کلارک با درخواست سه نفر کلیدی اسکاتلند برای درگیری بحرانی جمهوری ایرلند مواجه است | اسکاتلند

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

استیو کلارک اعتراف کرده است که بین مدیریت زمان بازی برای بازیکنان کلیدی مانند کایرن تیرنی و هدایت اسکاتلند در دیداری حساس مقابل جمهوری ایرلند، تعادل ایجاد می کند.

اگر اسکاتلند حداقل یک امتیاز در همپدن پارک در روز شنبه کسب کند، احتمالاً تساوی روز سه‌شنبه برابر اوکراین در لهستان، صدرنشین گروه B1 لیگ ملت‌ها خواهد بود. انجام سه بازی در هفته – اسکاتلند روز چهارشنبه در گلاسکو اوکراین را شکست داد – مشکلات انتخابی را برای کلارک ایجاد می کند.

تیرنی آخرین مراحل فصل گذشته را برای باشگاه و کشور به دلیل مصدومیت از دست داد. جک هندری که در اواسط هفته به عنوان مدافع میانی شروع کرد، در این فصل تنها 7 دقیقه برای تیمش بازی کرده است. استوارت آرمسترانگ به طور کلی بازیکن تعویضی در ساوتهمپتون بوده است.

کلارک گفت: «ما باید در مورد چند مورد تصمیم بگیریم. کیران در دقایق حضور در زمین، جک در دقایق حضور در زمین، استوارت در دقایق حضور در زمین. تقریبا اون سه تا بنابراین تصمیماتی وجود دارد که باید گرفته شود. این تنها روز دوم ریکاوری است، بنابراین اگرچه یک روز قبل از بازی است، اما ما هنوز در حال ریکاوری هستیم.

از نظر آمادگی بدنی، ایرلند هفته بهتری را پشت سر خواهد گذاشت، زیرا آنها هفته روشنی برای آماده شدن داشتند، در حالی که ما و اوکراین در حال بازی کردن هستیم. ما از این موضوع شکایت نمی‌کنیم، زیرا می‌دانیم دلیل اینکه مجبور شدیم بازی اضافی مقابل اوکراین انجام دهیم، بسیار مهم‌تر و خبرسازتر از یک مسابقه فوتبال است.

اما ایرلند آمادگی بهتری خواهد داشت. ما یک برد عالی در اواسط هفته داشتیم و احساس خوبی نسبت به خود داریم، بنابراین شاید این پیروزی خودش را متعادل کند.

با این حال، کلارک هر پیشنهادی را که از سوی مدیران باشگاه تحت فشار قرار خواهد گرفت در مورد اینکه چه کسی را انتخاب کند کنار گذاشت. او گفت: “وظیفه من این است که در مسابقات اسکاتلند برنده شوم.” اعتماد به نفس اسکاتلند پس از اینکه اوکراین به راحتی با نتیجه 3-0 کنار رفت، بالاست. بازی برای تساوی مقابل ایرلند بخشی از تفکر کلارک نیست. همچنین تغییر رویکرد بسته به نتیجه اوکراین مقابل ارمنستان در بازی قبل از اسکاتلند انجام نمی شود.

او گفت: ما باید بازی را ببریم. از نظر احساسی برای همه بهتر است اگر بتوانیم برنده شویم و با برد به اوکراین برویم. بدیهی است که دو تساوی به ما کمک خواهد کرد. اما برای برنده شدن در بازی باید آماده باشید. ما می خواهیم برنده شویم، می خواهیم در همپدن برنده شویم. وقتی در خانه بازی می کنیم، می خواهیم تیم ها بدانند که برای یک بازی سخت می آیند. فکر می‌کنم با توجه به کاری که چهارشنبه شب انجام دادیم، باید با یک عملکرد خوب دیگر و امیدوارم سه امتیاز دیگر به آن کمک کنیم. من فکر می کنم اوکراین ارمنستان را شکست خواهد داد.

رویدادهای ژوئن در دوبلین هشداری برای اسکاتلند است. در آنجا، ایرلند مردان کلارک را با سه گل شکست داد که می‌توان گفت بدترین عملکرد دوران مربیگری را تجربه کرد. کلارک در استادیوم آویوا چهره ای مضطرب نشان داد.

او گفت: “من به بازیکنان گفته ام که تمام کاری که انجام داده ایم این است که مطمئن باشیم از لیگ B سقوط نخواهیم کرد.” ما هنوز هم می توانیم در گروه اول، دوم یا سوم باشیم. بازی بعدی مهم ترین بازی است. می خواهیم اول تمام کنیم. من به طور مداوم این را گفته ام. ما هنوز کار زیادی در پیش داریم، سپس می‌توانیم به بازی‌های پلی‌آف، حذفی و هر چیز دیگری فکر کنیم. بیایید این بازی را از سر راه برداریم و سپس می توانیم ببینیم که برای نزدیک شدن به آخرین بازی به چه چیزی نیاز داریم.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

سگ پس از پرت شدن از پل فلوریدا در سطل زباله نجات یافت | فلوریدا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، یک سگ جوان پس از …