Talking Horses: Havlin lands Group One با راه اندازی | مسابقه اسب دوانی

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

پس از 31 سال حضور در زین، بیش از دو دهه به عنوان جوکی شماره 2 همیشه وفادار جان گوسدن و حدود 40 تلاش، سرانجام راب هاولین یک برنده گروه یک را در روز جمعه در اینجا به رکورد خود اضافه کرد و عزم راکب برای اینکه فرصت دیگری را به او ندهید. از طریق درک او قابل لمس بود زیرا Commissioning، شانسی برای Fillies’ Mile، با فاصله ای که هنوز برای جبران نواکای ​​پیشرو باقی مانده بود، به فراز پایانی نزدیک می شد.

برای لحظه‌ای، زمانی که او کمی نامتعادل شد، به نظر می‌رسید که Commissioning برای چرخیدن در نواکای ​​مشکل دارد و او برای مدت کوتاهی در دویدن در صرافی Betfair با نتیجه 2-1 معامله کرد. با این حال، هنگامی که او قدم های خود را پیدا کرد، به سرعت نواکای ​​را بست، در فاصله 100 یاردی خط به جلو ضربه زد و برای یک موفقیت در یک مدت خوب ماند.

این یک موفقیت کاملاً قانع‌کننده نبود، اما Commissioning پس از سه شروع شکست ناپذیر باقی می‌ماند و تنها در اواخر ژوئیه اولین حضور خود را در زمین مسابقه انجام داد، و بیشتر بنگاه‌داران از این فرصت استفاده کردند تا قیمت او را برای 1000 گینه در بهار آینده کاهش دهند تا حدوداً 4-1 در رده دوم مورد علاقه پس از شگفت‌انگیز قرار گیرد. برنده Moyglare Stud Stakes، Tahiyra.

هاولین به جای فرانکی دتوری تعلیق شده، موتورسوار شماره 1 گوسدن، که پس از پیروزی هاولین در بالاترین سطح، در محفظه برنده قرار داشت، مسئولیت راه اندازی را بر عهده گرفت.

هاولین گفت: «او لحظه‌ای نگران‌کننده را به من داد که وارد شیب زمین شدم، زمانی که کمی نامتعادل شد، اما خدا، یک بار که او به زمین صعودی برخورد کرد…» او در حال بلند شدن در خط بود.

من احساس خوشحالی می‌کنم و فکر نمی‌کنم تا زمانی که به خانه برسم، در آن غرق شود. می دانستم که او شانس زیادی دارد، اما آنها هنوز باید به اینجا بیایند و این کار را انجام دهند. در نیم فریم آخر او کاری جز تسریع انجام نداده است، بنابراین همه ویژگی‌ها را دارد که سال آینده خوب باشد.

راهنمای سریع

نکات روز شنبه گرگ وود

نمایش دهید

هگزام
1.18 خواهد سوخت 1.54 انباشته شدن 2.29 جلسکی 3.04 از De Master اجتناب کنید 3.34 پدی اسب 4.08 پانکسساتونی 4.43 ساز کوبه ای

یورک
1.30 بنای یادبود گری 2.05 ضبط آلفا 2.40 قهرمان داستان 3.15 لرد تاریک 3.50 مسیر باغ 4.25 ساحلی 5.00 مردود شدن

چپستو
1.42 عصر بادبان 2.17 نور کیتی 2.52 مک فابلوس 3.27 رویا را نقاشی کن 4.02 تپه Knappers 4.37 ساعت زمستانی 5.12 قهرمان مکس

بازار جدید
1.50 افتخارات پرواز 2.25 Epictetus 3.00 نیروی دریایی 3.40 وینو ویکتوریکس (چرت) 4.15 در این کفش ها 4.50 گیل فورس مایا 5.20 واقعیت سلطنتی

چلمسفورد سیتی
4.53 روزت 5.25 مانتینو 6.00 فیورینا 6.30 Ciotog 7.00 آسترو جک 7.30 فلاویوس تیتوس ساعت 8.00 گریگی 8.30 ژانوس

از بازخورد شما متشکرم.

او می‌گوید: «من نقشه‌ای در سر داشتم و قبل از اینکه بیرون بروم حدود سه بار آن را تغییر دادم، و فکر کردم، وقتی از دکه‌ها بیرون بیایم ببینم چه می‌شود، زیرا نمی‌خواستم زندانی هیچ نقشه‌ای باشم. کمی فشار را احساس می‌کنید، اما وقتی دکه‌ها باز می‌شوند، همه چیز از سرتان بیرون می‌رود.»

تادی گوسدن، که به طور مشترک با پدرش به آموزش کمسیونینگ می‌پردازد، از تلاش‌های هاولین در این حیاط قدردانی کرد.

او گفت: “همه او را دوست دارند و شما نمی توانید مرد بهتری پیدا کنید.” “همه برای او هیجان زده هستند زیرا او بالاخره یک گروه یک را برد و هیچ کس بیش از این سزاوار آن نیست. راب او را به خوبی متعادل کرد و خوشبختانه او در بالای تپه ماند و کلاسش به پایان رسید.

ویلیام بیوک، که آخر هفته آینده برای اولین بار در آسکوت قهرمان جوکی می شود، باید به مقام دوم در نواکای ​​بسنده می کرد، اما پیش از این با موفقیت پیش رو در پوگو در چالش گروه دو، به 150 برنده رسیده بود. سهام.

این کودک شش ساله بسیار سازگار چارلز هیلز اکنون احتمالاً در ماه آینده در کاپ مایل پرورش دهندگان در کین لند در کنتاکی هدف قرار خواهد گرفت، مسیری که می تواند به طور ایده آل با سبک دویدن او مطابقت داشته باشد.

هیلز گفت: «او در بیشتر نبردهای امسال حضور داشته است. او به ندرت کوتاه آمده است و فقط عاشق مسابقه است و عاشق بازی است.

او واقعا پسر سرسختی است و سرعت کروز بسیار خوبی دارد. او سفر می کند و آن را می خواهد و پرخاشگر است. اگر هر اسبی مثل او بود، خیلی آسان بود.»

پیش نمایش شنبه

سر مایکل استوت امیدوار است زمانی که Nostrum، یکی از سه کلت شکست ناپذیر در میدان هفت نفره، برای پست گروه یک Dewhurst Stakes در نیومارکت در روز شنبه برود، شکاف 36 ساله را پر کند.

استوت از یک حرفه طولانی و بسیار موفق در زمین چمن لذت برده است، اما تنها یک بار در معتبرترین رویداد نوجوانان بریتانیا قهرمان شده است، با اژدال در سال 1986، و کلت وی Expert Eye، که با مشخصاتی مشابه Nostrum در سال 2017 وارد شد، در 9 مسابقه آخر شد. 4-7.

نوستروم باید بازار را نیز هدایت کند، به احتمال زیاد با شانس 6-4، اما این برای کلتی که آخرین بار از گروه سه چهار دونده خارج شد و اکنون برای رقابت با گروه یک قوی با چندین گروه بسیار امیدوارکننده قدم می گذارد، بسیار کوتاه به نظر می رسد. بچه های دو ساله مخالف

راهنمای سریع

نکات روز شنبه گرگ وود

نمایش دهید

هگزام
1.18 خواهد سوخت 1.54 انباشته شدن 2.29 جلسکی 3.04 از De Master اجتناب کنید 3.34 پدی اسب 4.08 پانکسساتونی 4.43 ساز کوبه ای

یورک
1.30 بنای یادبود گری 2.05 ضبط آلفا 2.40 قهرمان داستان 3.15 لرد تاریک 3.50 مسیر باغ 4.25 ساحلی 5.00 مردود شدن

چپستو
1.42 عصر بادبان 2.17 نور کیتی 2.52 مک فابلوس 3.27 رویا را نقاشی کن 4.02 تپه Knappers 4.37 ساعت زمستانی 5.12 قهرمان مکس

بازار جدید
1.50 افتخارات پرواز 2.25 Epictetus 3.00 نیروی دریایی 3.40 وینو ویکتوریکس (چرت) 4.15 در این کفش ها 4.50 گیل فورس مایا 5.20 واقعیت سلطنتی

چلمسفورد سیتی
4.53 روزت 5.25 مانتینو 6.00 فیورینا 6.30 Ciotog 7.00 آسترو جک 7.30 فلاویوس تیتوس ساعت 8.00 گریگی 8.30 ژانوس

از بازخورد شما متشکرم.

کلدانی، افسانه های ازوپ و آیزاک شلبی همگی کاملاً شایسته جایگاه خود در این زمینه هستند، اما نیروی دریایی (3.00) بدون شکست پس از چهار شروع، مسلماً بهترین شکل در زمین را دارد – یک برد شش و نیم در آسکات در یک زمان عالی. او حداقل یک امتیاز خیلی طولانی در حدود 7-2 به نظر می رسد تا چارلی اپلبی سومین موفقیت خود را در این مسابقه در چهار سال گذشته به دست آورد.

نیومارکت 1.50 یک تاخت آرام مناسب نبود افتخارات پرواز آخرین بار در رویال‌ژ استیکز، اما باید سرعت بیشتری در اینجا وجود داشته باشد و گام تا 10 فرلنگ نیز باید برای او مناسب باشد.

یورک 2.05 فرم در مسابقات فروش گاهی اوقات بهتر است با احتیاط برخورد شود، اما رویداد در جلسه Doncaster’s Leger در زمان مناسبی برگزار شد و ضبط آلفا، که با یک ضربه کوتاه به حریفی که دفعه بعد در سطح لیست شده پیروز شده بود شکست خورد، باید در اینجا یک مکان بهتر شود.

نیومارکت 2.25 Epictetus قبل از اولین بازی خود در دیدار ژوئیه در شرط بندی ضعیف بود، اما با چیزی که در بازی با دست و پاشنه سواری داشت برنده شد و باید چیزهای بیشتری برای ارائه داشته باشد.

یورک 2.40 قهرمان داستان دفعه قبل در کمبریج شایر بهتر از چیزی که فرم خالی نشان می دهد دوید، در یک گروه کوچک از غرفه های کم تعداد دوم شد و بازگشت به فرم برد خود در Sandown در ماه آگوست به او شانسی در حدود 11-4 می داد. .

یورک 3.15 استفاده مجدد از قطعات گونه باعث بهبود بخش بزرگی شد لرد تاریک در جام نقره ای ایر آخرین بار و زمان برد او برداشت بصری موفقیت سه گانه او را تایید کرد. در حدود 8-1، او یک شرط عالی برای پیگیری است.

نیومارکت 3.40 یک میدان کوچکتر از حد معمول برای Cesarewitch اما هنوز پایانی از احتمالات وجود ندارد. شراب پیروز در حالی که Benoit de la Sayette وزن مفید 3 پوندی را از آن خود کرد، به عنوان انتخاب قیمت در حدود 16-1 برای پیگیری برد خود در گودوود در ماه آگوست درخواست تجدید نظر کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

پنج لحظه کلیدی از خاطرات همه گیر مت هنکاک | مت هنکاک

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، بلافاصله پس از حضور در …