کمیسر پلیس کوئینزلند “به امید زنده ماندن” در میان رسوایی های نژادپرستی و تبعیض جنسی نیروها | کوئینزلند

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

کمیسر پلیس کوئینزلند، کاتارینا کارول، می گوید که “امیدوار است” شغل خود را در میان فشارهای فزاینده بر رهبری سرویس پلیس کوئینزلند در مورد افشاگری درباره نژادپرستی، تبعیض جنسی و زن ستیزی در صفوف حفظ کند.

روز سه‌شنبه، کارول و مارک رایان، وزیر پلیس، پس از انتشار فایل‌های صوتی منتشر شده توسط آبان نیوز استرالیا که حاوی افسرانی بود که از الفاظ نژادپرستانه و خشونت‌آمیز استفاده می‌کردند، تقریباً یک ساعت وقت صرف پاسخگویی به سؤالات رسانه‌ها کردند.

کارول گفت: «چیزهایی که در خانه دیده بان شنیدیم واقعاً نفرت انگیز است.

ایستادن در اینجا و گوش دادن به این سخنان سخت است و می دانم که عذرخواهی کرده ام و دوباره عذرخواهی می کنم.

گزارش نهایی تحقیقات ایالتی در مورد واکنش پلیس به خشونت خانگی به دولت ایالتی تحویل داده شده است و هفته آینده به صورت علنی منتشر خواهد شد.

قابل درک است که این گزارش شامل یک بخش کامل در مورد “رهبری” است و به شدت از کارول، که اولین کمیسر زن کوئینزلند است، انتقاد می کند.

استرالیایی روز سه شنبه گزارش داد که تحقیقات نشان می دهد که کارول “اعتماد غیر قابل توجیه” به فرهنگ QPS دارد.

آبان نیوز استرالیا می‌داند که آینده کارول در داخل دولت پالاسزوک، پیش از جلسه کابینه هفته آینده و انتشار گزارش بعدی مورد بحث قرار گرفته است.

این دیدگاه وجود دارد که عملکرد کارول در جایگاه شاهد در کمیسیون، از جمله امتناع او از پذیرش فرهنگی یا گسترده بودن مسائل، باعث نگرانی در مورد توانایی او برای اصلاح سازمان شده است.

رایان روز پنجشنبه گفت که کمیسر از حمایت او برخوردار است.

کارول در پاسخ به این سوال که آیا او پس از انتشار این گزارش همچنان ادامه خواهد داد، گفت: “امیدوارم زنده بمانم. من در واقع معتقدم که من فردی هستم که این سازمان را به جلو می برد.

«اصلاحات ما در بهترین محیط، سه تا پنج سال طول می‌کشد تا سیستم، فرآیندها، آموزش‌ها و آموزش‌ها را در جای خود قرار دهیم.

من معتقدم که در موقعیت درستی قرار دارم… من تجربه گسترده ای در اصلاحات داشته ام، و اصلاحات گسترده ای را آغاز کرده ام، و پیشبرد آن فوق العاده مهم است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

کولو توره با قراردادی سه و نیم ساله به عنوان سرمربی جدید ویگان منصوب شد | ویگان اتلتیک

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، کولو توره به عنوان سرمربی جدید …