مداخلات اولیه از دست رفته است زیرا نیوساوت ولز با کمبود مشاور مدرسه مبارزه می کند | نیو ساوت ولز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

کمبود شدید مشاوران مدرسه به این معنی است که دانش‌آموزان نیو ساوت ولز بدون ارزیابی ناتوانی و مداخلات اولیه به سر می‌برند، زیرا کارکنان در تلاش برای بررسی جدی‌ترین موارد، از جمله خطرات خودکشی، تجاوز جنسی و بارداری نوجوانان هستند.

ارقام وزارت آموزش و پرورش که توسط آبان نیوز استرالیا به دست آمده است نشان می دهد که در ماه آگوست به ازای هر 650 دانش آموز در سراسر ایالت یک مشاور وجود داشته است و کارکنانی را که در مرخصی نامعلوم به سر می برند در نظر نمی گیرد – به این معنی که واقعیت بسیار بدتر بود.

تحقیق گالوپ در سال 2021 توصیه کرد که برای هر 500 دانش آموز حداقل یک مشاور مدرسه وجود داشته باشد تا “به افزایش قابل توجه مسائل مربوط به سلامت روان دانش آموزان رسیدگی کند”.

مشاوران خسته، که دارای مدرک تدریس و روانشناسی هستند، می گویند که کارکنان به دلیل حجم کاری زیاد و شدت برخورد مداوم فقط با بحرانی ترین موارد، کار را ترک می کنند.

مشاور مستقر در سیدنی، انجی* گفت که تیم او تقریباً همیشه به دلیل جاهای خالی کم کار بود و فرسودگی شغلی رایج بود.

او گفت: «من همیشه به همه مدیرانم می گویم که من فقط 70 درصد کارمندان دارم، شما 70 درصد وقت مشاور خود را خواهید داشت.

ما اکنون فقط کارهای انتهایی را انجام می دهیم. ما هیچ رفاه یا رفاهی انجام نمی دهیم، فقط سلامت روانی جدی را تریاژ می کنیم.

“یک بخش اورژانس اساساً کاری است که مشاوران اکنون در مدارس انجام می دهند.”

او گفت که مداخلات سطح پایین مانند چک‌آپ، ارزیابی‌های روان‌شناختی و تست‌های هوش اکنون «تعداد کمی هستند».

مشاور مدرسه ای در شمال تیبلندز، جیکوب* گفت که اغلب وقتی از مدارس منطقه ای که خدمات ضعیفی دارند بازدید می کند و بچه هایی را می یابد که می توانستند با مداخلات قبلی به آنها کمک شود، مضطرب می شود.

او گفت: «جایی که مدارس برای مدت طولانی بدون خدمات مشاوره کار می‌کردند… و سپس یک مشاور مدرسه وارد می‌شد، شما بچه‌های زیادی را می‌بینید که برای ناتوانی‌های یادگیری و ناتوانی‌های فکری از حمایت مالی اضافی برخوردارند».

“آنها فقط ارزیابی نشده اند، بنابراین این بچه ها سال هاست که از دست داده اند. این خیلی ناراحت کننده است.»

جیکوب در حالی که عاشق کارش است، مرتباً به ترک فکر می کند.

او می‌گوید: «من در کاری که انجام می‌دهم تفاوت ایجاد می‌کنم، اما محدودیتی وجود دارد و در نهایت به چیز دیگری تغییر خواهم کرد».

به گفته این اداره، جیکوب یکی از 1375 نفری است که به طور تمام وقت یا پاره وقت در خدمات مشاوره مدرسه مشغول به کار هستند.

در حالی که اعداد کم است، وزارت گفت که سایر کارکنان نیز برای ارائه مراقبت های اولیه آموزش دیده اند که به این معنی است که پوشش بهتر از چیزی است که به نظر می رسید.

یک سخنگوی گفت: “ما بیش از 2000 پرسنل داریم که از دانش آموزانمان حمایت رفاهی می کنند، از جمله مشاوران مدرسه، روانشناسان مدرسه، افسران حمایت از دانش آموزان، متخصصان رفتار و پرستاران بهزیستی.”

«این معادل یک نفر به ازای هر 400 دانش آموز است. با این حال، نزدیک شدن به حمایت از رفاه در مدارس از طریق نسبت‌ها بر خلاف نیازهای مختلف رفاه دانش‌آموز است.»

سارا میچل، وزیر آموزش و پرورش، گفت که خدمات مشاوره مدرسه “تنها بخشی از شبکه گسترده ای از متخصصان و برنامه ها” است که از دانش آموزان پشتیبانی می کند.

این اداره متعهد شده است که تا ژوئن سال آینده، هر دبیرستان دولتی یک مشاور مدرسه تمام وقت و یک افسر پشتیبانی دانش آموزان تمام وقت خواهد داشت.

ناتالی واکر، رئیس فدراسیون والدین و شهروندان مستقر در فوربس، گفت که به مشاوران بیش از هر زمان دیگری نیاز است، به ویژه در مناطقی که تحت تأثیر سیل، آتش‌سوزی و کووید قرار گرفته‌اند.

او گفت: «در چند سال گذشته بسیار چالش برانگیز بوده و واقعاً طاقت‌فرسا بوده است، بنابراین هر چیزی که به خانواده‌ها وارد می‌شود واقعاً گاهی اوقات می‌تواند آنها را بسازد یا از بین ببرد.

واکر گفت والدین در منطقه رودخانه های شمالی نگران هستند که فرزندانشان از حمایت کافی در مدارس برخوردار نباشند.

او گفت: «با این همه باران که هنوز در حال وقوع است، بسیاری از کودکان و جوانان کاملاً مضطرب هستند.

بلایای طبیعی واقعاً تأثیر بسیار زیادی بر سلامت روان خانواده‌ها و فرزندان ما دارد.»

آنجلو گاوریلاتوس، رئیس فدراسیون معلمان نیوساوت ولز، می گوید که وضعیت در سراسر ایالت نشان دهنده “شکست مطلق” دولت است.

او گفت: «مشاوران مدرسه ما متخصصانی متعهد و متعهد هستند که تمام تلاش خود را برای رفع نیازهای پیچیده دانش آموزان ما انجام می دهند، اما حجم پرونده آنها کاملاً غیر واقعی، غیرقابل مدیریت و غیرقابل قبول است.

*اسامی تغییر کرده است

در استرالیا، پشتیبانی در Beyond Blue به شماره 1300 22 4636، Lifeline در 13 11 14، و در MensLine به شماره 1300 789 978 در دسترس است. ، سلامت روان آمریکا در 800-273-8255 در دسترس است

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

هزاران متخصص اولین گام های خود را برای ایجاد یک معاهده جهانی آلودگی پلاستیک برمی دارند

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، بیش از 2000 کارشناس در یکی …