کین به لطف فیزیوتراپی جدید، مطمئن از جام جهانی بدون مصدومیت با انگلیس است | هری کین

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

هری کین فاش کرد که کار با یک فیزیو جدید او را کمتر مستعد آسیب دیدگی مچ پا کرده است و امید او را برای درخشش برای انگلیس در جام جهانی زمستان امسال افزایش داده است.

کاپیتان انگلیس پس از اینکه در جریان شکست 1-0 تاتنهام مقابل ساوتهمپتون در ژانویه 2020 دچار پارگی همسترینگ شد، تصمیم گرفت از کمک بیشتری بخواهد. مهاجم اسپرز احساس کرد که پارگی نتیجه آسیب‌های مکرر مچ پا بود و ناامیدی او باعث شد که به ورزش اسپانیایی روی بیاورد. متخصص به توصیه یک ورزشکار از یک رشته ورزشی متفاوت.

کین گفت که فیزیوتراپی او که از افشای هویت خود امتناع کرد، تأثیر زیادی بر بدن او داشته است. این بازیکن 29 ساله از پایان فصل 2018-2019 مصدومیت طولانی مدت مچ پا نداشته است – او هنگام صحبت با رسانه ها قبل از بازی لیگ ملت های انگلیس مقابل ایتالیا گفت: “چوب را لمس کن” – و او احساس می کند. الان راحت تر

کین گفت: “ما نزدیک به سه سال است که با هم کار می کنیم.” او واقعاً برای من عالی بود. ما در طول این سه سال ساعت‌ها و ساعت‌ها کار کرده‌ایم، رابطه بسیار خوبی برقرار کردیم و احساس می‌کنم او واقعاً به من کمک کرده است.

من تغییراتی را در بدنم از نظر اینکه قوزک پاهایم قبل و حالا بعد از آن چگونه بود، دیده ام. من در یک مکان کاملا متفاوت هستم، بنابراین واقعاً خوشحال کننده است.

شاید یک هفته از ماه از او استفاده کنم. او در بریتانیا زندگی نمی‌کند، بنابراین بیش از یک هفته در ماه می‌آید و پیش من می‌ماند.»

کین که می گوید بازیکنان انگلیس کاملا پشت گرت ساوتگیت هستند، اعتماد به نفس بیشتری نسبت به بدن خود دارد. او از زمان شکست مقابل ساوتهمپتون تنها 5 بازی را به دلیل مصدومیت از دست داده است.

او گفت: “من برای بازی مداوم در طول یک فصل تلاش می کردم.” به خصوص وقتی به تورنمنت‌های بزرگ می‌روید، خیلی خوب است که بدانید بدنتان در جای خوبی است. شما هر لحظه ممکن است آسیب ببینید، چه تکل یا یک حرکت بد، اما من فکر می کنم وقتی در ذهن خود آزاد هستید و مدتی است که به طور مداوم بازی می کنید، قطعا به طرز فکر شما کمک می کند.

من مضطرب نبودم اما ناامید بودم. من مدام آسیب دیدم مچ پا و این منجر به آسیب دیدگی بزرگتر همسترینگ شد. همانطور که من بزرگتر و بالغ تر شدم، شما بیشتر در مورد بدن خود یاد می گیرید. چه زمانی می توانید فشار بیاورید و چه زمانی نباید زیاد فشار بیاورید. همانطور که ادامه می دهید یاد می گیرید. این به من کمک کرد تا به طور مداوم در سطحی که دارم بازی کنم.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

فروشندگان داغ: با تلاش بریتانیایی ها برای صرفه جویی در قبوض انرژی، آن ها بازگشته اند | صنعت خرده فروشی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، Onesie یک دهه پیش پر …