شرکت دارویی Mark Cuban Cost Plus اولین شریک برنامه بهداشتی را اعلام کرد

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

Capital Blue Cross و Mark Cuban Cost Plus Drug Company (MCCPDC) همکاری مشترکی را اعلام کردند تا به اعضای Capital و سازمان‌دهندگان جامعه اجازه دهد از طریق MCCPDC به داروهای نسخه‌ای ارزان‌تر دسترسی داشته باشند.

MCCPDC یک شرکت عام المنفعه و داروخانه آنلاین است که دسترسی بیماران را به داروها با هزینه کمتر با همکاری مستقیم با توزیع کنندگان و تولیدکنندگان، دور زدن آنچه که مارک کوبان “واسطه” می نامد، فراهم می کند.

شرکت هزینه MCCPDC را به اضافه 15 درصد مارجین دریافت می کند 3 دلار برای هر نسخه هزینه و هزینه ارسال.

سایت پایتخت می‌گوید که اگر اعضا از پوشش نسخه‌ای Capital Blue Cross برخوردار باشند، باید هزینه داروی خود را بپردازند، سپس در صورتی که دارو تحت پوشش طرح آنها باشد، ادعایی برای بازپرداخت ارائه کنند.

در سال 2023، اعضای کپیتال می توانند مستقیماً از کارت بیمه خود در MCCPDC استفاده کنند.

Capital می گوید: “همکاری Capital با Cost Plus Drugs به ما کمک می کند تا داروهای کم هزینه را برای اعضا و غیرعضوها به طور یکسان در سراسر منطقه خدمات خود ارائه کنیم، و برخی از تسکین های بسیار مورد نیاز را برای کسانی که در تلاش برای پرداخت هزینه داروهای حیاتی – و گاهی نجات دهنده – هستند، فراهم می کند.” تاد شاماش، رئیس و مدیرعامل صلیب آبی در بیانیه ای گفت.

روند بزرگتر

بر اساس دو گزارشی که اخیراً توسط این سازمان منتشر شده است وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده، قیمت داروها فراتر از نرخ تورم افزایش یافته است، که نشان دهنده فوریت پرداختن به هزینه های فزاینده نسخه است.

شفاف، یک پلت فرم مراقبت های بهداشتی برای کارفرمایان خودبیمه شده، Transcarent Pharmacy Care را ارائه می دهد و به اعضا امکان می دهد گزینه های دارویی کم هزینه را جستجو کنند و قیمت ها را در داروخانه ها مقایسه کنند. اعضای این شرکت همچنین می توانند در صورت نیاز نسخه ای را با اپلیکیشن Transcarent انتقال دهند.

شرکت فناوری سلامت Prescryptive Health راه اندازی شد MyRx.io، یک پلتفرم تلفن همراه که به کاربران امکان دسترسی به خدمات داروخانه، مانند یافتن اطلاعات مزایای نسخه، خرید دارو، و برنامه‌ریزی قرار ملاقات برای واکسن‌ها یا سایر مراقبت‌های ارائه‌شده توسط داروخانه را می‌دهد.

این پلتفرم همچنین پیشنهاداتی را در مورد گزینه های دارویی جایگزین به کاربران ارائه می دهد که می توانند با پزشک خود صحبت کنند، قیمت های نقدی و طرح سلامت را مقایسه کنند و کوپن های سازنده را پیدا کنند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

هزینه های وام مسکن بلندمرتبه شاهد افزایش اجاره بها در سراسر بریتانیا است | نرخ بهره

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، این حکایت از دو بازار است: …