جاش باست به زنبورهای آسیب دیده کمک می کند تا از مبارزه با حمام جلوگیری کنند | لیگ برتر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

زنبورها در نهایت به آنجا رسیدند و با توجه به اینکه شبح مدیریت درست 48 ساعت قبل از این پیروزی عصبی ظاهر شد، می توان آنها را به خاطر انجام کارهای سخت بخشید. آنها برای 50 دقیقه عالی بودند، با 29 امتیاز برتری جاش باست و دو تلاش برای جک ویلیس و جک ویلیس که قدرت فوق العاده ای داشت. بازگشت Bath به Wasps دوز قابل توجهی از لرزش، اما بازدید کنندگان عزم چشمگیر برای اثبات پیروز نشان دادند.

شکی نیست که هفته‌ای سخت برای Wasps پس از ثبت اخطاریه در مورد قصدشان برای تعیین مدیران در روز چهارشنبه بوده است. وضعیت بد مالی آنها به حدی است که آنها 20 روز فرصت دارند تا 2 میلیون پوندی را که به HMRC بدهی مالیاتی پرداخت نشده ارائه کنند. سیمون ماسی تیلور، مدیر اجرایی راگبی لیگ برتر، تاکید کرد که یک تفاوت اساسی بین آنها و ورچستر این بود که این یک تصمیم فعالانه بود که توسط باشگاه گرفته شد، که حاکی از درجه ای از اعتماد است، اما مهلت سختی را که آنها برای تعیین خودشان انتخاب کرده اند. .

این خبر برای ماسی تیلور و همچنین تیم بازی و کادرفنی منتشر شد و در نتیجه اضطراب اجتناب ناپذیری در بین بازیکنانی که برای ملاقات با مالک، درک ریچاردسون فراخوانده شده بودند، به وجود آمد که تمام تلاش خود را به کار گرفت. ترس آنها را برطرف کند این واقعیت که Bath در نیمه اول تقریباً در همه بخش ها غیر استاندارد بود به آنها کمک کرد.

نیاز باث به پیروزی به اندازه بازدیدکنندگانشان شدید بود. آنها از جمله باشگاه‌های لیگ برتری هستند که می‌توانند به یک خیریه ثروتمند تکیه کنند، اما نشانه‌های کمی از بهبودی زیر نظر یوهان فن گران پس از آخرین رده‌بندی فصل گذشته در جدول وجود دارد. آنها مانند Wasps دو بازی ابتدایی خود را از دست داده بودند، از جمله آخرین بازی متواضعانه مقابل Sale که بیشتر بازی را با 14 بازیکن انجام داد.

آنها با هدف شروع کردند و مبارزه را به Wasps رساندند و به دنبال استفاده از هرگونه عدم اطمینان در صفوف بازدیدکنندگان بودند. با این حال، پس از ضربه زدن به دروازه، آنها توپ را سرفه کردند و از آنجا به بعد بقیه نیمه اول به داستانی کاملاً آشنا تبدیل شد.

یاکوب اوماگا با دو ضربه پنالتی قبل از اینکه باست در ابتدای مسابقه تلاش کند، واپس را به برتری رساند. پاس اوماگا به وینگر چپش خوب بود، اما باست هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن داشت، و به طرز ماهرانه‌ای در مورد ضربه پای چپ او قبل از اینکه به زمین بیفتد قضاوت کرد. جک ویلیس عالی در مرحله بعدی قرار داشت و در ابتدا پنالتی شکست خورده را که به کرنر زده شد و بعد از خط بعدی از فاصله نزدیک به پایان رسید را برد.

سپس اوماگا دوباره نقش کلیدی را ایفا کرد و برگر اوندال را با ویل پورتر، دریافت کننده قدردان و باهوش آفریقای جنوبی، درون او تغذیه کرد. زنبورها برتری 21-0 را در نیمه‌تیم گلاستر در آخر هفته ابتدایی فصل از دست دادند، اما تسلط آنها در اینجا غیرقابل تصور بود.

گفته شد، باث قبل از وقفه با مت گالاگر، مدافع کناری، یک حرکت خوب را در اولین بازی خانگی خود پس از مینی بریک اورلاندو بیلی در میانه میدان، به پایان رساند. بیلی تبدیل به گل شد اما دو پنالتی دیگر اوماگا – یکی توسط ویلیس مهار نشدنی – برتری Wasps را در این فاصله بیشتر کرد.

اوضاع برای باث در اوایل نیمه دوم بدتر شد، زمانی که لوئیس شرودر به دلیل ممانعت از شروع سریع بازی واپس ها کارت زرد دریافت کرد و مصدومیت ریچارد دی کاپنتیه بلافاصله پس از آن مشکلات آنها را تشدید کرد. Granted Bath یک مرد پایین بود، اما پس از آن باست فضای بسیار زیادی برای تلاش دومش در گوشه چپ داده شد. پاسخ تام دان از فاصله نزدیک پاداش تلاش‌های او بود، اما بازگشت به بات در آن مرحله هنوز دور از انتظار به نظر می‌رسید.

ویلیس به خاطر تکل بلند روی جاش مک نالی کارت زرد گرفت – تنها لکه روی کتاب کپی او – قبل از اینکه پای رقص جاناتان جوزف او را در نزدیکی پست ها بگیرد و وفاداران بات را روی پاهایشان بگذارد. سپس دان راه خود را از پشت خط خطی عبور داد و تبدیل باث را به هشت امتیاز رساند.

پنالتی پیر فرانسیس در یک دقیقه مانده به پایان، باث را به فاصله نزدیک رساند، اما اوماگا به همان اندازه پاسخ داد تا در پایان کار را حل کند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

رایان گرنتهام بازیگر Riverdale به دلیل قتل مادرش به حبس ابد محکوم شد | کانادا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، رایان گرنتهام بازیگر که در …