کلیولند براونز در برابر استیلرز پیروز شد تا از بحران حماسی خارج شود | NFL

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

جاکوبی بریست دو پاس تاچ داون زد، نیک چاب دوید تا امتیاز کسب کند و کلیولند براونز چهار روز قبل از شکست حماسی خود برگشتند و پنجشنبه شب رقیب پیتسبورگ استیلرز را با نتیجه 29-17 شکست دادند.

براون ها (2-1) در اوایل بازی چهارم در دوی یک یاردی چاب با 9 امتیاز برتری داشتند و سپس برای همیشه ماندگار شدند.

استیلرز (1-2) با نتیجه 23-17 روی دروازه 34 قدمی کریس بوسول در 1:48 باقی مانده قبل از اینکه پیتسبورگ اقدام به ضربه از سمت چپ کند، به برتری رسید. اما برخلاف باخت یکشنبه 31-30، زمانی که نیویورک جتس با ریکاوری 1:55 بر 13 امتیازی نهایی غلبه کرد، براون ها توپ را به بیرون از چارچوب زدند.

وقتی دنزل وارد، مدافع کرنر در بازی آخر در منطقه انتهایی بازی استیلرز برای یک تاچ داون بی معنی به زمین افتاد، هواداران کلیولند بالاخره توانستند نفس خود را بیرون دهند.

بریست با آماری کوپر و دیوید نجوکو برای TD ارتباط برقرار کرد و 21 یارد از 31 را برای 220 یارد به پایان رساند. این بازیکن 29 ساله دومین بازی متوالی خود را در حالی که دشان واتسون 11 بازی محروم می کند، انجام داد.

چاب 113 یاردی داشت و در موقعیت چهارم و گل در فاصله 9:29 باقی مانده از خط دروازه هل داد و پیچید تا براون ها 23-14 را پیش بیاندازند.

حمله راکد میچ تروبیسکی و استیلرز در نیمه اول نشانه هایی از حیات را نشان داد، اما پس از نیمه اول به گل نشستند.

تروبیسکی که به دلیل پرتاب نکردن عمیق در دو هفته اول مورد انتقاد قرار گرفت، چند توپ بلند پرتاب کرد اما به اندازه کافی به هم متصل نشد.

این برد طی چند روز سخت برای کلیولند هموار شد.

پس از شکست روز یکشنبه، مایلز گرت از هواداران به خاطر هو کردن براون ها هنگام خروج از زمین انتقاد کرد و یک هوادار به اتهام پرتاب یک بطری پلاستیکی به سمت مالک جیمی هاسلم در کنار زمین دستگیر شد.

اما این بار درام کمی وجود داشت، فقط پیروزی بر همسایگان منفور خود از پنسیلوانیا.

گل تازه کار کید یورک در زمین 34 یاردی باعث شد تا براون ها با نتیجه 16-14 در کوارتر سوم پیش بیفتند، زمانی که کلیولند چهار بازیکن از جمله آنتونی واکر جونیور و جرمیا اووسو-کوراموآ را از دست داد.

پاس هفت یاردی تی دی بریست به نجوکو باعث شد تا براونز با نتیجه 13-7 در 8:58 مانده به نیمه باقی مانده باشد. اما یورک برای دومین هفته متوالی یک امتیاز اضافی را از دست داد.

تروبیسکی استیلرز را با امتیاز 75 یارد هدایت کرد و در فاصله 51 یاردی روی زمین بود، قبل از اینکه QB به سمت راست حرکت کند و از 1 گل به ثمر برساند.

جورج پیکنز، دریافت کننده تازه کار استیلرز، از نگرفتن توپ در جریان باخت هفته گذشته مقابل نیوانگلند ابراز ناراحتی کرد و گفت که “90 درصد مواقع” باز است. او هم شوخی نمی کرد.

تروبیسکی در نهایت با یک توپ بلند به او ضربه زد، اما پیکنز با یک دست و تماشایی او را در فاصله 36 قدم برد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

ایرلند می گوید مذاکرات با بریتانیا “اکنون در فضای متفاوتی” است – ویدئو | اخبار انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، پس از نشست کنفرانس بین دولتی …