنند، بهبود بخشند. اما این طرح توسط محیط‌بانان به‌عنوان خیلی دیرهنگام مورد انتقاد قرار گرفت و در دادگاه به چالش کشیده شد.

در مجلس اعیان روز دوشنبه، جنی جونز، همتای حزب سبز، دولت را تحت فشار قرار داد که چرا شرکت‌های آب هنوز برنامه‌هایی را برای مقابله با انتشار فاضلاب خام، همانطور که در برنامه دولت لازم است، ارائه نکرده‌اند. او گفت: «شرکت‌های آب قبلاً تمام پول مورد نیاز خود را برای بهبود زیرساخت‌ها در اختیار داشته‌اند و از آن برای این کار استفاده نکردند، بلکه آن را به عنوان سود سهام به سهامداران خود دادند.

بنابراین می توانم پیشنهاد کنم [Lord Benyon] به Ofwat دستور دهید تا اطمینان حاصل کند که هیچ سود سهام تا اطلاع ثانوی پرداخت نمی شود … و پاداش های کلان به مدیران ارشد، تا زمانی که این مشکل برطرف شود و شرکت های آب پمپاژ فاضلاب را به جریان های گچی، رودخانه ها و سواحل ما متوقف کنند.

لرد بنیون، وزیر محیط زیست، گفت که شرایط بسیار سختگیرانه جدیدی توسط تنظیم کننده آب، Ofwat، در مورد نحوه پاداش شرکت های آب به کارکنان ارشد و سهامداران تعیین شده است. او گفت که یک الزام مطلق توسط تنظیم کننده و دولت برای کاهش گسترده اثر طوفان وجود دارد.

او گفت که Ofwat به شرکت‌های آب نامه نوشته بود تا برنامه‌هایشان را روشن کنند که تا کنون هم جاه‌طلبی و هم شواهد کافی برای حمایت از مواضعی که اتخاذ کرده‌اند نداشتند. وی افزود که شرکت های آب دو ماه فرصت دارند تا برنامه های بهتری ارائه دهند.

ریچارد آیلارد، مدیر پایداری تیمز واتر، گفت: «ما متعهد شده‌ایم تا سال 2030 مدت زمان تخلیه فاضلاب به رودخانه‌ها را تا 50 درصد در سراسر دره تیمز کاهش دهیم و سرمایه‌گذاری قابل توجهی در شبکه فاضلاب محلی خود برای کاهش نیاز به فاضلاب تصفیه نشده در نظر گرفته‌ایم. تخلیه، از جمله توسعه عمده در کار تصفیه فاضلاب ویتنی در آکسفوردشایر.

“پس از یک آزمایش موفقیت آمیز در منطقه آکسفورد، ما در حال نهایی کردن ارائه هشدارهای زنده از تمام 468 مکان مجاز در سراسر منطقه خود تا پایان سال 2022 هستیم. ما واضح هستیم که ورود هر گونه فاضلاب تصفیه نشده به رودخانه ها، خواه وارد شود، کاملا غیرقابل قبول است. مجاز است یا نه توقف کامل تخلیه ها مستلزم زمان و سرمایه گذاری پایدار است. با این حال، هر قدمی که در این سفر برمی داریم، حرکتی در مسیر درست است.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

چین افراد مسن را در برنامه واکسیناسیون کووید-19 هدف قرار می دهد | چین

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، مقامات بهداشتی چین از تلاشی …