Lionesses انگلستان – ایالات متحده: بازی دوستانه بین المللی فوتبال – زنده | تیم فوتبال زنان انگلیس

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

نیم قرن مبارک، انگلیس!

هجدهم نوامبر پنجاهمین سالگرد تشکیل تیم زنان بزرگسال انگلیس است. انگلیس در آن روز در سال 1972 در گرینوک اسکاتلند را 3-2 شکست داد و بازی ملی امشب در ومبلی به این سالگرد اختصاص دارد.

انتظار می رود نزدیک به 150 ملی پوش سابق و فعلی بانوان انگلیس به عنوان میهمان اتحادیه فوتبال انگلیس در این مسابقه شرکت کنند و 20 بازیکن سابق نیز روز سه شنبه به تیم فعلی در ریزورت لنزبری پیوستند تا با بازیکنان دیدار کنند و تمرین آنها را تماشا کنند. قبل از شروع عصر امروز، 12 عضو اولین تیم تاریخ 1972، در این شب به عنوان بخشی از یک سخنرانی ویژه به رهبری جیل اسکات، در میان دیگر افراد VIP، یک کلاه ورزشی سفارشی از انگلیس دریافت خواهند کرد.

در شبی پرمشغله برای اسکات، که قرار است از دوران بازنشستگی خود لذت ببرد، این ملی پوش سابق انگلیس بعداً با ارائه یک پیراهن با قاب در کنار زمین تجلیل خواهد شد، قبل از اینکه جام یورو 2020 را که به پیروزی در زمین کمک کرد، به ارمغان بیاورد. برای کمک به افزایش ظرفیت جمعیت قبل از شروع بازی.

در اینجا امیدواریم که بهترین بازیکن ساندرلند بتواند تمام آن وظایف قبل از بازی را بدون هیچ یک از آن جفنگ‌ها و جفنگ‌ها که راه زیادی برای کسب جایگاه گنج ملی او در فینال یورو مقابل آلمان داشت، انجام دهد.

جیل اسکات، اسطوره انگلیسی، علیرغم بازنشستگی، شبی شلوغ قبل از بازی برای ارائه و پذیرفتن چیزها در ومبلی دارد.
جیل اسکات، اسطوره انگلیسی، علیرغم بازنشستگی، شبی شلوغ قبل از بازی برای ارائه و پذیرفتن چیزها در ومبلی دارد. عکس: شارلوت تاترسال/گتی ایماژ

یتس گزارش می دهد: کاپیتان ایالات متحده، بکی ساوربرون، پس از یک تحقیق مستقل نشان داد که آزار عاطفی و سوء رفتار جنسی در سراسر لیگ ملی فوتبال زنان سیستمی شده است، خواستار اصلاح ریشه و شاخه در فوتبال داخلی نخبگان در آمریکای شمالی شده است. لوئیز تیلور گزارش می دهد.

بکی ساوربرون در مورد یافته‌های گزارش یتس گفته است: «هر مالک و مقام اجرایی و مقامات فوتبال ایالات متحده که مکرراً بازیکنان را شکست داده، در محافظت از بازیکنان، پنهان شده در پشت قوانین قانونی و شرکت نکردن در این تحقیقات باید از بین بروند. ”
بکی ساوربرون در مورد یافته‌های گزارش یتس گفته است: «هر مالک و مقام اجرایی و مقامات فوتبال ایالات متحده که مکرراً بازیکنان را شکست داده، در محافظت از بازیکنان، پنهان شده در پشت قوانین قانونی و شرکت نکردن در این تحقیقات باید از بین بروند. “. عکس: Matt Slocum/AP

هفته نامه فوتبال بانوان

به مجری Faye Carruthers و نویسنده فوتبال آبان نیوز، سوزان رک، بپیوندید، زیرا مهمانانی را از سراسر جهان فوتبال زنان دعوت می کنند تا شما را در فصل سوپر لیگ زنان 2022/23 راهنمایی کنند.

چه اولین بازی‌های WSL را 12 سال پیش تماشا می‌کردید یا این تابستان عاشق شیرزن‌ها شده‌اید، هفته‌نامه فوتبال زنان در طول سال با واکنش و تحلیل آماده می‌شود، بنابراین در همه مکان‌های پاد معمولی ثبت‌نام کنید.

بیشتر در مورد گزارش یتس: هیچ یک از داستان‌های تحقیقات یتس، که شامل گزارش‌هایی از تجاوز جنسی مربیان به بازیکنانشان می‌شود، برای من یا همتایانم تکان‌دهنده نبود. کاندیس فابری، مربی فوتبال، بنیانگذار Fearless & Capable، یک برنامه مربیگری زنانه برای زنان شاغل در ورزش، می نویسد: سکوت نباید حاکم شود.

حرکت دادن تیرک دروازه ها

آنیتا آسانته، مربی تیم اول بریستول سیتی و ملی پوش سابق انگلیس در خبرنامه هفتگی فوتبال زنان ما می نویسد: «تیم سارینا ویگمن اکنون همان ذهنیت برنده ای را دارد که USWNT دارد. او در پایان گفت: “مسابقه در ومبلی جذاب خواهد بود.”

برای Moving the Goalposts، ایمیل هفتگی رایگان و آموزنده ما، با کلیک بر روی لینک زیر و وارد کردن آدرس ایمیل خود، ثبت نام کنید.

مسئولین بازی امشب

ریم حسین هدایت یک تیم تمام آلمانی از مسئولان بازی امشب در ومبلی را بر عهده دارد
ریم حسین هدایت یک تیم تمام آلمانی از مسئولان بازی امشب در ومبلی را بر عهده دارد. عکس: استیو باردنز/یوفا/گتی ایماژ

اظهار نظر: سوزان رک می نویسد، مگان راپینو پیشنهاد می کند که شکاف بزرگی در کیفیت بین ایالات متحده آمریکا و سایر وزنه های بین المللی دیگر در فوتبال زنان وجود ندارد، اما این به انگلیس و دیگران بستگی دارد که این را در جام جهانی ثابت کنند.

اخبار اولیه تیم آمریکا

الکس مورگان بارزترین غایب از ترکیب 24 زن به نام ولاتکو آندونوسکی برای بازی های دوستانه ایالات متحده مقابل انگلیس و اسپانیا است که نام های بزرگی مانند مگان راپینو، بکی ساورباوم، رز لاول و لیندزی هوران را در آن حضور دارند.

مهاجم موج سن دیگو، که با جشن گرفتن گل چای خود در نیمه نهایی جام جهانی، طرفداران بی طنز انگلیس را خشمگین کرد، به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو کنار گذاشته شد.

آلیسا تامپسون، 17 ساله، هنوز در دبیرستان، جایی که در تیم پسران بازی می کند (یا پسران در تیم او بازی می کنند)، می تواند در غیاب مورگان اولین بازی خود را انجام دهد. کریستال دان، مدافع پورتلند تورنز، با بیش از 120 بازی ملی، اولین بازی ملی خود را پس از به دنیا آوردن پسری به نام مارسل در ماه می دریافت کرد.

الکس مورگان
الکس مورگان، مهاجم آمریکایی که به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو به حاشیه رانده شده، امشب در خانه خواهد بود و پاهایش را جلوی تلویزیون بلند کرده و یک فنجان چای می‌نوشد. عکس: ریچارد سلرز / پی

ویدئو: مگان راپینو و هم تیمی هایش پس از انتشار گزارش سالی یتس مبنی بر آزار عاطفی و جنسی در NWSL “فرسوده” شده اند، اما او افزود که تیم ملی زنان ایالات متحده به تحمل بارهای خارج از زمین عادت دارد. او گفت: «ما عصبانی و خسته و با هم و متحد هستیم. “بنابراین این همه چیز است.”

مگان راپینو می‌گوید که پس از گزارش وحشتناک سوء استفاده از NWSL «خسته» شده است – ویدیو

اخبار اولیه تیم انگلیس

از زمان قهرمانی در یورو، انگلیس اسطوره شیرهای شیرها، جیل اسکات و الن وایت را تا بازنشستگی از دست داده است و همچنین غیبت های زیادی به دلیل مصدومیت دارد که می تواند با آنها مبارزه کند.

کاپیتان لی ویلیامسون در تمرین این هفته مصدوم شد که مدافع آرسنال را از دست داد، در حالی که لوسی پارکر مدافع وستهم و آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد نیز از میادین دور هستند.

در غیاب ویلیامسون، میلی برایت بازوبند کاپیتانی را خواهد بست، در حالی که نیکیتا پریس و لوته ووبن-موی به عنوان پوشش به تیم سارینا ویگمن دعوت شده اند.

میلی برایت در غیاب لی ویلیامسون بازوبند کاپیتانی انگلیس را بر بازو خواهد بست
میلی برایت در غیاب لی ویلیامسون بازوبند کاپیتانی انگلیس را بر بازو خواهد بست. عکس: پل چایلدز/ تصاویر اکشن/ رویترز

بازی دوستانه بین المللی: انگلیس – آمریکا

انگلیس پس از یک تابستان پر هیجان که در آن قهرمان اروپا شد، امشب در ورزشگاه ومبلی میزبان قهرمان جهان است. این ممکن است دوستانه باشد، اما این سریعترین فروش انگلیس – مردان یا زنان – در تاریخ نیو ومبلی است. از آنجایی که هر دو تیم در این سال تقویمی شکست نخورده‌اند، انتظار نمی‌رود که پس از شروع بازی، هیچ کوارتری درخواست یا داده نشود، به‌ویژه جام جهانی که قرار است تابستان آینده در استرالیا و نیوزلند برگزار شود.

با این حال، رقابت برای مدت کوتاهی کنار گذاشته خواهد شد، زیرا هر دو دسته از بازیکنان، پس از انتشار گزارش مستقل سالی یتس در اوایل این هفته، که جزئیات آزار و اذیت گسترده و آزار جنسی مرتکب شده توسط مربیان در تیم ملی را شرح می‌داد، یک نمایش همبستگی و با هم بودن پیش از بازی را برنامه‌ریزی کرده‌اند. لیگ فوتبال زنان. این گزارش همچنین نشان داد که تیم‌ها، NWSL و US Soccer نتوانسته‌اند حفاظت‌های اولیه را برای بازیکنان ایجاد کنند. هر دو دسته از بازیکنان امشب برای نشان دادن همبستگی خود با قربانیان آزار جنسی، بازوبندهای آبی را خواهند پوشید.

در شبی که باید و تقریباً مطمئناً جشن محبوبیت بازی زنان در ایالات متحده و بریتانیا باشد، ضروری است که سعی نکنیم حکم دلخراش صادر شده توسط ییتس، بازیگر سابق ایالات متحده را پنهان کنیم. دادستان کل. شروع بازی امشب در ومبلی ساعت 20:00 (BST) است، اما در این مدت منتظر اخبار تیم باشید، بیشتر در مورد گزارش کاملاً ناامید کننده یتس و جمع بندی مسابقات.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

“به هیچ وجه قمار ممنوع”: ساوتگیت اصرار دارد که آمادگی کین را در برابر ایالات متحده به خطر نمی اندازد | انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، گرت ساوتگیت اعتراف کرده است که …