مطالعه: محدود کردن سلامت از راه دور در خارج از ایالت می تواند روابط موجود بیمار و ارائه دهنده را مختل کند

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

انجمن سلامت جاما یک مطالعه مقطعی منتشر کرد که نشان می‌دهد محدودیت‌های صدور مجوز در پزشکی از راه دور خارج از ایالت که به دلیل همه‌گیری کووید-19 برداشته شده بود، مهم‌ترین تأثیر را بر بیمارانی که در نزدیکی مرزهای ایالتی زندگی می‌کنند، آن‌هایی که در مناطق روستایی هستند و کسانی که مراقبت های اولیه یا درمان سلامت روان را دریافت می کنند.

نویسندگان این مطالعه نوشتند: «آرامش محدودیت‌های دولتی احتمالاً برای بیمارانی که در نزدیکی مرزهای ایالتی زندگی می‌کنند و کسانی که مراقبت‌های اولیه و درمان سلامت روانی دریافت می‌کنند، راحت خواهد بود.» این بیماران در معرض یک حادثه جغرافیایی هستند؛ دو بیمار که مراقبت های مشابهی دریافت می کنند ممکن است تجربیات بسیار متفاوتی داشته باشند. یک بیمار با پزشک مراقبت های اولیه که در وسط یک ایالت زندگی می کند می تواند از طریق پزشکی از راه دور به مراقبت دسترسی داشته باشد. با این حال، یک بیمار مشابه زندگی می کند. در نزدیکی مرز ایالتی با یک پزشک مراقبت های اولیه در ایالت همسایه اکنون باید به طور فیزیکی به آن قرار ملاقات سفر کند.”

چرا مهم است

هنگامی که COVID-19 ظهور کرد، بسیاری از ایالت ها به طور موقت به پزشکان اجازه دادند تا در ایالت هایی که مجوز ندارند، مراقبت کنند، بنابراین امکان دسترسی بیشتر ارائه دهندگان به کسانی که در مناطقی با امکانات و منابع پزشکی کمتر هستند، فراهم می شود.

هدف محققان تعیین این بود که کدام بیماران و متخصصان از معاینات پزشکی از راه دور خارج از ایالت استفاده می کردند ذینفعان Medicare در طول COVID-19. آنها 100٪ ادعاهای هزینه برای خدمات مدیکر (FFS) را از ژانویه تا ژوئن 2021 تجزیه و تحلیل کردند.

این دوره به این دلیل انتخاب شد که پس از تأثیر همه‌گیری اولیه بود، زمانی که واکسن‌ها در دسترس بودند و سیستم مراقبت‌های بهداشتی تثبیت شد، اما قبل از شروع مقررات مجوز موقت از بین رفتن.

محققان خاطرنشان کردند که در نیمه اول سال 2021، 8،392،092 بیمار توسط یک ارائه دهنده از طریق تله مدیسین ویزیت شده اند، که 5 درصد از آنها یک یا چند ویزیت پزشکی از راه دور با یک ارائه دهنده خارج از ایالت داشته اند.

بیمارانی که در شهرستانی نزدیک به مرز ایالتی زندگی می‌کردند، 57.2 درصد از کل ویزیت‌های پزشکی از راه دور خارج از ایالت را تشکیل می‌دادند، و 64.3 درصد از این ویزیت‌های خارج از ایالت با مراقبت‌های اولیه یا پزشک سلامت روان بودند. در 62.6 درصد از کل ویزیت های خارج از ایالت، ویزیت های حضوری قبلی بین یک بیمار و ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی انجام شده است.

در مقایسه با بیمارانی که فقط قرار ملاقات از راه دور در داخل ایالت داشتند، افرادی که به مراقبت های خارج از ایالت دسترسی داشتند، به احتمال زیاد واجد شرایط دوگانه برای Medicaid بودند و در مناطق روستایی زندگی می کردند.

محققان خاطرنشان می‌کنند که محدودیت‌هایی برای تجزیه و تحلیل آنها وجود دارد، از جمله تمرکز متمرکز آن بر جمعیت Medicare، و ارزیابی آن بر اساس آدرس منزل بیمار و آدرس مطب پزشک، که ممکن است نادرست باشد. آنها همچنین بر بیمارانی که ویزیت پزشکی از راه دور در داخل و خارج از ایالت داشتند، تمرکز کردند، نه بیمارانی که به طور کلی ویزیت پزشکی از راه دور داشتند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

“آنها متعلق به وارامونگو هستند”: موزه نیوزیلند با بازگرداندن اقلام به بومیان استرالیا موافقت کرد | بومیان استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، چهار شی از مردم وارومونگو …