انگلیس پس از شکست ناگوار مقابل ایتالیا به سقوط به لیگ ملت ها محکوم شد | لیگ ملت ها

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

شبی بود که گرت ساوتگیت شدیداً به یک تغییرگر نیاز داشت، چیزی برای بازگرداندن باور انگلیس، برای کنار زدن روایت‌های خفقان‌آوری که شروع به تضعیف تیم کرده‌اند – دقیقاً در زمان نامناسبی، با جام جهانی در افق.

همه شکست 4-0 مقابل مجارستان در مولینوکس در ماه ژوئن را به یاد دارند، زشت ترین لکه در شروع بی انگیزه چهار بازی این رقابت های لیگ ملت ها. و شکست خارج از خانه به آنها – همراه با تساوی مقابل آلمان و ایتالیا. و با این حال، تنها ناامیدی بیشتر در اینجا در سن سیرو وجود خواهد داشت، بن بست های بیشتر، عدم وجود الهام خلاق.

ایتالیا سزاوار برنده بود و انگلیس را به سقوط به دسته دوم این رقابت ها محکوم کرد، لحظه تعیین کننده ای فرا رسید که ستاره در حال ظهور، جاکومو راسپادوری، یک توپ بلند را کشت و احساس کرد کایل واکر قبل از اینکه کفش راستش را دور یک کفش بپیچد، فضای زیادی به او داد. بیگودی خوشمزه که به گوشه ای دور پرواز کرد. مهاجم ناپولی تنها در ماه ژوئن اولین بازی خود در ایتالیا را انجام داد. او در حال حاضر چهار گل زده است.

نگرانی‌های بسیار بزرگ‌تر از تنزل رتبه برای انگلیس وجود داشت، با این که جستجوی روح طولانی خواهد بود – قطعاً تا دیدار آلمان از ومبلی در روز دوشنبه. در حال حاضر پنج پیروزی وجود ندارد، فقط یک گل زده شده است و آن پنالتی هری کین. صاف بودن، فقدان جهت، سایه‌های تاریکی ایجاد می‌کند و وقتی ساوت‌گیت در پایان هواداران مسافر را تشویق کرد، آن‌ها با هیاهو پاسخ دادند – موسیقی متن آخرین رویارویی آنها با او در Molineux.

ایتالیا سرنخ خود را از اجرای هیجان انگیز سرود ملی خود که توسط یک خواننده اپرا پخش شد، دریافت کرد، بازیکنانی که به این سو و آن سو می چرخیدند و دستانشان را دور هم می چرخانند. آن‌ها تکل‌هایی را انجام می‌دادند، به انگلیس فشار می‌آوردند و توپ‌های خطرناکی را از کانال‌ها یا کناره‌ها می‌گرفتند. هنگامی که فدریکو دیمارکو یک را به تیرک دور داد، ضربه سر جانلوکا اسکاماکا از زاویه بسته توسط نیک پوپ با پنجه دفع شد.

راهنمای سریع

باراکلاف: لافرتی همچنان آینده ای با تیم NI دارد

نمایش دهید

یان باراکلو، سرمربی ایرلند شمالی، اصرار دارد که کایل لافرتی پس از اعزام مهاجم همچنان می تواند آینده ای بین المللی داشته باشد.
خانه از تیم در صبح جمعه.

مهاجم کهنه‌کار کیلمارناک پس از انتشار ویدئویی در شبکه‌های اجتماعی که نشان می‌دهد او از الفاظ فرقه‌ای استفاده می‌کند، مورد تحقیقات باشگاه قرار گرفت. باراکلو در یک کنفرانس مطبوعاتی گهگاه پر تنش گفت که آسیب دیدگی کمر باعث شده لافرتی از تمرین باز بماند و همچنین در تصمیم گیری برای فرستادن او به خانه نقش داشته است.

سوالات بیشتر توسط باراکلو بسته شد، اما مدیر در را برای لافرتی 35 ساله باز گذاشت تا احتمالاً بازگردد. او گفت: «این لزوماً پایان نیست. این موضوع در برخی از بخش‌ها گزارش می‌شود و هیجان‌انگیز خواهد بود، اما من برای کایل آنجا هستم. واقعیت این بود که کایل از روز سه‌شنبه تمرین نکرده بود.»

اتحادیه فوتبال ایرلند تحقیقات خود را در مورد این موضوع انجام نخواهد داد و آن را در اختیار تیم برتر اسکاتلند قرار خواهد داد. لافرتی بازی خانگی شنبه با کوزوو و سفر هفته آینده به یونان را از دست خواهد داد زیرا ایرلند شمالی برای نبرد در انتهای گروه خود مبارزه می کند.

لیگ ملت ها: بوسنی و گرجستان صعود کردند

بوسنی و هرزگوین پس از پیروزی 1-0 مقابل حریفان بالکانی به لیگ A صعود کردند مونته نگروبا گلزنی ارمدین دمیروویچ در وقت اضافه نیمه اول پس از راه اندازی توسط ادین ژکو. بوسنی رتبه اول گروه B3 را به دست آورد رومانی پس از تساوی 1-1 در انتهای جدول باقی ماند فنلاندفلورین تاناس در حال کنسل کردن بازی افتتاحیه تیمو پوکی.

بدون شکست گرجستان با پیروزی 2-0 مقابل میهمان صعود خود را از لیگ C تضمین کرد مقدونیه شمالیبه لطف یک گل به خودی بویان میوفسکی و یکی دیگر از خویچا کواراتسخلیا از ناپولی که در 8 بازی لیگ ملت ها 5 گل به ثمر رسانده است. استونی با شکست 2-1 مالت از لیگ D صعود کرد.

از بازخورد شما متشکرم.

انگلیس از سال 1961 ایتالیا را در خارج از خانه شکست نداده بود. ساوتگیت این موضوع را در جلسه مطبوعاتی خود در پنجشنبه شب مطرح کرد. او گفت که این یک چالش بود و تیمش با غلبه بر آنها پیشرفت کرد. همچنین به نظر می رسد که فراخوانی برای چشم انداز است. شاید ایتالیا دوباره به جام جهانی صعود نمی کرد، اما بچه ها، این ایتالیاست.

این ایتالیا یک کار در حال پیشرفت است. تیمی نیست که ترسناک باشد، علیرغم اینکه دارای شجره نامه جانلوئیجی دوناروما، لئوناردو بونوچی و جورجینیو است. انبوهی از صندلی‌های خالی در داخل ورزشگاه، بی‌تفاوتی محلی و همچنین کابوس جاری را نشان می‌دهد که غیبت ملت در قطر است.

انگلیس در تمام نیمه اول مشکل داشت. آنها هولناک بودند، گذرشان شل بود، و بسیاری از لمس هایشان سنگین بود. توزیع پوپ اعتماد به نفس را برانگیخت و به نظر می رسید یک تجارت پرمخاطره به او برمی گردد، اما او به سختی تنها بود که با توپ مانند یک ذغال داغ رفتار کرد. فیل فودن که از سمت راست بازی می‌کرد، در مالکیت توپ راحت بود.

جاکومو راسپادوری (در تصویر نیست) شوت خود را به سمت نیک پوپ دروازه بان انگلیس شلیک کرد.
جاکومو راسپادوری (در تصویر نیست) شوت خود را به سمت نیک پوپ دروازه بان انگلیس شلیک کرد. عکس: آلبرتو لینگریا/رویترز

به نظر می رسید که ایتالیا از کناره ها برای خوشحالی آماده است و زمانی که راسپادوری پس از کات بک از سمت راست لمس خود را ول کرد، ناامید شد. تیم میزبان سعی کرد فضای پشت بوکایو ساکا را در سمت چپ دفاع کند.

ساوت‌گیت می‌خواست پیشرو باشد، علی‌رغم بازگشت به سه تیم عقب. از این رو، ریس جیمز در دفاع راست و ساکا، به علاوه جود بلینگهام در خط میانی انتخاب شدند. ساکا در مقابل لوک شاو و بن چیلول احساس محکمی می کند. با این حال، انجام طرح حمله ساوت گیت قبل از این فاصله دشوار بود.

هیچ لحظه ای نبود که انگلیس واقعاً ایتالیا را دراز کند، وقتی آنها پشت سر آنها قرار گرفتند. بلینگهام در دقیقه 23 جیمز را آزاد کرد (بالاخره، کمی فاصله) اما پاس کوتاه ضعیف بود در حالی که کین به پاس بلینگهام دیگری دوید، اما ضربه او به راحتی مسدود شد. کین همچنین در یک شکست نادر با کمی ضربه شلاق زد.

نیمه دوم باید بهتر می شد. مطمئناً اینطور خواهد بود، درست است؟ انگلیس نیاز داشت که قیدها را شل کند، جلوتر بیفتد و اضطرار بیشتری نشان دهد. رحیم استرلینگ در نیمه اول سخت کار کرده بود، اما یک ضربه آزاد از سوی او و خرید یک ضربه ایستگاهی از بونوچی در لبه منطقه وجود داشت. جیمز تلاش خود را بیهوده بالا برد.

کین تکان خورد، رافائل تولوی را دزدید و قبل از اینکه بونوچی به جلو برود تا مانع شود، از آنجا دور شد. کاپیتان انگلیس پس از درگیری سر با طلوعی ستاره‌ها را می‌دید، اما دوباره در سمت راست ظاهر می‌شد و روی یک صلیب کم حفاری می‌کرد، که طلوعی مجبور بود آن را پشت سر بگذارد. کوله بسیار نازک باقی ماند.

ایتالیا تهدید کرده بود، اسکاماکا تقریباً در نیکولو بارلا فقط برای بالا رفتن پرچم آفساید بازی می کرد. ضربه پاشنه عقب جیووانی دی لورنزو تقریبا خط دفاع انگلیس را باز کرد. و سپس راسپادوری طلا را استخراج کرد، ضربه او زیبایی مطلق بود.

ساوتگیت شاو و جک گریلیش را برای واکر و ساکا معرفی کرد و به 4-2-3-1 تغییر داد، استرلینگ به عنوان شماره 10. کین از زاویه ای بسته روی دوناروما کار کرد اما گل تساوی به نظر نمی رسید. ایتالیا، در واقع، ممکن بود دوباره به گل برسد، بازیکن تعویضی، مانولو گابیادینی، توسط پوپ و دیمارکو که یک ضربه عرضی به تیرک دروازه ارسال کرد، تک به تک را رد کردند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

سازمان‌های خیریه سبز میلیون‌ها عضو را تشویق می‌کنند تا با «حمله محافظه‌کاران به طبیعت» مخالفت کنند | فعالیت های زیست محیطی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، موسسات خیریه زیست محیطی میلیون …