خلاصه: Insurtech Zopper هندی 75 میلیون دلار در بودجه سری C و خلاصه های بیشتر به دست آورد

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

استارت‌آپ بیمه هندی Zopper 75 میلیون دلار سرمایه سری C جذب می‌کند

Zopper، یک استارت آپ فناوری بیمه در دهلی نو، ۷۵ میلیون دلار در دور سرمایه گذاری سری C به رهبری Creaegis جمع آوری کرده است. این دور همچنین توسط ICICI Venture، Bessemer Venture Partners و سرمایه‌گذار فعلی آن Blume Ventures شرکت کردند.

این شرکت یک پلت فرم API را برای زیرساخت های بیمه راه اندازی می کند و محصولات بیمه کوچک و شخصی سازی شده را از شرکت های بیمه شریک به شرکای توزیع ارائه می دهد.

از زمان راه اندازی در سال 2011، Zopper با بیش از 150 شرکت از صنایع مختلف همکاری کرده است و اکنون در بیش از 1200 شهر در هند با هدف دموکراتیک کردن دسترسی به توزیع بیمه حضور دارد.

صندوق های جدید آن، با توجه به الف گزارش Tech Crunch، برای افزایش تعداد کارمندان آن و بررسی فرصت‌هایی برای به دست آوردن استارت‌آپ‌های دیگر استفاده خواهد شد.


RaphaCure اپلیکیشن سلامت شرکتی تلفن همراه را راه اندازی کرد

شرکت فناوری بهداشتی RaphaCure با اپلیکیشن سلامت و تندرستی تلفن همراه خود برای کارمندان شرکت ها راه اندازی شده است.

برنامه جدید RaphaCure که روی دستگاه‌های اندروید و iOS راه‌اندازی شده است، میزبان پیشنهادات سلامت شرکتی است.

جیاکومار، مدیرعامل و موسس، گفت: «مشتریان شرکتی اکنون می‌توانند بسته‌های سلامت و تندرستی شرکتی متعدد RaphaCure را از دستگاه‌های تلفن همراه خود جستجو، متصل و رزرو کنند.»

بر اساس یک بیانیه مطبوعاتی، RaphaCure به دنبال جذب بازار رو به رشد سلامت و تندرستی شرکت ها در هند است که ارزش آن 6.7 میلیارد دلار تخمین زده می شود.

راه اندازی این برنامه دو ماه پس از انتشار انجام می شود RaphaNeu، بسته خدمات آنلاین مراقبت از سلامت روان برای بخش آموزش.


HealthEM.AI از تصمیم گیری دندانپزشکان با تجزیه و تحلیل داده ها پشتیبانی می کند

شرکت تجزیه و تحلیل داده های سلامت HealthEM.AI با سازمان خدمات دندانپزشکی مستقر در ایالات متحده Marquee Dental Partners همکاری کرده است.

این همکاری با هدف تجهیز دندانپزشکان به بینش از داده های بیماران، در نهایت بهبود نتایج بالینی است.

فرد وارد، مدیر عامل Marquee توضیح داد: “هدف ما این است که پزشکان را به طور کارآمد با مجموعه ای از بینش ها در مورد سلامت کلی و دهان هر بیمار مسلح کنیم. بینش هایی که ماهیت پیش بینی کننده دارند به پزشکان اجازه می دهد تا امروز اقدامات پیشگیرانه را انجام دهند تا از مشکلات سلامتی آینده جلوگیری کنند.”

پرادیپ کومار جین، مدیر محصول شرکت مستقر در بنگالورو، افزود: “HealthEM.AI به Marquee کمک می کند تا ارزش را از داده های بیمار و عملیات باز کند و بینش های معناداری را برای تصمیم گیری ارائه می دهد که به نفع بیماران است و نتایج بالینی را بهبود می بخشد.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

کارفرمایان ایالات متحده در ماه سپتامبر 263000 شغل جدید اضافه کردند زیرا “ترک” در بازار کار ظاهر شد | داده های بیکاری و اشتغال در ایالات متحده

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، اداره آمار کار روز جمعه اعلام …