آنها به اندازه کافی خوب هستند. آنها همچنین اسکاتلند هستند | فوتبال

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اسکاتلند سه

به نظر می رسد که بستن تمام امیدمان به اسکاتلند ایده بدی نبوده است. چهارشنبه شب در همپدن، مردان استیو کلارک به اوکراین رفتند که از زمان اوج لیورپول دوره کلوپ دیده نشده بود، طرفی که ممکن است بچه‌ها بخواهید از والدینتان بپرسید. خوانندگان قدیمی‌تر ممکن است به یاد داشته باشند زمانی که جیم باکستر در سال 1967 با توپ و هفت پیت وزنه سنگین در خط ومبلی بازی می‌کرد، که The Fiver معتقد است که آخرین باری است که اسکاتلند با چنین اطمینانی، در مرز غرور، در برابر یک تیم بسیار خوب بازی کرد. پنی برای افکار کاپیتان غایب اندرو رابرتسون، که اکنون تنها چهارمین مدافع کناری برتر کشور است، پس از کایرن تیرنی، آرون هیکی و ناتان پترسون. اوه اندی، تا زمانی که ادامه داشت خوب بود.

پس، یک شب عالی برای اسکاتلندی ها، اگرچه محققان این بازی خاطرنشان می کنند که 41 ثانیه پس از بازی نمادین باکستر، انگلیس قهرمان جهان که ظاهراً تحقیر شده بود، مستقیماً به انتهای دیگر رفت و به گل رسید. مردی که توپ را وارد دروازه کرد جک چارلتون بود که در آن زمان روی یک پای خود می لنگید. همه اینها نشان دهنده این واقعیت است که اسکاتلند در طول این سال ها تا حدودی با ثبات مبارزه کرده است. این باید ذهن ها را برای دیدار روز شنبه از جمهوری اوایرلند و بازی برگشت هفته آینده مقابل اوکراین که در خاک بی طرف لهستان برگزار می شود، متمرکز کند. دو تساوی برای کسب مقام اول در گروه B1 و حضور تضمینی در پلی آف یورو 2024 کافی است. تیم کلارک فقط باید سطح سر خود را حفظ کند. این واقعا فراتر از آنها نیست.

ما یکی را داریم که به آن بدهیم [O’Ireland] همچنین!” لیندون دایکز با گریه در نبرد، پس از دو گلزنی، زندگی خود را بالا برد. ما می خواستیم به همه ثابت کنیم که اشتباه می کنند. این به ما اعتماد به نفس زیادی می‌دهد!» این سخنرانی به قدری تکان دهنده بود که باعث شد گل اسکاتلند در مقایسه با صدای جینگ STV از دهه 1960 به نظر برسد، اگرچه جنگ طلبی پانتومیم او ممکن است به عنوان یک گفتگوی تیمی قبل از بازی برای استفن کنی در روز شنبه دو برابر شود. آیا دایکز مخالفان را به آتش کشیده و سرنوشت را با صحبت های بزرگ خود وسوسه کرده است؟ یا اینکه اسکاتلندی ها بابت 3-0 پنهان شدنشان در دوبلین فقط سه ماه پیش بازپرداخت خواهند گرفت؟ این عملکرد عالی به طرفداران آنها امید تازه‌ای را القاء خواهد کرد، البته با همان اندازه تقدیرگرایی تاریخی. آنها به اندازه کافی خوب هستند. آنها نیز اسکاتلند هستند. همه می دانند که این چگونه کار می کند.

نقل قول روز

“من می خواهم از باشگاه برای این فرصت تشکر کنم – برای من افتخار بزرگی است که این نقش را بازی کنم” – زیرا مارک نوبل می شود وستهام بیش از هر بازیکنی در تاریخ فوتبال می شود یک باشگاه، آنها یک کنسرت جدید به عنوان مدیر ورزشی فقط برای او ایجاد کرده اند.

بازگشت به بازی، قبل از آن.
بازگشت به بازی، قبل از آن. عکس: دیو شاپلند/ رکس/ شاتر استوک

معامله تجاری روز

هر زمان که به اورتون فکر می کنید، بلافاصله ذهن شما به سمت افکار توماس گریوزن، لی کارسلی و اندی جانسون می رود. بنابراین منطقی است که آنها با لباس های ترکیه و “متخصصان سطح برتر صنعت”، کلینیک Vera به عنوان اولین شریک رسمی کاشت مو، همکاری کنند. یکی در چشم برای آن لباس های اولدترافورد و سپس برخی. باشگاه اعلام می‌کند که ورا «در یک روز مسابقه در اطراف پارک گودیسون قابل مشاهده خواهد بود» و به هواداران اجازه می‌دهد تا به این فکر کنند که آیا یک نوبت جدید اعتماد به نفس آن‌ها را افزایش می‌دهد و در عین حال شاهد آخرین مشکلاتشان در زمین مسابقه هستند. کاظم سپاهی، یکی از اعضای هیئت مدیره، در این باره گفت: «ما مفتخریم که شریک رسمی پیوند موی تیمی با سابقه و قوی مانند اورتون هستیم. دلیل موفقیت ما در بخش کاشت مو در ترکیه این است که ما به کار تیمی اهمیت زیادی می دهیم. به همین ترتیب، هر موفقیتی در فوتبال باید از کار گروهی حاصل شود. با این نوع هم افزایی، چه مشکلی ممکن است پیش بیاید؟

پنج حرف

من با ادعای The Fiver موافقم که به نظر می رسد لیگ ملت ها با خلق و خوی کشورهای بومی بریتانیا (پنجره دیروز) سازگاری ندارد. شاید یوفا بتواند یک گروه «بسته» لیگ ملت‌ها ایجاد کند که تماماً از کشورهای بومی بریتانیا تشکیل شده باشد که اجازه صعود یا سقوط را ندارد. این امر نیاز تیم های خارجی به اینجا را کاهش می دهد یا بریتانیایی های خوش دست برای شکست های روحی خود به خارج از کشور سفر می کنند. من بیهوده سعی کردم در این پیشنهاد نقصی پیدا کنم، غیر از این واقعیت است که هواداران برای تماشای چنین تورنمنت ریزگردی اهمیتی ندارند. اما این هرگز در گذشته مورد توجه نبوده است” – کالین رید.

دیشب در کرمچاله بزرگی که اینترنت است گم شدم و شروع به جستجوی تاریخچه لباس های فوتبال کردم. به نظر می رسد که «شورت» در ابتدا به عنوان «نیکر» شناخته می شد و در سال 1879، دارون، تیمی از کارگران کارخانه پنبه، در نیمه نهایی جام حذفی با Old Etonians ملاقات کرد. دارون را به دلیل پوشیدن شلوار بریده شده از ناحیه زانو با پرانتز به جای پوشیدن شلوار مورد تمسخر قرار می دادند. خوشبختانه، اکنون (143 سال بعد) در دوران روشن‌تر زندگی می‌کنیم و دسته‌ای از نخبگان از ایتون هرگز به این فکر نمی‌کنند که به مردم عادی نگاه کنند…» – فرانسیس نجیب.

«برج‌های Fiver مدت‌هاست که ایالات متحده آمریکا را ربوده است! ایالات متحده آمریکا!! ایالات متحده آمریکا!!! استفاده از کلمه “فوتبال” به جای “فوتبال”. من اخیراً با یک برنامه Corinthian Casuals از ژانویه 1984 روبرو شدم (اتفاقاً، یک Alan Pardew خاص پیراهن شماره 6 برای Casuals و کلاه آینده انگلیس Andy Grey شماره 10 را پوشیده بود) که اشاره می کند که اعضای Casuals به این افتخار می کنند که یک پیر ابداع این کلمه به کورینتیان نسبت داده می شود: «یک روز صبح در کالج آکسفورد، دوستی از کورینتیان پیر، سی رافورد-براون را به «بازی قایق پس از شکستن» دعوت کرد. ورفورد-براون گفت: نه متشکرم. «من فوتبال را ترجیح می‌دهم.» من پیشنهاد می‌کنم که این صادرات بسیار شرم‌آورتر از اقیانوس اطلس است تا الهام‌بخشی برای تأسیس باشگاه معروف سائوپائولو کورینتیانس – استوارت وبر.

نامه های خود را به آدرس the.boss@aban.news.com ارسال کنید. و همیشه می توانید The Fiver را از طریق @guardian_sport توییت کنید. برنده امروز نامه روز ما، که همچنین یک کپی از دو برادر جاناتان ویلسون، که برای خرید در اینجا نیز موجود است، به دست می آورد، … استوارت وبر است.

اخبار، بیت ها و باب

داده‌های وزارت کشور که به نظر می‌رسد نگرانی از افزایش بی‌نظمی در مسابقات در سراسر انگلیس و ولز را تایید می‌کند، نشان می‌دهد که در فصل 2021-2022، 2198 بازداشت صورت گرفته است که 59 درصد بیشتر از فصل 2018-19، آخرین سال کامل قبل از آن است. همه گیری

نه صفی برای شریک رسمی کاشت مو اورتون.
نه صفی برای شریک رسمی کاشت مو اورتون. عکس: پیتر برن / پی

کیلمارناک تحقیقاتی را پس از انتشار ویدیویی که نشان می‌دهد کایل لافرتی مهاجم را در حین انجام وظیفه در ایرلند شمالی به کار می‌برد، آغاز کرده است.

دربی کانتی پس از برکناری لیام روزنیور از سمت سرمربیگری موقت خود، پل وارن، سرمربی روترهام را به لیگ یک بازگرداند.

و برادران کریپتو مسئول در کرولی تاون که در لیگ دو حضور دارند، فکر می کنند گام بعدی آنها امضای قرارداد استعداد با گروه YouTube The Sidemen است. اوه اوه پرستون جانسون، یکی از اعضای هیأت مدیره، گفت: «این راز نیست که ما می‌خواهیم «تیم اینترنت» شویم. “و در حالی که ما معمولاً به رشد جامعه جهانی از طرفداران آنلاین اشاره می کنیم، چرا نمی تواند به بازیکنانی که ما جستجو می کنیم و برای پیوستن به آنها جذب می کنیم نیز اشاره کند؟”

هنوز بیشتر می خواهید؟

پس از فاجعه نزدیک در پاریس، نگرانی‌ها در مورد وضعیت یوفا افزایش یافته است، زیرا ترس از کاهش صلاحیت و خویشاوندی تحت ریاست الکساندر چفرین، رئیس‌جمهور این کشور ظاهر می‌شود. دیوید کان از Proper Journalism چیزهای بیشتری دارد.

باز هم ارزش وقت شما را دارد
باز هم ارزش وقت شما را دارد تصویر: طراحی نگهبان

کارگران مهاجر در قطر پس از دستور به خانه‌شان قبل از شروع جام جهانی حقوق بشر، بدهکار شده‌اند. پیت پتیسون گزارش می دهد.

کارن کارنی می نویسد که شکل گیری ها تمام شده اند، نقش های فردی وارد شده اند.

جک گریلیش با چند روزنامه‌نگار، از جمله جیکوب اشتاینبرگ، در مورد اینکه فقط یک پسر جوان 27 ساله است، بحث داشت.

اوان موری در اسکاتلند

و اگر این کار شماست … می توانید وب سایت بزرگ را در Big Social FaceSpace دنبال کنید. و INSTACHAT، بیش از حد!

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

شطرنج: آخرین دور از حماسه هانس نیمن در سنت لوئیس در روز چهارشنبه | شطرنج

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، هانس نیمن هفته آینده توسط سه …