راهنمای تیم جام جهانی 2022 قسمت 25: برزیل | برزیل

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

این مقاله بخشی از شبکه کارشناسان آبان نیوز در جام جهانی 2022 است که همکاری بین برخی از بهترین سازمان های رسانه ای از 32 کشوری است که واجد شرایط هستند. aban.news.com هر روز پیش‌نمایش‌هایی را از دو کشور در آستانه شروع مسابقات در 20 نوامبر اجرا می‌کند.

طرح

عبارت نیمار وابستگی (وابستگی نیمار) در دهه گذشته بسیار مورد استفاده مطبوعات برزیلی قرار گرفته است، به ویژه پس از خروج از دو جام جهانی گذشته. اما ظهور نسل جدیدی از مهاجمان با استعداد به این معنی است که این بیان تا حد زیادی فراموش شده است. این روزها، تیته، سرمربی، می تواند استعدادهای هجومی جوانی را به خدمت بگیرد.

«در زمان کوپا آمه ریکا 2019، ما آنتونی و رافینیا، وینی را نداشتیم. [Vinícius Júnior] تیته در اکتبر گفت: هنوز در رئال مادرید تطبیق می‌داد و گابریل مارتینلی فقط با ما تمرین می‌کرد. اکنون این نسل واقعاً از راه رسیده است و وای! این پیشرفت این بازیکنان بود که ما را قادر ساخت با پنج بازیکن تهاجمی به طور همزمان بازی کنیم.

به عنوان مثال، در ابتدای سال گذشته، تیته از رافینیا آگاه نبود، اما تیم پیشاهنگی او به او هشدار داد که مهاجم آن زمان لیدز است و او قرار است در قطر شروع کننده باشد. بازیکنانی مانند ریچارلیسون (تاتنهام) و لوکاس پاکتا (وست هم) را که در اولین جام جهانی حضور دارند را نیز اضافه کنید، و مشخص است که تیته برای انتخاب ناامید شده است.

راهنمای سریع

بازی های گروهی برزیل

نمایش دهید

در صربستان پنجشنبه 24 نوامبر، ساعت 19 ورزشگاه لوسیل

v سوئیس دوشنبه 28 نوامبر، ساعت 16 استادیوم 974

v کامرون جمعه 2 دسامبر، ساعت 19 ورزشگاه لوسیل

از بازخورد شما متشکرم.

در حالی که هوای جوانی در حمله وجود دارد، دفاع تجربه و اطمینان می آورد. در دروازه، آلیسون دومین جام جهانی خود را به عنوان استارت بازی خواهد کرد و در دفاع، تیاگو سیلوا 38 ساله می تواند مسن ترین بازیکن خارج از زمین باشد که برای برزیل در جام جهانی حضور داشته است. مجری خط هافبک کازمیرو است، مرغ نسبتاً بهاری در سن 30 سالگی اما دارای بیش از 60 بازی ملی در حال حاضر. اهمیت او برای قناری نمی توان آن را دست کم گرفت و گفتنی بود که او به دلیل حذف آنها توسط بلژیک در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی 2018، محروم شد.

نیمار هنوز آنجاست و ستاره بی چون و چرای تیم است اما تفاوت این بار این است که او تمام توجهات را روی او نخواهد داشت. تقسیم مسئولیت‌ها ممکن است به برزیل کمک کند تا به دنبال ششمین قهرمانی در جام جهانی باشد.