چادویک علیرغم تردید دومنیکالی، ظرف پنج سال آینده درایو F1 را مورد توجه قرار می دهد سری W

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

جیمی چادویک، قهرمان دوگانه سری W، اصرار دارد که می‌تواند ظرف پنج سال به فرمول یک برسد، و با رد تردید در دستیابی به چنین هدفی توسط استفانو دومنیکالی، مدیرعامل فرمول یک. چادویک گفت که این اظهارات فقط انگیزه بیشتری برای اثبات اشتباه او ارائه می دهد.

فرمول یک از زمانی که للا لومباردی در اتریش در سال 1976 مسابقه داد، هیچ راننده زن در مسابقات جایزه بزرگ شرکت نکرده است، اما چادویک همچنان متقاعد شده است که می تواند موفق شود. او پذیرفت، با این حال، با وجود موفقیت چشمگیر او در سری W تماماً زنانه، هنوز راه درازی در پیش است.

او در مورد اظهارات دومنیکالی گفت: «این واقعاً من را آزار نمی دهد که صادق باشم. “اگر هیچ چیز دیگری این انگیزه است.”

“هدف من قطعا تلاش برای رسیدن به آن در پنج سال است. در این مدت باید به چیزهای زیادی دست پیدا کنم، اما هدف من این است که سعی کنم سری صحیح تغذیه را پشت سر بگذارم و موفقیتی داشته باشم تا ظرف پنج سال در F1 باشم.”

سری W ایجاد شد تا به رانندگان زن بستری برای نشان دادن مهارت‌های خود بدهد و موفقیت‌آمیز خود را به اثبات رسانده و اکنون به عنوان بخشی از مسابقات پشتیبانی F1 فعالیت می‌کند. چادویک دو فصل اول را برد و از آن زمان به عنوان راننده توسعه توسط تیم فرمول یک ویلیامز انتخاب شد. امسال، با پنج برد از شش مسابقه، او می تواند سومین عنوان خود را در دور بعدی در سنگاپور در 2 اکتبر به پایان برساند.

با این حال، علیرغم موفقیت او، گام به گام تا سری فیدرهای F3 و F2 گریزان مانده است و کمبود زمان پیست در مقایسه با رقبای مرد او به عنوان دلیل اصلی ذکر شده است. روز چهارشنبه او در تست ایندی لایت برای مسابقه آندرتی در Sebring در فلوریدا شرکت کرد. Indy Lights سری تغذیه کننده Indy Car است و Chadwick معتقد است رانندگی در فصل آینده با ماشین‌های سنگین‌تر و سخت‌تر به آنجا پیش‌روی مناسبی برای بازگشت به اروپا برای مسابقه در F3 خواهد بود.

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دهید

  • با جستجوی «The Guardian»، برنامه Guardian را از اپ استور iOS در آیفون یا فروشگاه Google Play در تلفن‌های اندرویدی دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از جدیدترین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه زرد در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (آیکون چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

او گفت: “من با ماشین احساس راحتی می کردم.” نکته اصلی این است که با مسابقات طولانی و مقدار آزمایشی که در ایندی لایتز انجام می دهید، می تواند من را در موقعیت بسیار خوبی برای سال بعد قرار دهد تا بتوانم یک قدم دیگر را ارتقا دهم، زیرا زمان اضافی برای پیشرفت فیزیکی و پیشرفت داشتم. یک راننده.”

مدیر عامل سری W، کاترین باند مویر، خاطرنشان کرد که چادویک از قبل باید از نظر پیشرفت در این ورزش، به همتایان مرد خود برسد و تا زمانی که مسابقه یک زمین بازی برابر ارائه کند، راه زیادی در پیش است. .

او گفت: «جیمی آنقدر وقت نداشته است که در ماشین باشد، زیرا از نظر تاریخی هیچ‌وقت پول به دست دختران نرفت. این در حال تغییر است اما به کندی اتفاق می افتد زیرا کل ساختار موتوراسپرت باید تغییر کند و دیدگاه ها و نظرات مردم باید تغییر کند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …