ماندلسون می‌گوید اگر حزب کارگر در انتخابات بعدی پیروز شود، استارمر نباید عقب بنشیند | کار یدی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

پیتر ماندلسون هشدار داد که لیز تراس یک کمپین «پسا حقیقت» را راه‌اندازی خواهد کرد که محافظه‌کاران را به عنوان حزب تغییر در انتخابات آینده معرفی می‌کند، زیرا او از کیر استارمر خواسته است که «در حالت عقب ننشیند» و به طور خودکار پیروز شود.

در حالی که حزب کارگر به مدت 9 ماه پیشتاز ثابتی در نظرسنجی‌ها بوده است، وزیر سابق کابینه از استارمر خواسته بود که «کار بهتری» انجام دهد و به رای دهندگان نشان دهد که حزب تحت رهبری او چگونه تکامل یافته است تا شانس خود را برای ورود به دولت تقویت کند.

لرد ماندلسون، که در مبارزات حزب کارگر از سال 1987 درگیر بوده است، گفت که انتظار دارد انتخابات بعدی در سال 2024 برگزار شود و نبردی برای تغییر باشد.

او در پیشگفتار گزارش گروهی از متخصصان رسانه موسوم به «کار در ارتباطات» نوشت: «یا ما آن را قانع‌کننده ارائه می‌کنیم، یا مردم بریتانیا به دیگرانی که می‌گویند این کار را انجام می‌دهند، روی خواهند آورد.

محافظه‌کاران تلاش خواهند کرد تا یک کمپین پس از حقیقت را راه‌اندازی کنند – کمپینی که وانمود می‌کند که دهه گذشته ریاضت، تفرقه و هرج و مرج اتفاق نیفتاده است. این دوره ای بوده است که نخست وزیران متوالی محافظه کار هیچ احساس مأموریت یا برنامه ای برای بریتانیا ارائه نکرده اند. این نشانه ماست. مردم بریتانیا به آینده چشم دوخته اند و ما نیز باید همینطور».

ماندلسون گفت که استارمر نمی‌تواند به امید اینکه صرفاً به خاطر خشم محافظه‌کاران به داونینگ استریت کشیده شود، «نمی‌توانست بنشیند و بگذارد رویدادها مسیر خود را طی کنند» و از او خواست که «برای تغییر بی‌قرار باشد».

او گفت که ایده های ارائه شده توسط گروه کارگر در ارتباطات “تفکر منحصر به فرد و تعدادی راه حل” ارائه می دهد که به حزب کمک می کند به رای دهندگان نشان دهد “ما روحیه مبارزه و اشتها برای تغییر را که این حزب را در طول تاریخ خود تعریف کرده است، دوباره به دست آورده ایم”.

پیشنهادات ارائه شده توسط این گروه، که بیش از 3500 عضو دارد، برای حزب کارگر برای استوار کردن ظاهر استارمر در داستان‌های زندگی پیر مورگان و «تاکید بر انسانیت او»، تعامل بیشتر با «رسانه‌های متخاصم سنتی» و استفاده از «اینفلوئنسرهای اینستاگرام» و “رای دهندگان قهرمان” محلی برای جذب بخش های صعب العبور از رای دهندگان.

حزب همچنین باید «مثبت باقی بماند» اما از «پیروزی سریع محافظه‌کاران در صورت امکان» نترسد. این گزارش اضافه کرد که نباید بر «شغل‌های سبز» تمرکز کند که نقش‌های تولیدی را بازگرداند، بلکه در عوض امکان مشاغل جدید در دیجیتال، مالی و نوآوری را ترویج کند.

پس از کنفرانس حزب کارگر، که از شنبه تا چهارشنبه آینده برگزار می‌شود، از استارمر خواسته شد تا با یک «ستاره شمالی» برای بهبود اقتصادی و اصلاحات برای کمک به هدایت حزب با نزدیک شدن به انتخابات بعدی بیاید. در این گزارش آمده است که تراس تخیل مردم را برای “پاسخی در مقیاس همه گیر به افزایش قیمت بنزین” جذب کرده است و اگر او به همین مسیر ادامه دهد، “در سال 2023 استارمر ممکن است خود را دچار مشکل کند”.

وی ادامه داد: “بزرگترین چالش استارمر مقابله با تلاش تراس برای فاصله گرفتن از بوریس و “تجدید نام تجاری” حزب محافظه کار خواهد بود.

از رهبر حزب کارگر خواسته شد که “درک “معقول” و “ثبات” را که مدت ها تصور می شد برای مقابله با ماهیت گافی تروس باید به نمایش بگذارد” و گفته شد که او می تواند از تلقی “بی مزه” و “خسته کننده” سود ببرد. ، “به ویژه در زمان بحران ملی”.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

آخرین بولتن اخبار | 7 اکتبر – عصر

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، با مهم ترین داستان ها از …