بوریس جانسون مسکنی به ارزش 10000 پوند از همسر اهداکننده محافظه‌کار گرفت | بوریس جانسون

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

مشخص شد که بوریس جانسون اقامت رایگان به ارزش 10000 پوند را از همسر اهداکننده برجسته محافظه‌کار که میزبان جشن عروسی او در تابستان امسال بود، پذیرفت.

فهرست به روز شده منافع نمایندگان مجلس نشان می دهد که نخست وزیر سابق یک هدیه 10000 پوندی از لیدی کارول بامفورد را برای “استفاده از محل اقامت من و خانواده ام در ماه سپتامبر” پذیرفته است.

لرد آنتونی بامفورد، همتای محافظه‌کار طرفدار برگزیت که رئیس شرکت تولیدکننده تجهیزات ساختمانی JCB است، برای چندین دهه یکی از اهداکنندگان اصلی محافظه‌کاران بوده است. این کارآفرین میلیاردر که از پیشنهاد موفقیت آمیز رهبری جانسون در سال 2019 حمایت کرد، از سال 2001 بیش از 10 میلیون پوند کمک مالی و هدایایی به حزب داده است.

آخرین ثبت اطلاعات مربوط به منافع نمایندگان مجلس که در این هفته منتشر شد نشان می‌دهد که لیز تراس همچنین یک کمک مالی 8000 پوندی از بامفورد برای پوشش «حمل و نقل» در طول مبارزات انتخاباتی رهبری خود پذیرفته است.

این پس از ثبت نام نشان داد که به نخست وزیر بیش از 500000 پوند برای کمپین رهبری خود داده شده است. حدود نیمی از آن از طریق اهداکنندگان مرتبط با روسای صندوق های تامینی، سرمایه گذاران خطرپذیر و سایر تامین کنندگان مالی شهر تامین شد.

بوریس جانسون با همسرش کری پس از عروسی آنها در کلیسای جامع وست مینستر در مه 2021 در باغ داونینگ استریت 10 عکس می گیرد.
بوریس جانسون با همسرش کری پس از عروسی آنها در کلیسای جامع وست مینستر در مه 2021 در باغ خیابان داونینگ 10 عکس می گیرد. عکس: داونینگ استریت/گتی ایماژ

در ماه ژوئیه، بامفورد میزبان بوریس و کری جانسون بود که عروسی خود را جشن گرفتند، جشنی که در طول قرنطینه در محوطه عمارت قرن هجدهم دیلسفورد هاوس او در کوتس ولدز برگزار شد. جانسون از برنامه های خود برای برگزاری جشن در اقامتگاه رسمی نخست وزیر در کشور، چکرز در باکینگهامشر صرف نظر کرده بود. گفته می‌شود که جشن «جشنواره‌ای» شامل یک گروه موسیقی فولاد، پانچ رام، آهنگ‌های آبا و یک کنگا بود.

ثبت قبلی منافع مالی نمایندگان نشان داد که JCB سه روز قبل از سخنرانی جانسون در دفتر مرکزی خود در ژانویه 2019 که در آن او بارها از هوش تجاری و نوآوری شرکت تمجید کرده بود، 10000 پوند پرداخت کرد. سخنرانی در استافوردشایر اساساً در مورد برگزیت بود، اما چندین بار به JCB اشاره کرد و در ابتدا اشاره کرد که چگونه این شرکت نزدیک به 750000 دستگاه از یک مدل حفار فروخته است.

او در حین بازدید از کارخانه JCB در یک شیرین کاری در طول مبارزات انتخاباتی عمومی 2019، حفری را که شعار «برگزیت انجام شود» را از میان دیواری از آجرهای تقلبی با علامت «Gridlock» نمایش می داد، کوبید.

در سال 2022، جانسون پس از بازدید از هند برای تمجید مجدد از موفقیت JCB، در مورد استفاده از ماشین آلات آن در تخریب انبوه خانه ها، با واکنش شدید روبرو شد.

در میان یک درگیری شدید در مورد تخریب شهرک‌های عمدتاً مسلمان در منطقه‌ای از دهلی که تحت خشونت جمعی قرار گرفته است، تصاویر تلویزیونی نشان می‌دهد که از بولدوزرهای JCB برای مسطح کردن املاک استفاده می‌شود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

“به هیچ وجه قمار ممنوع”: ساوتگیت اصرار دارد که آمادگی کین را در برابر ایالات متحده به خطر نمی اندازد | انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، گرت ساوتگیت اعتراف کرده است که …