برف فصل بهار هوبارت را غبارآلود می کند زیرا هوای سرد از قطب جنوب می دمد | آب و هوای استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

بخش‌هایی از تاسمانی با برف بهاری غبارآلود شده است و سیستم آب‌وهوایی باران بیشتری را در این ایالت غرق‌شده می‌بارد.

ارتفاع برف در صبح روز سه شنبه به 400 متر رسید و در مناطقی از جمله کونانی/کوه ولینگتون هوبارت، جنوب پایتخت و ارتفاعات مرکزی بارید.

لئون اسمیت، سرپرست اداره خدمات اضطراری ایالتی، گفت که گزارش‌هایی از بارش برف کوتاه در هوبارت وجود دارد.

محتوای اینستاگرام مجاز است؟

این مقاله شامل محتوای ارائه شده توسط اینستاگرام. قبل از بارگیری هر چیزی از شما اجازه می‌خواهیم، ​​زیرا ممکن است از کوکی‌ها و فناوری‌های دیگر استفاده کنند. برای مشاهده این محتوا، روی “مجاز و ادامه” کلیک کنید.

لوک جانستون از اداره هواشناسی اعلام کرد که بارش برف در روز چهارشنبه به 700 متر خواهد رسید و این در حالی است که سرما در بهار طبیعی تلقی می شود.

او گفت: «در این زمان از سال ما در نهایت به سیستم‌های جالبی می‌رسیم… نبردی حماسی بین هوای گرم‌تر که از شمال می‌آید و هوای قطب جنوب که از جنوب بالا می‌آید».

هوا در هوبارت 7 درجه است، من از کنار ماشینی رد شدم که برف روی آن بود، و بچه ام هنوز با تی شرت و بدون جامپر به مدرسه می رفت. تاسی تقریباً در تابستان چقدر خوب است؟ ☔️🌧️⛈️

– جسیکا موندی (@MundayJessica) 14 نوامبر 2022

هوبارت تا حدود ظهر روز سه‌شنبه 30 میلی‌متر بارندگی داشت، در حالی که در قله اسکاتز در جنوب غربی ایالت تا 70 میلی‌متر بارندگی داشت.

هشدارهای اضطراری سیل در سطح پایین برای چندین رودخانه در جنوب و جنوب شرق این ایالت وجود داشت.

اسمیت گفت که SES هشت تماس برای کمک برقرار کرده است.

او گفت: “شغل هایی که ما دیدیم مربوط به تصادفات وسایل نقلیه موتوری است… به این دلیل که مردم به توصیه های ما و توصیه های پلیس توجه نمی کنند و با تغییر شرایط رانندگی نمی کنند.”

این واقعاً مهم است که مردم بر شرایط نظارت کنند.»

یک جبهه سرد دیگر در اواخر هفته پیش بینی می شود.

باران بی سابقه در شمال این ایالت در اواسط اکتبر باعث جاری شدن سیل شد که به حدود 100 ملک، به علاوه جاده ها و پل ها خسارت وارد کرد.

محتوای فیس بوک مجاز است؟

این مقاله شامل محتوای ارائه شده توسط فیس بوک. قبل از بارگیری هر چیزی از شما اجازه می‌خواهیم، ​​زیرا ممکن است از کوکی‌ها و فناوری‌های دیگر استفاده کنند. برای مشاهده این محتوا، روی “مجاز و ادامه” کلیک کنید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

روترهام: تحقیقات پس از آن که خانواده گفتند پسر 5 ساله پس از اینکه بیمارستان او را دور کرد درگذشت | یورکشایر

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، یک مرکز درمانی در یورکشایر …