نویسنده بررسی Hawthorn می گوید بدرفتاری ادعایی با بازیکنان بومی “مانند یک کابوس” | AFL

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

نویسنده یک بررسی مخرب در مورد باشگاه فوتبال هاثورن که حاوی ادعاهایی مبنی بر بدرفتاری جدی با بازیکنان سابق ملل اول بود، یافته‌ها را “شبیه یک کابوس” توصیف کرده است.

باشگاه مشاور فیل ایگان، بازیکن سابق ریچموند را برای بررسی خارجی تجربیات مردم بومی و جزیره‌نشین تنگه تورس با هاکس استخدام کرد. این بررسی به صورت عمومی منتشر نخواهد شد اما ABC برخی از یافته های خود را گزارش کرده است.

به گزارش ABC، بازیکنان بومی و تورس استریت جزیره از خانواده های خود جدا شدند.

یکی از بازیکنان سابق گفت که به او گفته شده است که فرزند متولد نشده خود را “رها” کند، شریک زندگی خود را ترک کند، خانه را عوض کند و شماره اش را عوض کند.

یکی دیگر از بازیکنان گفت که به او نیز گفته شد که رابطه خود را با شریک باردار خود قطع کند.

ایگان گفت که شنیدن این اتهامات “بسیار ناراحت کننده” بود.

او گفت: “شنیدن و دیدن تروما همانطور که شخصاً به من منتقل شد مانند یک کابوس بود.”

نوه ها و فرزندان خود را پیدا کنید… آنها را در آغوش بگیرید و هر روز به آنها بگویید که چقدر مهم هستند و چقدر آنها را دوست دارید.”

گفته می شود این حوادث زمانی رخ داده است که آلستر کلارکسون سرمربی بود. ABC گزارش داد که یکی از بازیکنان، ایان (نام واقعی او نیست)، این ادعا را مطرح کرد که از همسرش خواسته شده بود که فرزند متولد نشده آنها را خاتمه دهد.

کلارکسون فقط روی من خم شد و از من خواست که باید از شر فرزند متولد نشده و شریک زندگیم خلاص شوم. سپس من را دستکاری کردند و متقاعد کردند که سیم کارتم را از تلفنم خارج کنم، بنابراین دیگر تماسی بین من و خانواده ام وجود نداشت. آنها به من گفتند که از آن شب به بعد با یکی از مربیان دیگر زندگی خواهم کرد.

او به من گفت که بچه متولد نشده ام را بکشم.

ایگان گفت که قبلاً در یک باشگاه فوتبال چیزی شبیه به آن داستان ها نشنیده بود، اما به نژادپرستی که بومیان بومی تحت هیئت حفاظت از بومیان تجربه کردند، یکی از ارگان های مسئول نسل های دزدیده شده اشاره کرد.

من در منطقه حفاظت شده Manatunga در Robinvale متولد شدم. سیاست‌های هیئت حفاظت بر زندگی ما به‌عنوان مردم حاکم و کنترل می‌کرد.»

AFL یک هیئت خارجی را برای بررسی یافته ها تعیین کرده است.

مدیر اجرایی AFL، Gillon McLachlan، این گزارش را خواندنی “چالش‌آور، دلخراش و نگران‌کننده” توصیف کرد.

او گفت: «می‌خواهم به زنان و شرکا و همچنین بازیکنانی که داستان‌هایشان را به اشتراک گذاشته‌اند، بگویم که اولویت اول ما شما هستید و مراقبت و حمایتی را که شما نیاز دارید، ارائه می‌کنیم.»

“شنیده شده اید، و به عنوان یک حمایت و یک جامعه، ما تمام تلاش خود را برای حمایت از شما در آغوش خواهیم گرفت.

این مهم است که ما به ارتباط با شما و شما ادامه دهیم. رفاه شما برای ما ضروری ترین اولویت است زیرا می دانم که به اشتراک گذاشتن این داستان ها آسان نیست، اما مهم است که انجام دهید، و ما می خواهیم از همه کسانی که تجربیات خود را به عنوان بخشی از این بررسی به اشتراک گذاشته اند تشکر کنیم.

جاستین ریوز، مدیر اجرایی Hawthorn، این اتهامات را “دلخراش” خواند و گفت که آنها برای همه “غافلگیرکننده” هستند.

ایگان گفت اکنون باید حسابرسی از همه باشگاه ها انجام شود.

کلارکسون اکنون قرارداد مربیگری با ملبورن شمالی امضا کرده است، اما در حالی که تحقیقات در حال انجام است از سمت خود کناره گیری کرده است.

کلارکسون گفت که از این اتهامات “شکه شده” و هرگونه تخلف را رد کرده است.

مربی سابق هاثورن، کریس فاگان، که اکنون در شیرهای بریزبن حضور دارد، نیز در این گزارش نام برده شده و کنار گذاشته شده است. او گفت که از این اتهامات “شکه شده و عمیقاً مضطرب” است و اتهامات مربوط به تخلف را رد کرده است.

خدمات پشتیبانی بحران در 24 ساعت شبانه روز قابل دسترسی است: Lifeline 13 11 14; خدمات تماس تلفنی خودکشی 1300 659 467; خط راهنمای کودکان 1800 55 1800; MensLine استرالیا 1300 78 99 78; Beyond Blue 1300 22 4636.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …