لیز تراس باید بر بودجه مهدکودک تمرکز کند، نه نسبت کارکنان | مراقبت از کودک

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

زوئی ویلیامز پیشنهادهای لیز تراس را برای کاهش نسبت پرسنل به فرزند به عنوان راه حلی برای بحران بودجه ای که هم ارائه دهندگان دائمی و خصوصی، داوطلبانه و مستقل (PVI) با آن مواجه هستند (کودکان نوپا، دویدن خود را متوقف کنید: لیز تراس به سراغ شما می آید) را مطرح می کند. ، 3 اکتبر).

تراس این ایده را در سال 2012 در مقاله اتاق فکر CentreForum با کیفیت مقرون به صرفه: رویکردهای جدید برای مراقبت از کودکان مطرح کرد، و سال بعد به عنوان معاون وزیر امور خارجه در امور آموزش و مراقبت از کودکان در گزارش مراقبت از کودکان عالی بود. هر دو سند مملو از نادرستی هستند که در سال 2013 در مقاله “مثل یک کودک نوپا کنترل نشده” الیزابت تراس خطرات ایجاد هرج و مرج در بخش آموزش مهد کودک و مراقبت از کودکان انگلستان را که در مجله فروم منتشر شد، توضیح دادم.

در مقاله 2012 تراس ادعا کرد که “دولت بریتانیا سالانه بیش از 7 میلیارد پوند برای حمایت از پیش دبستانی خرج می کند، بیشتر از آلمان، فرانسه یا هلند”، علیرغم اینکه داده های سازمان همکاری اقتصادی و توسعه نشان می دهد که فرانسه و آلمان هزینه می کنند. بسیار بیشتر از انگلستان

کمبود بودجه بزرگترین چالشی است که همه ارائه دهندگان در این بخش با آن روبرو هستند، و در نتیجه وضعیتی ایجاد می شود که مهدکودک های نگهداری شده، که زمانی مورد غبطه جهانیان بود، در حال تعطیل شدن هستند و اکثر ارائه دهندگان PVI قادر به پرداخت دستمزد متناسب با صلاحیت و صلاحیت کارکنان خود نیستند. تجربه و تخصص.

اگر لیز تراس به هر یک از مهدکودک های محلی خود یا برخی از ارائه دهندگان PVI که من به عنوان مربی و ارزیاب در آنها کار کرده ام مراجعه کند، متوجه می شود که نسبت های آرامش بخش اولویت اصلی آنها نیست. او همچنین ممکن است کشف کند که کودکان نوپا به ندرت به صورت کنترل نشده در اطراف خود شارژ می کنند، اما عموماً بر روی یافتن تا آنجا که می توانند در مورد دنیایی که در آن زندگی می کنند متمرکز هستند.
جان وادسورث
مدرس ارشد سابق آموزش در دوران کودکی، لندن

درباره هر چیزی که امروز در آبان نیوز خوانده اید نظری دارید؟ لطفا پست الکترونیک نامه شما برای ما و برای انتشار در نظر گرفته خواهد شد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

رنجرز اعتراف کرد که دگروم یک “خطر” است زیرا آس مستعد آسیب پذیری با قرارداد 185 میلیون دلاری و پنج ساله موافقت کرد | MLB

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، جیکوب دگروم به تیم رنجرز تگزاس …