کواسی کوارتنگ “مناطق سرمایه گذاری” را با کاهش شدید مالیاتی برای مشاغل اعلام کرد | بودجه

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

کواسی کوارتنگ، صدراعظم، اعلام کرد که کسب‌وکارها کاهش‌های مالیاتی بزرگ و محدودیت‌های کمتری برای ایجاد «مناطق سرمایه‌گذاری» جدید در سراسر کشور دریافت خواهند کرد.

کوارتنگ در یک بودجه کوچک در روز جمعه به عنوان بخشی از آن اعلام کرد، عوارض تمبر لغو می شود، مالیات های استخدام کاهش می یابد، قوانین برنامه ریزی کنار گذاشته می شود و شرکت ها می توانند سرمایه گذاری های خود را در کارخانه و ماشین آلات به عنوان بخشی از برنامه ها به طور کامل حذف کنند. بسته بزرگ کاهش مالیات

این اعلامیه بحث برانگیز قبلاً مورد اعتراض فعالان مالیاتی قرار گرفته است که آن را به عنوان یک “مسابقه به سمت پایین” توصیف کردند.

با این حال، در نشانه ای از سرعت سرسام آور که در آن اقدامات گسترده جدید معرفی شده اند، خزانه داری گفت که نمی تواند جزئیاتی درباره هزینه آنها ارائه دهد زیرا “جزئیات کامل در مورد اجرا هنوز مشخص نشده است”.

دولت در حال گفتگو با 38 مقام محلی در انگلستان در مورد این برنامه ها است. او گفت که اسکاتلند، ولز و ایرلند شمالی نیز “اگر مایل به انجام این کار باشند” سود خواهند برد.

کوارتنگ گفت: “این مجموعه بی سابقه ای از مشوق های مالیاتی برای مشاغل برای سرمایه گذاری، ساخت و ایجاد شغل در سراسر کشور است.” اگر واقعاً می‌خواهیم سطح را بالا ببریم، باید قدرت بخش خصوصی را آزاد کنیم.»

وزارت خزانه داری گفت که مناطق تنها پس از تایید رضایت محلی – با آزادسازی برنامه ریزی مرتبط – برای مناطق سرمایه گذاری واجد شرایط خواهند بود. دولت قوانین برنامه ریزی را آزاد کرده و مکان های مورد توافق را با هدف تسریع توسعه مشخص خواهد کرد.

کسب‌وکارها به مدت 10 سال برای سازه‌ها و ساختمان‌ها معافیت‌های مالیاتی «شتاب‌دار» و 100 درصد تخفیف مالیاتی برای سرمایه‌گذاری در کارخانه و ماشین‌آلات دریافت خواهند کرد. هیچ حق تمبر برای خرید زمین و ساختمان در آن مناطق و هیچ نرخ تجاری برای اماکن تجاری تازه اشغال شده وجود نخواهد داشت.

در ایمیل روزانه Business Today ثبت نام کنید یا Guardian Business را در توییتر در @BusinessDesk دنبال کنید

کارفرمایان همچنین در اولین 50000 پوند حقوق کارگران هیچ سهم بیمه ملی پرداخت نخواهند کرد.

حزب محافظه‌کار – البته در زمان نخست‌وزیر سابق بوریس جانسون – قبلاً مجموعه‌ای از پورت‌های آزاد با بسیاری از مزایای مالیاتی و برنامه‌ریزی مشابه را برنامه‌ریزی کرده بود. وزارت خزانه داری روز جمعه گفت که به پورت های آزاد “متعهد” باقی می ماند، اما نحوه کار آنها با مناطق سرمایه گذاری را بررسی خواهد کرد. برخی از مناطق سرمایه گذاری پیشنهادی دولت، مانند فرودگاه بین المللی تی ساید، در حال حاضر بخشی از بندرهای آزاد هستند.

پل موناگان، مدیر اجرایی گروه کمپین بنیاد مالیات منصفانه، گفت که دولت در حال راه اندازی «مسابقه دیگری به پایین» است.

او گفت: «آنها اکنون در حال ایجاد شهرها و شهرهایی در سراسر کشور هستند تا در سطح محلی همسایه شما را گدا کنند. «کسب و کارها درست در بالای خط جابجا می شوند، بنابراین منطقه ای از فعالیت های اقتصادی افسرده در اطراف آن وجود دارد.»

سیاست مناطق سرمایه گذاری به گرمی توسط مؤسسه آدام اسمیت، یک اندیشکده آزادی خواه که کارکنان سابق آن نقش های تأثیرگذاری در دولت لیز تراس دارند، مورد استقبال قرار گرفت.

مورگان شوندل مایر، مدیر عملیات مؤسسه، گفت که این طرح‌ها «رشد توربوشارژ» را به همراه خواهد داشت، حتی در حالی که او همچنین اذعان داشت «خطرات مرتبط با انتخاب برندگان توسط دولت – قرار دادن مناطق در مکان‌های مناسب از نظر سیاسی». او گفت که این مناطق به دولت اجازه می دهد تا سیاست های مقررات زدایی را آزمایش کند که می تواند در سطح ملی آزمایش شود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

کت و شلوار: ساکن خانه مراقبت با کاغذ گیر کرده در نای جان باخت

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ، Cheryl Yewdall بیشتر عمر خود را …