بازی منسفیلد تاون تا ساعت 13 در پاسخ به بحران انرژی انتقال داده می شود | منسفیلد

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

منسفیلد تاون زمان شروع بازی خود مقابل والسال را در 15 اکتبر از ساعت 3 بعد از ظهر به 1 بعد از ظهر در پاسخ به بحران انرژی تغییر داده است.

باشگاه لیگ دو اولین باشگاهی در EFL است که چنین حرکتی را انجام داده است. یک نظرسنجی که طی دو هفته گذشته توسط گروه اصلاحات فوتبال Fair Game انجام شد نشان داد که 63 درصد از 40 باشگاه مورد نظر – از جمله 12 تیم EFL – گفتند که شروع زودتر را برای کمک به کاهش هزینه‌های انرژی در نظر خواهند گرفت.

منسفیلد در بیانیه ای گفت: “باشگاه در تلاش است تا افزایش قابل توجهی در قبوض انرژی را کاهش دهد. به عنوان بخشی از این تلاش ها، زمان شروع زودتر باشگاه را قادر می سازد تشخیص دهد که آیا می توان صرفه جویی قابل توجهی در استفاده از نورافکن و سایر هزینه های انرژی انجام داد.

علاوه بر این، پس از آزمایش این تغییر در زمان شروع بازی، باشگاه می‌تواند بهتر تعیین کند که آیا شروع زودتر در روز شنبه بر تعداد تماشاگران احتمالی تاثیر می‌گذارد یا خیر.

تعدادی از هواداران منسفیلد به توئیت باشگاه واکنش منفی نشان دادند و اشاره کردند که آنها یا سایرین دیگر نمی توانند در آن شرکت کنند و در یک مورد حمل و نقل را رزرو کرده اند. در 24 آگوست، منسفیلد بازی خود را در خانه به هارتلپول، که برای شنبه 1 اکتبر برنامه ریزی شده بود، به جمعه شب منتقل کردند.

در نظرسنجی بازی منصفانه، باشگاه‌ها به طور کلی نگرانی خود را در مورد بحران هزینه زندگی هفت از 10 ارزیابی کردند که در بین تیم‌های لیگ دو به بیش از 8 از 10 افزایش یافت. 60 درصد از 40 باشگاه گفتند که در نظر دارند کارهای بهبود زمین را در نتیجه بحران متوقف کنند و 38 درصد گفتند که آماده می شوند تا بودجه کارکنان غیربازی خود را بررسی کنند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

ویدئو : آخرین بولتن اخبار | 27 سپتامبر – ظهر

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، آخرین بولتن اخبار | 27 سپتامبر …