اعتصاب برای از بین بردن بیشتر خدمات قطار در سراسر بریتانیا در 1 اکتبر | اعتصاب راه آهن

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

شبکه ریل به مسافران توصیه کرده است که شنبه آینده برای سفر خودداری کنند، زیرا اقدامات صنعتی هماهنگ باعث از بین رفتن بیشتر خدمات قطار در سراسر بریتانیا خواهد شد، زیرا سومین اتحادیه راه آهن تایید کرد که به اعتصاب خواهد پیوست.

رانندگان قطار در اسلف و علائم و خدمه در اتحادیه RMT به مدت 24 ساعت در تاریخ 1 اکتبر در آغاز کنفرانس محافظه کار خارج خواهند شد. اعضای TSSA در Network Rail و 11 شرکت فعال قطار به آنها ملحق خواهند شد. برخی از کارکنان تامین برق شبکه ریل در یونیت نیز اعتصاب خواهند کرد.

شبکه راه آهن گفت که تنها حدود 11 درصد از خدمات در 1 اکتبر اجرا می شود، با کارکنان پشتیبان خدمات اسکلت زمانی که اعضای RMT و Aslef در همان روز برای اولین بار اعتصاب می کنند.

صنعت راه‌آهن گفت که مسافران باید فقط در صورت لزوم در روزهای 5 و 8 اکتبر سفر کنند، زمانی که ابتدا اسلف و سپس RMT اعتصاب‌های بیشتری را در مناقشه تلخ بر سر دستمزد و تغییرات کار برگزار می‌کنند.

برخی اختلالات صبح زود در روزهای پس از هر اعتصاب پیش بینی می شود.

اندرو هاینس، مدیر اجرایی شبکه ریل، گفت: «متاسفانه تلاش‌های ما برای جلوگیری از این اختلال بی‌نتیجه بوده است، بنابراین از مسافران می‌خواهیم که فقط در صورت لزوم در روزهای اعتصاب سفر کنند. کسانی که باید سفر کنند باید منتظر اختلال باشند و مطمئن شوند که آخرین قطارشان چه زمانی حرکت می کند.

پس از مینی بودجه کواسی کوارتنگ در روز جمعه، هر گونه پیشرفتی در مذاکرات برای جلوگیری از شدیدترین اختلال تا به امروز، کمتر محتمل است. دولت متعهد شد که حداقل سطوح خدمات را در طول اعتصابات حمل و نقل معرفی کند، اتحادیه های راه آهن را ملزم کند تا اطمینان حاصل شود که قطارها به حرکت خود ادامه می دهند و اثربخشی آنها را از بین می برد. RMT گفت که این حرکت باعث خشم اعضا خواهد شد.

گروه تحویل ریلی گفت که این حملات “غیرضروری و آسیب رسان” بوده و به رویدادهای مهمی از جمله ماراتن لندن ضربه می زند.

RDG گفت، مسافرانی که تحت تأثیر قرار می گیرند می توانند از هر بلیط از قبل رزرو شده در روزهای جایگزین استفاده کنند، بلیت های خود را تغییر دهند یا مبلغی را پس بگیرند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

پلی آف MLB 2022: رتبه بندی مدعیان عنوان از اول تا بدترین | MLB

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، تیفصل بعد MLB از روز جمعه …