دستمزد منچستریونایتد به بالاترین حد خود رسیده است زیرا باشگاه می گوید تابستان یکبار هزینه می کند | منچستر یونایتد

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

مدیر فوتبال منچستریونایتد، جان مورتاگ، اصرار دارد که این باشگاه سطح هزینه های تابستان امسال را پس از رسیدن به رکورد دستمزدها تکرار نخواهد کرد.

یونایتد آنتونی، لیساندرو مارتینز، کازمیرو و تایرل مالاسیا را خرید و کریستین اریکسن را برای تقویت تیم برای اریک تن هاگ به خدمت گرفت. این هزینه بیش از 200 میلیون پوند بود و این فشار را به صورت‌حساب دستمزد اضافه می‌کند که بالاترین رقم در تاریخ لیگ برتر است پس از خرید سال قبل کریستیانو رونالدو، جیدون سانچو و رافائل واران، شاهد افزایش 19.1 درصدی هزینه‌های دستمزد، افزایش 61.6 پوندی بود. متر به 384.2 میلیون پوند، برای سال مالی منتهی به ژوئن. این رقم از رکورد قبلی منچسترسیتی (355 میلیون پوند) فراتر رفته است.

مدیر مالی یونایتد، کلیف باتی، گفت که این افزایش دستمزدها “مطابق با انتظارات” بود و پس انداز ناشی از عدم پرداخت جوایز لیگ قهرمانان منجر به کاهش “تک رقمی بالای” میلیون ها نفر در سال آینده خواهد شد. با این وجود، افزایش دستمزد به زیان خالص 115.5 میلیون پوندی باشگاه کمک کرد، یعنی 23 میلیون پوند بیشتر از 12 ماه قبل، برای فصل 2021-22.

علیرغم افزایش درآمد با 89.1 میلیون پوند (18 درصد) به 583 میلیون پوند، بدهی خالص باشگاه نیز افزایش یافت، از 419.5 میلیون پوند در سال 2021 به 514.9 میلیون پوند در سال جاری، افزایش بیش از 22 درصدی. یونایتد بیشترین افزایش 95.4 میلیون پوندی را عمدتاً به 64.6 میلیون پوند از ضررهای ارزی محقق نشده ناشی از ترجمه مجدد استقراض به دلار ایالات متحده کاهش داد. این باشگاه همچنان 33.6 میلیون پوند سود سهام پرداخت کرد.

مورتوگ گفت: “ما به حمایت از اریک ادامه خواهیم داد تا اطمینان حاصل کنیم که او بازیکنانی با کیفیت و شخصیت های مناسب برای دستیابی به موفقیت دارد، در حالی که اطمینان حاصل می کنیم که سرمایه گذاری با تعهد ما به پایداری مالی مطابقت دارد.” “به طور کلی، ما در برنامه های استخدامی خود همانطور که در ابتدای تابستان پیش بینی شده بود جلوتر هستیم و سطح فعالیت مشابهی را در پنجره های آینده پیش بینی نمی کنیم. مثل همیشه، برنامه ریزی ما بر پنجره تابستانی متمرکز است.»

یونایتد 24.7 میلیون پوند برای پرداخت به اوله گونار سولسشر، که در ماه نوامبر از سرمربیگری اخراج شد، رالف رانگنیک، که در پایان فصل در ابتدا مسئولیت موقت را بر عهده گرفت، نقش مشاوره ای دو ساله را بر عهده نگرفت و کادر مربیگری مرتبط با آنها، هزینه کرد.

تراست حامیان منچستریونایتد مدعی شد که خانواده گلیزر در تقسیم سود پاداش شکست خوردند. در بیانیه Must آمده است: “اصولاً هیچ اشکالی در پرداخت سود سهام به مالکان توسط شرکت ها وجود ندارد، اما نباید پاداشی برای شکست وجود داشته باشد و این چیزی است که ما در اینجا می بینیم.”

در یک باشگاه فوتبال، ما معتقدیم سود سهام تنها زمانی باید پرداخت شود که هم موفقیت مالی و هم موفقیت در زمین وجود داشته باشد. از طریق هیئت مشورتی هواداران و انجمن هواداران، نمایندگان Must اکنون خواستار بازنگری فوری سیاست سود سهام باشگاه خواهند بود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

رایان گرنتهام بازیگر Riverdale به دلیل قتل مادرش به حبس ابد محکوم شد | کانادا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، رایان گرنتهام بازیگر که در …