Cherry Valentine، ستاره RuPaul’s Drag Race UK، در سن 28 سالگی درگذشت | تلویزیون و رادیو

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

خانواده آنها اعلام کردند که جرج وارد، بازیگر درگ، که بیشتر با نام هنری خود Cherry Valentine شناخته می شود، در سن 28 سالگی درگذشت.

وارد، که روز یکشنبه درگذشت، قبل از شروع کار تلویزیونی و میزبانی مستند بی‌بی‌سی Gypsy Queen And Proud در سری دوم RuPaul’s Drag Race UK ظاهر شد.

در بیانیه ای از سوی خانواده آنها آمده است: «با ناراحت کننده ترین و عمیق ترین اندوه به شما اطلاع می دهم که جرج ما – گیلاس ولنتاین – به طرز غم انگیزی درگذشت.

این یک شوک عمیق برای اکثر مردم خواهد بود و ما درک می کنیم که هیچ راه آسانی برای اعلام این موضوع وجود ندارد. به عنوان خانواده او، ما هنوز در حال پردازش مرگ او هستیم و زندگی ما هرگز مثل قبل نخواهد بود.

“ما درک می کنیم که چقدر او را دوست دارند و زندگی های بسیاری را که او الهام گرفته و لمس کرده است. تنها چیزی که از شما می خواهیم صبر و دعای شما در این زمان است. ما تو را دوست داریم، جورجی.»

جورج وارد.
جورج وارد در سال 2015 به عنوان یک پرستار سلامت روان واجد شرایط شد. عکس: جورج وارد / پی

وارد در دارلینگتون، شهرستان دورهام، به عنوان بخشی از جامعه مسافرین بزرگ شد و در سال 2015 به عنوان یک پرستار بهداشت روانی واجد شرایط شد، قبل از شروع کار خود در درگ.

در دسامبر 2020، وارد به عنوان یکی از 12 شرکت کننده در سری دوم نسخه بریتانیایی RuPaul’s Drag Race اعلام شد.

آنها در ویدیوی مقدماتی خود برای این نمایش، آلتر ایگوی گیلاس ولنتاین خود را “زرق و برق”، “تاریک” و “گوتیک” توصیف کردند.

آنها گفتند که کارشان به عنوان یک پرستار «من را در موقعیت مناسبی قرار داده است تا بتوانم مردم را کمی بیشتر درک کنم. اگر درگ کوئین هستید با مردم کار می کنید. و برای درک مردم، فکر می‌کنم باید راه بیشتری را طی کنید.»

وارد پس از حضور در برنامه، با بی‌بی‌سی همکاری کرد تا مستندی را تولید کند که میراث مسافرتی آن‌ها را بررسی کند. در ویژه سال 2022، آنها جامعه ای را که در 18 سالگی ترک کرده بودند، دوباره بازدید کردند.

آنها همچنین به اجرای عمومی پرداختند و در موزیک ویدیوهای هنرمندانی مانند Charli XCX ظاهر شدند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

سازمان‌های خیریه سبز میلیون‌ها عضو را تشویق می‌کنند تا با «حمله محافظه‌کاران به طبیعت» مخالفت کنند | فعالیت های زیست محیطی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، موسسات خیریه زیست محیطی میلیون …