میشل استیل صندلی خود را در خانه GOP در کالیفرنیا نگه می دارد

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ،

به گزارش آسوشیتدپرس، نماینده میشل استیل، جمهوریخواه کالیفرنیا، در انتخابات برای دومین دوره در اورنج کانتی پیروز شد.

خانم استیل حتی پس از اینکه تصمیم گرفت در منطقه جدیدی که کمی به سمت دموکرات‌ها متمایل شده بود نامزد شود، جی چن، یک دموکرات و نیروی ذخیره تایوانی نیروی دریایی آمریکا را مهار کرد.

این رقابت به نوعی آزمونی شد برای اینکه چگونه رای دهندگان آسیایی آمریکایی رای خود را در رقابتی به صندوق می اندازند که دو نفر از خود – با دیدگاه های سیاسی کاملاً متضاد – در منطقه ای که اکثریت نامنظم رای دهندگان را نمایندگی می کنند در برابر یکدیگر قرار می دهند.

خانم استیل، یکی از اعضای سابق هیئت ناظران اورنج کانتی و صاحب کسب و کار محلی، یکی از اولین زنان آمریکایی کره‌ای آمریکایی در کنگره شد که در سال 2020 انتخاب شد و نماینده دموکرات هارلی رودا را به سختی کنار زد. خانم استیل در انتخابات مقدماتی آزاد ایالت که برای نامزدهای هر حزبی آزاد است، پنج درصد از آقای چن پیشی گرفت.

در حالی که خانم فولاد در کنگره حضور داشت، عمدتاً بر اساس خطوط حزبی رای داده است. او برای کاهش مالیات ها، بهبود اقتصاد و تامین امنیت مرزها مبارزات انتخاباتی انجام داد. او همچنین آقای چن را دلسوز دولت اقتدارگرای چین توصیف کرد و تلاش می‌کرد تا از بسیاری از پناهندگان ویتنامی این منطقه که هنوز خاطرات تلخ فرار از رژیم کمونیستی را به یاد دارند، جذب کند.

آقای چن نیز به نوبه خود به دلیل تمسخر لهجه خانم استیل مورد انتقاد قرار گرفت.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

کارشناس دولتی آب و هوا می گوید: طرح معدن زغال سنگ کامبریا “گامی به عقب” است | زغال سنگ

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، قهرمان آب و هوای دولت …