کاهش حق تمبر کوارتنگ برای خریداران خانه در بریتانیا چه معنایی دارد؟ | مینی بودجه 2022

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

صدراعظم، کواسی کوارتنگ، کاهش دائمی حق تمبر، بدون پرداخت مالیات بر املاک تا ارزش 250,000 پوند را تایید کرده است.

کوارتنگ این سیاست را در یک بودجه کوچک در روز جمعه، تقریبا یک سال پس از پایان آخرین تعطیلات تمبر اعلام کرد. او همچنین آستانه را برای خریدارانی که برای اولین بار خریداری می کنند به 425000 پوند افزایش داد. در اینجا تغییرات را به طور کامل توضیح می دهیم.

تمبر چیست و چگونه تغییر می کند؟

حق تمبر مالیاتی است که خریداران خانه در انگلستان و ایرلند شمالی بر اساس ارزش ملکی که خریداری می کنند پرداخت می کنند. دولت تغییر دائمی در نحوه عملکرد مالیات را اعلام کرده است، با آستانه ای که خریداران باید عوارض را از 125000 پوند به 250000 پوند بپردازند.

پیش از این، اولین 125000 پوند از ارزش یک ملک بدون مالیات بود. سپس از خریداران 2% از ارزش دارایی بالاتر از این آستانه تا 250000 پوند و 5% از قسمت بین 250001 پوند تا 925000 پوند دریافت می شود.

بر اساس سیستم جدید، 250000 پوند اول از ارزش ملک معاف خواهد بود و خریداران 5 درصد از ارزش خانه را از 250001 پوند پرداخت خواهند کرد. بخشی بین 925001 پوند تا 1.5 میلیون پوند همچنان با 10 درصد مالیات مشمول مالیات خواهد بود و هر ملکی که ارزش آن بیش از آن باشد مشمول نرخ حق تمبر 12 درصدی خواهد بود.

سطحی که در آن خریدارانی که برای اولین بار مجبور به پرداخت حق تمبر هستند، از 300000 پوند به 425000 پوند افزایش می یابد تا مالکیت خانه افزایش یابد. بر اساس این طرح ها، تخفیف برای خریدار برای اولین بار برای املاکی به ارزش 625000 پوند در مقایسه با 500000 پوند فعلی اعمال خواهد شد.

قوانین در اسکاتلند و ولز چیست؟

مالیات مشابهی در اسکاتلند و ولز پرداخت می شود، اما قوانین و آستانه متفاوت است. در اسکاتلند به آن مالیات معاملاتی زمین و ساختمان می گویند و با 145000 پوند اول ارزش ملک قابل پرداخت نیست.

در همین حال، در ولز، این کارمزد را مالیات معاملات زمین می نامند که برای املاک بالاتر از 180000 پوند قابل پرداخت است. وزارت خزانه داری امروز گفت که با واگذاری مالیات، دولت های اسکاتلند و ولز بودجه ای را برای تخصیص «آنطور که صلاح می دانند» دریافت خواهند کرد.

اسکاتلند و ولز معافیت های مالیاتی خود را با اعلام تعطیلات تمبر در انگلستان و ایرلند شمالی در سال 2020 معرفی کردند.

من در حال خرید ملک هستم – چه معنایی برای من دارد؟

افرادی که در حال خرید ملک هستند باید از معافیت مالیاتی از روز جمعه بهره مند شوند. برای اطمینان از دریافت تخفیف با وکیل خود تماس بگیرید.

کارشناسان در مورد تغییرات چه می گویند؟

واکنش کارشناسان املاک متفاوت بوده و برخی می گویند که این امر در کوتاه مدت فشار هزینه بر خریداران را کاهش می دهد و در عین حال هشدار می دهد که باعث افزایش قیمت مسکن می شود.

سارا کولز، تحلیلگر ارشد امور مالی شخصی در Hargreaves Lansdown، می‌گوید: «هزینه هولناک خرید خانه ارزان‌تر شد – حداقل در حال حاضر.

«حتی اگر این تغییر افراد بیشتری را متقاعد به خرید کند، کمبود خریداران بزرگترین مشکل پیش روی بازار ملک نیست. ترمز واقعی در بازار املاک کمبود شدید عرضه است، زیرا یک نماینده متوسط ​​فقط 36 ملک در دفتر دارد.

اما تیم بنیستر، کارشناس مسکن Rightmove، گفت: اگرچه ممکن است منجر به افزایش قیمت‌های غیرفصلی در چند ماه آینده شود، اما تغییر دائمی ممکن است به این معنی باشد که افزایش تقاضا کندتر از کاهش موقت در سال 2020 است. «به‌علاوه، خریداران می‌توانند پس‌انداز کنند. تا 15000 پوند در طول تعطیلات موقت تمبر، در حالی که با این تغییر پس انداز کمتر می شود.

“تغییر آستانه خرید برای اولین بار به این معنی است که می‌توانیم خریداران بیشتری را برای اولین بار ببینیم که می‌توانند هزینه آن را داشته باشند و به عنوان اولین حرکت خود به خانه‌ای بزرگ‌تر بپیوندند.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

شوک پس از اینکه بایدن گفت تهدیدات هسته ای پوتین می تواند به معنای “آرماگدون” باشد – زنده | سیاست آمریکا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، آنچه در مورد اظهارات بایدن …