هدف ترامپ جنگ زده تامین بودجه جمهوری خواهان وفادار – به روز رسانی زنده | سیاست آمریکا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

بر کسی پوشیده نیست که دونالد ترامپ دوست دارد دوباره برای کاخ سفید نامزد شود. سوال بزرگتر این است که او چه زمانی کمپین 2024 را اعلام خواهد کرد؟ گزارش‌های هفته‌های اخیر تأکید می‌کنند که دموکرات‌ها دوست دارند که او قبل از انتخابات میان‌دوره‌ای این کار را انجام دهد، بنابراین می‌توانند یک بار دیگر پیوندهای حزب جمهوری‌خواه را با رئیس‌جمهور سابق دو قطبی یادآوری کنند.

اعلام MAGA، Inc.، ابر PAC جدید که توسط متحدان ترامپ اداره می شود، به این سوال پاسخ نمی دهد، اما نشان می دهد که رئیس جمهور سابق مایل است برای انتخاب قانونگذاران مورد نظرش در سنا و جاهای دیگر تلاش کند. این خبر خوشایند است کوین مک کارتی و میچ مک کانلرهبران حزب جمهوریخواه مجلس نمایندگان و سنا، که امیدوارند رأی دهندگان اکثریت را پس از انتخابات میاندوره ای 8 نوامبر به آنها بدهند.

اما این به ترامپ این فرصت را می دهد که مطمئن شود نامزدهای مورد علاقه خود در انتخابات خود پیروز می شوند – به طور بالقوه سیاستمدارانی را که از ادعاهای بی اساس وی در مورد تقلب در انتخابات 2020 حمایت می کنند در موقعیت های قدرت قرار می دهند.

اتفاقات کلیدی

ترامپ در حال مبارزه با هدف تامین بودجه جمهوری‌خواهان وفادار است

صبح بخیر، خوانندگان وبلاگ سیاست ایالات متحده. شاید باورش سخت باشد، اما دوره های میان دوره ای در آستانه ترمپ تر شدن هستند. به گزارش صبح امروز پولیتیکو، رئیس‌جمهور سابق آماده است میلیون‌ها دلار برای حمایت از نامزدهای وفادار به جناح خود در حزب جمهوری‌خواه از طریق یک ابر PAC جدید که توسط متحدان ارشدش راه‌اندازی شده است، خرج کند. این فقط تلاشی برای تقویت سیاستمداران حزب جمهوری خواه در سراسر کشور نیست – بلکه ممکن است مقدمه ای برای اعلام عمومی مورد انتظار ترامپ برای انتخاب دوم برای کاخ سفید باشد.

این تمام اتفاقات امروز نیست:

  • کوین مک کارتی رهبر مجلس نمایندگان اولین پلتفرم «تعهد به آمریکا» حزب را معرفی خواهد کرد زیرا امیدوار است به اکثریت در مجلس پایین کنگره بازگردد.

  • ترامپ رالی در کارولینای شمالی را در ساعت 7 بعد از ظهر به وقت شرقی برگزار خواهد کرد، جایی که ما می توانیم در مورد برنامه های او برای میان دوره ای بیشتر بشنویم.

  • التون جان در ساعت 8 عصر امروز در کاخ سفید اجرا می کند، جایی که رئیس جمهور جو بایدن تذکراتی نیز خواهد داد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

مت پس از امتناع از پلیس “مارش مومیایی ها” با پیگرد قانونی روبرو می شود | پلیس کلانشهر

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، پلیس متروپولیتن پس از خودداری …