هند در رقابت بارانی با شش ویکت استرالیا را شکست داد و به سطح سری T20 رسید | تیم کریکت استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

روهیت شارما در حالی ایفای نقش کرد که هند در سه بازی سری بین المللی T20 مقابل استرالیا با پیروزی شش ویکت در یک مسابقه که به 8 اور در هر طرف کاهش یافت، مساوی کرد.

هند پیروز شد و استرالیا را در ناگپور پس از اینکه یک زمین بیرونی مرطوب دو ساعت و نیم به تعویق انداخت شروع را به بازی گرفت. متیو وید، ویکت بان، با 43 توپ غیر از 20، و کاپیتان آرون فینچ (31 بر 15) آزادانه گلزنی کردند تا استرالیا 5-90 را به ثمر برساند.

آدام زامپا، بازیکن پا که از دو اور 3-16 به دست آورد، KL Rahul را بولد کرد تا 39 دوش ایستاده افتتاحیه را با روهیت پایان دهد. زامپا سپس ویرات کوهلی را بولد کرد و Suryakumar Yadav lbw را در توپ های متوالی به دام انداخت تا استرالیا را کمی امیدوار کند.

روهیت در اور بعدی مرزهای متوالی را از شان ابوت خارج کرد و در مسیر خود به 46 رسید و از 20 توپ خارج نشد. پت کامینز هاردیک پاندیا را گرفت، اما هند فقط به 9 تا برای پیروزی در اور آخر نیاز داشت، پس از اینکه کاپیتان آنها با آخرین توپ اور هفتم، مرز کلاسیک را از کامینز برش داد.

Dinesh Karthik با یک حرکت بی‌حرکتی که اولین تحویل توسط دانیل سامز انجام شد، جمعیت را به دیوانگی فرستاد و پس از زدن یک مرز دیگر، با چهار توپ به پیروزی رسید. پیروزی هند یک تصمیم‌گیرنده را در روز یکشنبه در حیدرآباد تشکیل می‌دهد.

متیو وید به فرم خوب خود با چوب ادامه داد و 43 توپ از 20 توپ زد.
متیو وید به فرم خوب خود با چوب ادامه داد و 43 توپ از 20 توپ زد. عکس: رفیق مقبول/AP

فینچ 24 ران از 31 ران اول تیمش را به ثمر رساند، از جمله یک حرکت متهورانه روی سر ویکت بان در اور اول و 6 ران مستقیم از یوزوندرا چاهال در سومین ران. کامرون گرین برای 5 سال تمام شد و گلن ماکسول اولین زایمان خود را توسط آکسار پاتل به پایان رساند.

اسپینر همچنین قبل از اینکه فینچ گیره پایش را توسط جاسپریت بومراه فراخوانده شده کنده شود، به تیم دیوید بولد زد. وید با 45 شکست شکست ناپذیر بازی خود در بازی های ابتدایی سری را با یک اینینگ پر از مرز دیگر دنبال کرد که توسط سه شش هارشال پاتل در اوور نهایی برجسته شد.

فینچ پس از بازی گفت: «روهیت عالی بازی کرد و دو اوور آکسار تفاوت را ایجاد کرد. وید یک مشتری آرام در قسمت عقب است و به نقش تمام کننده تبدیل شده است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

ارتش کره جنوبی می گوید کره شمالی موشک بالستیک شلیک کرده است | کره شمالی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، ارتش سئول گفت، کره شمالی …