سهام در The Works پس از فروش قوی و بازگشت به سود | صنعت خرده فروشی

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

سهام خرده‌فروشی صنایع دستی، کتاب و اسباب‌بازی The Works روز جمعه پس از گزارش معاملات قوی در آستانه فصل بحرانی خرده‌فروشی کریسمس، بیش از 40 درصد افزایش یافت.

این شرکت که تقریباً تمام سود سالانه خود را در دوره جشن به دست می آورد، گفت که پس از صدور هشدار سود و فروش در ماه آگوست، همچنان شاهد “الگوی مثبت” فروش است. این خرده فروش گفت که مجموع فروش مشابه برای مشابه در هفت هفته منتهی به 18 سپتامبر 5.7 درصد افزایش یافته است.

The Works بیشترین درآمد را از طریق 525 فروشگاه فیزیکی خود به دست می آورد، جایی که فروش آن 7.9٪ افزایش یافته است، اما گفت که در حال ایجاد حضور آنلاین است، جایی که فروش همچنان “بهبود تدریجی” را نشان می دهد.

اگرچه فروش آنلاین 40 درصد بیشتر از قبل از همه‌گیری بود، اما نسبت به سال گذشته 10 درصد کاهش داشت، زمانی که به لطف محدودیت‌ها و محدودیت‌های کووید به خریداران آنلاین به اوج خود رسید.

گاوین پک، مدیر اجرایی The Works، گفت: “ما از نظر عملیاتی برای کریسمس موقعیت خوبی داریم و آماده ارائه به مشتریان خود هستیم و تعهد خود را حفظ می کنیم تا محصولاتی را که دوست دارند با ارزش فوق العاده به آنها ارائه دهیم. ما از قدرت معاملات اخیر که اعتماد ما به انعطاف پذیری کسب و کار را تقویت می کند، دلگرم شده ایم.

این شرکت اعلام کرد که از فروش قابل توجهی از مجموعه جدید خود برای بازگشت به مدرسه سود برده است و با تشویق نویسندگان محبوب از جمله جولیا دونالدسون و ریچارد عثمان، از رشد قابل توجهی در کتاب ها برخوردار شده است.

ورکز سود قبل از مالیات را 10.2 میلیون پوند در سال منتهی به 1 مه گزارش کرد، در مقایسه با زیان 2.8 میلیون پوندی در 12 ماه قبل، با افزایش درآمد 46.5 درصدی نسبت به سال قبل به 264.6 میلیون پوند.

عملکرد سالانه قوی، که شامل سود بالاتر از سطوح قبل از کووید بود، و معاملات کنونی مطمئن، خرده‌فروش را به بازگرداندن سود سهام خود با پرداخت نهایی سهم 2.4pa سوق داد.

راس مولد، مدیر سرمایه‌گذاری در کارگزار سهام AJ Bell، در پاسخ به ارقام معاملاتی، گفت: «نکته مهمی که باید در نظر گرفت این است که مصرف‌کنندگان به‌کلی خرج کردن را متوقف نمی‌کنند. آنها در خریدهای خود انتخابی تر خواهند بود و این به معنای انتخاب خرده فروشان با قیمت پایین تر است.

«ارزش پیشنهادی در بین مصرف‌کنندگانی که پول نقد ندارند، طنین‌انداز می‌شود که مراقب پول‌هایشان هستند اما همچنان می‌خواهند چیزهایی مانند هدایای تولد و خوراکی‌های مقرون‌به‌صرفه بخرند».

در ماه آگوست، The Works راهنمای فروش و سود را برای سال مالی جاری خود به دلیل نگرانی در مورد تغییر عادات خریداران در مواجهه با بحران هزینه زندگی کاهش داد. انتظار دارد طبق اجماع بازار 9 میلیون پوند سود کند.

پک گفت: «The Works یک کسب‌وکار انعطاف‌پذیر با سابقه اثبات شده در ارائه نتایج قوی در زمان‌های سختی اقتصادی است. با این حال، با توجه به شرایط فعلی، ما نگاه محتاطانه خود را نسبت به سال پیش رو حفظ می کنیم. ما به توانایی خود برای ادامه پیشرفت استراتژیک خوب و ارائه رشد در میان مدت اطمینان داریم.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

اخبار لیگ برتر، Lionesses – USA در ومبلی: شمارش معکوس فوتبال آخر هفته – زنده | فوتبال

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …