فینال بزرگ AFL 2022: Geelong Cats – Sydney Swans – زنده | AFL

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

این روز طولانی خواهد بود، بنابراین من به کمک شما نیاز خواهم داشت (مخصوصاً بعد از بیدار شدن از پنج صبح تا با کودک شش ساله ای که نیش موزی روی دست و پاش زده است) برخورد کنم.

من می‌خواهم تمام سنت‌ها، خرافات و آیین‌های بزرگ پایانی شما را بدانم. من می‌خواهم بدانم شما از کجا کوک می‌کنید، چگونه آن را تماشا می‌کنید، و چه نوع اودیسه‌ای را برای رسیدن به G، بازگشت به ایالت خود، یا یافتن یک جریان غیرقانونی انجام داده‌اید.

به من بگو چه کسی و چرا برنده خواهد شد. نکات Norm Smith خود را به من بدهید. نکات مهم فصل و فینال های بزرگ گذشته را به اشتراک بگذارید. نظر شما در مورد رابی ویلیامز چیست؟ دیروز کسی به رژه رفت؟ شما ایده را دریافت می کنید.

ایمیل: jonathan.howcroft.casual@guardian.co.uk
توییت ها: @JPHowcroft

جام برتر فوتبال آسیا
جایزه پیشنهادی برای جیلونگ و سیدنی امروز بعدازظهر. عکس: جیمز راس/AAP

از زاغی های در حال حرکت طفره بروید، کیک های مهمانی خود را در فر بچسبانید، آسمان خود را با یخ پر کنید و روسری های خود را ببندید زیرا فینال بزرگ AFL 2022 بین جیلونگ و سیدنی اینجاست. اولین پرش در MCG ساعت 2:30 بعد از ظهر است.

این یک روز در سپتامبر است

جاناتان هاوکرافت

جاناتان هاوکرافت

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

شوک پس از اینکه بایدن گفت تهدیدات هسته ای پوتین می تواند به معنای “آرماگدون” باشد – زنده | سیاست آمریکا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، آنچه در مورد اظهارات بایدن …