لایحه جدید قول می‌دهد که جلوی دزدسالارها را بگیرد که «انگلیس را به عنوان صندوق امانات خود رفتار نکنند» | روسیه

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

به مجلس شرکتها اختیارات جدیدی داده خواهد شد تا ادعاهای نادرست یا فریبکارانه دزدسالاران و عوامل آنها را در لایحه جنایات اقتصادی که قبلاً توسط بوریس جانسون چند هفته قبل از حمله روسیه به اوکراین به تعویق افتاده بود، به چالش بکشد.

لایحه جدید – دومین لایحه از دو لایحه ای که به دلیل اتهاماتی که دولت در مورد پول های کثیف انجام داده است، باید به سرعت اعلام می شد – توسط وزیر امنیت جدید، تام توگندات، حمایت می شود.

کاندیدای سابق رهبری محافظه‌کار هنگام انتشار پیش‌نویس قانون گفت: «خوشحالم که امروز اصلاحاتی را ارائه می‌دهیم که کار را برای دزد‌سالاران سخت‌تر می‌کند تا از دستاوردهای غیرقانونی خود محافظت کنند و با بریتانیا به عنوان صندوق امانات خود رفتار کنند.»

مدیر ثبت شرکت در گذشته متهم شده بود که چیزی بیش از یک صندوق پستی عمل می کند و تمام ادعاهای دزدسالاران و نمایندگان آنها را به صورت رسمی در نظر می گیرد و در نتیجه آنها را رسمی می کند و باعث شرمندگی بریتانیا می شود.

اما اصلاحات پیشنهادی در اوایل سال به تعویق افتاد و منجر به استعفای وزیر خزانه داری وقت، لرد اگنیو – و انتقاد حزب کارگر مبنی بر اینکه محافظه کاران نسبت به “پول های کثیف” روسیه نرم هستند، شد.

جانسون مجبور شد اعلام کند که لایحه جرایم اقتصادی اجرا خواهد شد، اما به دو بخش تقسیم شد. اولین مورد بر ایجاد ثبتی از مالکیت خارج از کشور بر زمین و املاک بریتانیا و تسهیل پیگرد قانونی افرادی بود که در شکستن تحریم ها دست داشتند. در بهار با عجله انجام شد.

اقدامات دیگر در آخرین لایحه شامل تشدید مقررات اسکاتلندی و سایر مشارکت های محدود است. شراکت‌های محدود اسکاتلندی که به‌دلیل نیازهای کم گزارش‌دهی و این واقعیت که می‌توانند توسط شرکت‌های غیرشفاف فراساحلی کنترل شوند، به عنوان بهشت ​​پول‌شویی‌های روسیه و جاهای دیگر تبدیل شده بودند.

به سازمان‌های مجری قانون اختیارات جدیدی داده می‌شود تا سریع‌تر و آسان‌تر ارزهای رمزنگاری‌شده را که حاصل جرم یا فعالیت‌های غیرقانونی مانند حملات هکرهای باج‌افزار هستند، تصرف کنند. یوروپل در اوایل سال جاری هشدار داد که پولشویی با استفاده از رمزارز به شدت در حال افزایش است.

مقاله ای که توسط اندیشکده روسی در اوایل این هفته منتشر شد، از ایالات متحده و بریتانیا خواست که به تمرکز خود بر مبارزه با فساد، پس از یک انفجار در آغاز جنگ فوریه گذشته، ادامه دهند.

نویسندگان نوشتند: «در حالی که تهاجم روسیه بر ضرورت مبارزه با این مشکل در حال حاضر تأکید کرده است، سال‌ها چشم بستن بر «پول‌های کثیف» بود که به آن اجازه داد در جوامع دموکراتیک، به‌ویژه در ایالات متحده و بریتانیا، ریشه عمیقی پیدا کند. ، ایزابلا چیس و ماریا نیزرو.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

ارتش کره جنوبی می گوید کره شمالی موشک بالستیک شلیک کرده است | کره شمالی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، ارتش سئول گفت، کره شمالی …