تزار تحرک اجتماعی در مورد احیای مدرسه گرامر در انگلستان تردید ایجاد می کند | مدارس گرامر

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

تزار تحرک اجتماعی بریتانیا طرح های لیز تروس برای احیای مدارس گرامر در انگلیس را مورد تردید قرار داده است و استدلال می کند که این مدارس عمدتاً به نفع کودکانی است که خانواده هایشان می توانند از عهده آموزش آنها برای قبولی در امتحانات ورودی برآیند.

کاترین بیربالسینگ، مدیر مدرسه که سال گذشته توسط تراس به عنوان رئیس کمیسیون تحرک اجتماعی دولت معرفی شد، گفت که مدارس منتخب تعداد کمی از دانش‌آموزان محروم یا طبقه کارگر را آموزش می‌دهند، زیرا آنها برای کسب مکان تلاش می‌کردند.

«مشکل امروزی مدارس گرامر این است که، چون چنین صنعتی در مورد آماده‌سازی کودکان برای ورود به مدارس گرامر وجود دارد، اگر منابع یا امکانات لازم برای آماده‌سازی فرزندتان برای ورود به مدرسه را نداشته باشید، می‌توانید کنار گذاشته شوید.» بیربالسینگ در مصاحبه ای با نیک فراری از LBC گفت.

«شما به دبیرستان‌ها نگاه می‌کنید و فکر می‌کنید، چند کودک از زمینه‌های محروم وجود دارد، چند کودک طبقه کارگر وجود دارد؟ این روزها زیاد نیست.

“این اشتباه نیست که پیشنهاد کنیم که در [past] مدارس گرامر برخی از کودکان طبقه کارگر را به جلو سوق می دهد. من مطمئن نیستم که آنها اینقدر این روزها این کار را انجام می دهند.»

کیت مالت هاوس، دبیر آموزش و پرورش، این هفته گفت که تراس می‌خواهد «به میل شدید بسیاری از والدین برای منعکس کردن مزایایی که بسیاری از مدارس گرامر در سیستم آموزشی گسترده‌تر به دست می‌آوردند، رسیدگی کند. و بنابراین، ما قطعاً از این موضوع دوری می‌کنیم و ببینیم به کجا می‌رسیم.»

بیربالسینگ گفت که مشتاقانه منتظر شنیدن نحوه برنامه ریزی مالت هاوس برای حل مشکل انتخاب است، مشکلی که به گفته او در سال 1975 “وجود نداشت”. لغو ممنوعیت

کمپین های مخالف انتخاب می گویند که این آزمون ها به نفع کسانی است که به طور خصوصی آموزش دیده اند یا در مدارس مستقل تحصیل می کنند و مکان های کمی برای کودکانی با پیشینه های فقیرتر باقی می ماند.

“مشکل امتحانات این است که آنها هرگز توانایی خام را آزمایش نمی کنند. آنها اغلب در حال آزمایش آمادگی برای آنها هستند که درست و مناسب است. اما اگر چنین آمادگی را نداشته‌اید، پس چگونه می‌خواهید با کسانی که این آمادگی را دارند رقابت کنید؟ این مشکل مدارس گرامر است.»

Birbalsingh بنیانگذار مدرسه جامعه Michaela در ومبلی، شمال غربی لندن است، که به دلیل نظم و انضباط محکم و استانداردهای تحصیلی بالا شناخته شده است – که باعث شده است او را به عنوان “سرسخت ترین مدیر بریتانیا” شناخته شود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

“آنها از من انتظار دارند چه کار کنم؟” کارگران پاره وقت از تغییرات قوانین مزایا ناامید شده اند | فواید

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، کارگران پاره وقت با نگرانی نسبت …