هدر اندرسون: برنده جایزه برتر AFLW آدلاید در سن 28 سالگی درگذشت | AFLW

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

هدر اندرسون، بازیکن برتر AFLW با تیم آدلاید، در سن 28 سالگی درگذشت.

اندرسون در سال 2016 در درفت افتتاحیه AFLW در مجموع 10مین انتخاب شد و هشت بازی را در کمپین قهرمانی Crows در سال 2017 انجام داد.

مدافع سرسخت شانه راست خود را در پیروزی بزرگ فینال مقابل بریزبن از جا درآورد و او را مجبور به بازسازی مجدد در عرض یک سال کرد.

کلاغ ها او را قبل از فصل 2018 از لیست حذف کردند و اندرسون دیگر هرگز در سطح AFLW بازی نکرد.

اندرسون به خاطر پوشیدن کلاه صورتی در بازی ها تا حدودی به یک قهرمان فرقه تبدیل شد. او بعداً توضیح داد که این کار برای کمک به مادرش که مشکل بینایی دارد، او را در زمین تشخیص دهد.

اندرسون در سال 2017 به Mamamia گفت: “او از تماشای شکست خوردن من متنفر بود و واقعاً نمی توانست بازی من را در زمین ببیند.”

من از رنگ صورتی و هر چیز دخترانه متنفر بودم، بنابراین او به شوخی می گفت، شاید اگر کلاه خود را صورتی رنگ می کردی، من می آمدم و بازی تو را تماشا می کردم.

“بنابراین من به شوخی از یک فروشگاه ورزشی یکی خریدم و گفتم: “حالا یکی دارم که باید بیای بازی من را تماشا کنی”. فقط از آنجا رفت.»

باشگاه فوتبال آدلاید از درگذشت غیرمنتظره هدر اندرسون، بازیکن لیگ برتر لیگ بسیار متاسف است. افکار و دعاهای ما با خانواده و دوستان اوست. pic.twitter.com/4aUz8GZ8p7

— Adelaide Crows AFLW (@CrowsAFLW) 14 نوامبر 2022

اندرسون گذشته از حرفه خود در AFLW، مدتی را به عنوان یک پزشک در نیروی دفاعی استرالیا گذراند.

وقتی خبر مرگ اندرسون عمومی شد، ادای احترام به جریان افتاد.

نیکول لیوینگستون، رئیس فوتبال زنان AFL گفت: “کلمات نمی توانند غم و اندوه عمیق را در میان جامعه AFL و AFLW در حال حاضر بیان کنند.”

صمیمانه ترین تسلیت ما به خانواده اندرسون است.

کلاغ‌ها در توییتی نوشتند: «باشگاه فوتبال آدلاید از درگذشت غیرمنتظره هدر اندرسون، بازیکن برتر تیم فوتبال آدلاید عمیقاً متأسف است. افکار و دعاهای ما با خانواده و دوستان اوست.»

پل مارش، مدیر اجرایی انجمن بازیکنان AFL گفت: «همه در AFLPA عمیق‌ترین همدردی خود را با خانواده، دوستان هدر و همه افرادی که در کنار او در آدلاید کار و بازی کردند ابراز می‌کنیم.

این زمان بسیار غم انگیزی است و ما هر گونه خدماتی را ارائه خواهیم داد و از خانواده هیتر، هم تیمی های سابق و باشگاه فوتبال آدلاید در این دوران سخت حمایت خواهیم کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

Asda قصد دارد 300 فروشگاه رفاهی جدید در بریتانیا ایجاد کند و 10000 شغل ایجاد کند | آسدا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، Asda در حال برنامه ریزی …