هری بروک به پیروزی بزرگ انگلیس در سومین تیم ملی T20 مقابل پاکستان اشاره کرد | پاکستان – انگلیس 2022

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

حتما شنیده اید که هری بروک چقدر خوب است. بولرهای انگلیس در مورد این تور صحبت می کردند، “یکی از با استعدادترین افرادی که با آنها برخورد کردم”، لوک وود، “بازیکن واقعا ویژه ای” گفت: معین علی. و اگر انگلیس را تماشا کردید که پاکستان را با 63 ران در جمعه شب شکست داد، آن را نیز خواهید دید. بروک از 35 توپ 81 گل به ثمر رساند، اما سرعت گلزنی او آنقدر تاثیرگذار نبود که سبکی که او با آن این کار را انجام داد. این یکی از هنرمندانه ترین مسابقاتی بود که تا به حال برای انگلیس در T20 انجام شده است. فقط از او توضیح نخواهید. “من توپ را تماشا می کنم و به آن ضربه می زنم، به همین سادگی.”

بروک و بن داکت که در این دو مسابقه اخیر خیلی خوب به خود ضربه زدند، 141 بازی را به دست آوردند. این امتیاز انگلیس را با 221 برد، بالاترین مجموع انجام شده در یک بازی بین المللی در پاکستان، و 13 دوش بیشتر از هر چیزی که تیم میزبان دنبال کرده است، داشت. .

بزرگ‌ترین تفاوت این بازی با بازی پنج‌شنبه‌ای که انگلیس با 10 ویکت شکست خورد، در بولینگ آنها بود. مارک وود که به آرامی راه خود را به تناسب اندام کامل باز می‌گرداند، نشان داد که بالاخره با بولینگ یکی از سریع‌ترین جادوهای تاریخ که با سرعت 97.5 مایل در ساعت با تفنگ سرعتی به اوج خود رسید، به آن رسیده است.

وود که برای اولین بار پس از تور آزمایشی هند غربی در مارس گذشته به یک تیم انگلیسی بازگشت، جایگزین وود دیگری به نام لوک شد و ریس توپلی جایگزین دیوید ویلی شد. بین آنها، آنها موفق شدند در دو اور کاری را انجام دهند که شش بولینگ در 20 شب گذشته بین آنها موفق نبودند، و بابر اعظم را که در سومین مرد از وود گرفتار شده بود و محمد رضوان را که توسط توپلی در حالی که توپلی بولد کرد، اخراج کردند. سعی کرد توپی را که خیلی نزدیک به او بود قطع کند. وود همچنین حیدرعلی را در میانه کوتاه گرفتار کرد.

این به این معنی بود که پاکستان 21 بر 3 بود و بازی به اندازه ضربه هوسناک شان مسعود که 65 بر 40 بود، خوب بود.

وقتی بروک وارد شد، انگلیس 82 برای سه بود. ویل جکس، اولین بازیکن آنها، که جایگزین الکس هیلز در صدر جدول شد، 40 عدد از آن ها ساخته بود. علاوه بر این که او و داکت، که 70 بازی خوب از 42 بازی کردند، بروک چیز دیگری به نظر می رسید. او تمام قدرت مورد نیاز خود را دارد و چند تا از شش‌های خود را در فاصله بیست یاردی از طناب مرزی به حصار فلزی کشید، اما با موقعیت‌یابی دقیق با آن ازدواج کرد. او با اسکوپ، جارو، درایو، نگاه، کشش، و حتی قلاب گلزنی کرد و حداقل یک شوت که هنوز نامی ندارد.

در یک نقطه او توانست شهنواز دانانی را برای یک شش ضربه که از بالای استامپ وسط مهاجم غیرمهاجم عبور کرد، به پایین براند، سپس از توپ بعدی، یک بازیکن واید یورک، یک کات دیرهنگام ظریف به مدت چهار آن ضربه بازی کرد. هم یک مرد سوم کوتاه و هم عمیق. حارث رئوف او را با یک قلاب‌زن مورد ضرب و شتم قرار داد، که به نوعی در داخل مشبک کلاه ایمنی او به صدا درآمد، بدون اینکه واقعاً با صورتش تماس پیدا کند. حدس می‌زنید که برای او عصر مبارکی بود، اولین شب از بسیاری.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

سازمان‌های خیریه سبز میلیون‌ها عضو را تشویق می‌کنند تا با «حمله محافظه‌کاران به طبیعت» مخالفت کنند | فعالیت های زیست محیطی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، موسسات خیریه زیست محیطی میلیون …